Najväčší výber produktov s GPS na Slovensku!

Garmin GPSMAP 276Cx EU

  Navigácia do všetkých typov terénu GPSMAP 276Cx s veľkým displejom ponúka prepojenie pomocou Wi-Fi, Bluetooth, ANT+.  GPSMAP 276Cx využijete ako navigáciu na bicykel, do auta, na loď alebo na turistiku. Samozrejmosťou je prepojenie s používateľským účtom na Connect Garmin.

Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 728,00 € bez DPH: 606,67 €
s DPH: 728,00 € bez DPH: 606,67 €

Popis

Detaily

Garmin zachoval tradičné (tlačidlové) používateľské rozhranie, presne ovládateľné aj v rukaviciach. Aby bola navigácia v neznámom teréne hračkou, súčasťou balenie je aj 1-ročná licencia na používanie satelitných záberov Birdseye. GPSMAP 276Cx bude vaším verným spoločníkom na cestách, či už sa budete v prírode pohybovať po svojich, na motorke, ATV, autom alebo napr. na člne.Dostupný profil pre námornú navigáciu premení GPSMAP 276Cx na námorný navigátor s podporou voliteľných máp pre navigáciu na vode Bluechart g2. . Pre cestnú navigáciu podporuje použitie voliteľných máp z edície City Navigator .

Vodotesnost IPX7 GPSMAP 276Cx je konštruované tak, aby vydržalo všetky vplyvy počasia od lejaku až po teploty pod bodom mrazu alebo horúceho slnka. Okrem toho poskytujeme (voliteľnú) motocyklovú montážnu sadu s držiakom, takže váš prístroj sa bezpečne a jednoducho uchytí k vašej motorke alebo ATV.
Ovládanie v rukaviciach new Pohodlné a funkčné (tlačidlové) ovládanie navigácie a všetkých funkcii aj v rukaviciach.
ANT+ GPSMAP 276CX je štandardne vybavený ANT+ bezdrôtovým rozhraním pre pripojenie voliteľných externých snímačov ako pulzomer, ANT+ snímač rýchlosti / kadencie na bicykli. Tiež podporuje pripojenie externého snímača teploty tempe™.
Plánovač trasy new Prepracovaný plánovač umožní naplánovať a uložiť trasu s prejazdovými bodmi, vrátane časového harmongramu.
Bluetooth new Pomocou bezdrôtovej technológie Bluetooth® spárujete kompatibilný telefón a interkom/headset, čím viete prijímať jasné hovorené príkazy "odbočka po odbočke" alebo telefonáty komfortne do helmy.
Vymeniteľná batéria Napájanie je zabezpečené dodávanou (nabíjáteľnou) ithium-ion batériou. Alternatívne môžete zvoliť voliteľné napájanie prostredníctvom bežne dostupných 3ks AA batérií - odporúčané sú NiMH + lithium-ion batérie. Praktická možnosť v prípade že nemáte k dispozícií zdroj pre nabíjanie dodávanej lithium-ion batérie.
citlivé GPS Vďaka vysokocitlivému GPS signálu máte spoľahlivé informácie o vzdialenosti, tempe/rýchlosti, čase, výške a ďalších hodnotách aj v náročnejších podmienkach (v horách, pri stromoch, budovách ...).
SK menu Na slovenský trh je zariadenie dodávané s plnou podporou - ovládanie v slovenčine, užívateľská príručka v slovenskom jazyku.
Prepojenie s PC navigácia Zariadenie ľahko pripojíte k svojmu PC/Mac cez USB kábel. Pre všetkých používateľov sú dostupné zaujímavé a užitočné služby prostredníctvom bezplatnej internetovej aplikácie. Garmin Connect poskytuje o.i. nástroje pre správu prejdených trás, vyhodnocovanie, archiváciu a zdieľanie. Pre používateľov turistických GPS je tiež určená bezplatná aplikácia BASECAMP, kde si môžete jednoducho plánovať cesty (výlety), analyzovať a spravovať zaznamenané trasy a body, prípadne spravovať body záujmu POI a mnoho iného.
3D kompas GPSMAP 276Cx je vybavený elektronickým 3D kompasom, čo z neho robí spoľahlivého spoločníka aj v neznámom teréne. Už nie je potrebné držať kompas vodorovne, aby ukazoval správny smer. Jednoduché a presné ovládanie je zabezpečené cez niekoľko funkčných tlačidiel. Spoľahlivo ho tak dokážete ovládať aj za extrémnych podmienok.
Pamäť - SD karta GPSMAP 276Cx je vybavený slotom na mikro SD karty, ktorý môžete využiť na nahrávanie ľubovoľných máp. Podporovaná veľkosť SD karty je 32 GB SDHC.
Bluetooth konektivita Vďaka integrovanému Bluetooth jednoducho prepojíte GPSMAP 276Cx so smartfónom. Následne môžete využiť funkciu Live tracking, a tiež on-line prístup k účtu na connect.garmin.com pre nahrávanie aktivít, kdekoľvek v teréne (bez PC). O všetko sa postará bezplatná aplikácia Garmin Connect™ Mobile.
Altimeter Barometrický výškomer zabezpečí zobrazenie údaj na dispelji presnejšie ako kedykoľvek predtým.Vstavaný barometrický výškomer zabezpečuje presné meranie nadmorskej výšky v závislosti od zmeny tlaku vzduchu. Alternatívne poslúži aj na krátkodobú predpoveď počasia, čo oceníte najmä v horách.
Mapová navigácia Zariadenie je vybavené mapou TOPO EURO. TOPO Euro je digitálna (vektorová) mapa s pokrytím 42 štátov Európy. Vychádza zo zdrojov v mierke 1:100 000, obsahuje dáta digitálneho modelu terénu (DMT). Pokrytie zahŕňa o.i. cestnú sieť s uličnou podrobnosťou. Nepodporuje však funkciu pre automatický výpočet optimálnej trasy (autorouting). Skvele poslúži na základnú aj dôkladnejšiu orientáciu v mestách, ale i v teréne prevažne vo všetkých štátoch Európy. * úroveň pokrytia jednotlivých krajín sa môže líšiť, pokrytie Cyprusu neobsahuje cestnú sieť. © EEA, Copenhagen, 2007. Takže sa v neznámom teréne nestratíte...
GPS+Glonass Vďaka simultánnemu príjmu signálu zo satelitov GPS a GLONASS máte istotu, že vaša poloha bude lokalizovaná presne aj v náročných podmienkach.
Dobrodružstvá Aplikácia Adventures poskytuje bezplatný a interaktívny spôsob, ako si môžete vymieňať jednotlivé príbehy s komunitou ostatných cestovateľov, chváliť sa so svojimi cestami či zdieľať svoje obľúbené miesta s priateľmi a rodinou.
WiFi WI-FI konektivita pre pripojenie GPSMAP 276Cx k domácej sieti Wi-Fi a následné bezdrôtové odosielanie/sťahovanie dát na Garmin Connect. Cez nakonfigurovanú Wi-Fi si tiež jednoducho nahráte vždy aktuálny softvér.
vívosmart - smart oznámenia GPSMAP 276Cx nie je len navigátor. Okrem sledovania vašej cesty vás po pripojení ku kompatibilnému smartfónu diskrétne upozorní na prichádzajúce hovory, sms a e-maily.

Parametre

Parametre

Výrobca Garmin
Uhlopriečka displeja 5,0
Rozmery balenia, ŠxVxH 25,7 x 21,4 x 8,3 cm
Rozmery zariadenia, ŠxVxH 19,15 x 9,45 x 4,4 cm
Veľkosť displeja, ŠxV 5", 12,7 cm
Typ displeja WVGA, anti-reflexný
Napájanie 3 x AA (voliteľné)
Typ batérie 1 x lithium-ion batéria (v balení)
Vodotesnosť Áno (IPX7)
Plávanie na hladine Nie
HotFix (rýchly výpočet pozície) Áno
Vysoko-citlivý prijímač Áno
Podpora externej antény Áno
WiFi Áno, vo výbave., WI-FI konektivita pre pripojenie GPSMAP® 276Cx k domácej sieti Wi-Fi a následné bezdrôtové odosielanie/sťahovanie dát na Garmin Connect. Cez nakonfigurovanú Wi-Fi si tiež jednoducho nahráte vždy aktuálny softvér.
Basemapa Áno
Predinštalované mapy Recreational Topo Europe
Možnosť dohrávania máp Áno
Používanie pamäťových kariet microSD / podpora SDHC max. 32GB
Záznam trás/ciest Áno
Správa trás/ciest Áno
TracBack® (cesta späť) Áno
Tras. počítač (rýchlosti, vzdialenosti a pod.) Áno
Snímač srdcovej frekvencie Áno, voliteľný
Snímač rýchlosti/kadencie Áno, voliteľný
Automatická synchronizácia s PC Áno
Garmin Connect™ kompatibilita Áno
Meranie na mape (odmeranie vzdialenosti ľubovoľného miesta na mape) Áno
Úprava vzhľadu obrazoviek Áno
Hlasová navigácia Áno
Prispôsobenie hlavného menu Áno
3D zobrazenie mapy Áno
Zobrazenie DMT (digitálny model terénu) Áno
Automatický prepočet trasy (autorouting) Áno
Možnosť doplniť body záujmu POI Áno
Bluetooth® Áno
Multi-mód (jazda, túra, bicykel, loď) Áno
Prehliadač obrázkov Áno
Dotyková obrazovka Áno (multi-touch)
Qwerty alebo ABC klávesnica Nie
Elektronický kompas Áno
Elektronický kompas 3D Áno
Barometrický výškomer Áno
Automobil (užívateľský profil) Áno
Fitness (užívateľský profil) Áno
Recreational (turistický užívateľský profil) Áno
Marine (námorný užívateľský profil) Áno
Lov/ryby kalendár Áno
Slnko a Mesiac informácie Áno
Tabuľky príliv/odliv Áno
Hodinkové funkcie (čas, dátum, budík) Áno
Výpočet plochy Áno
Kompatibilita s externými zariadeniami (ANT) Áno
NMEA vstup/výstup Áno
Bluechart® g2 námorné mapy Áno
PC prepojenie USB/Bluetooth/Wi-Fi

Obsah balenia

Obsah balenia

- GPSMAP® 276Cx,
- USB kábel + sieťový adaptér 220V,
- 1 x nabíjací batériový KIT,
- aktívna napájacia kolíska + námorný držiak na pevnú montáž,
- TOPO EU (predinštalovaná v internej pamäti)
- 1-ročná licencia Birdseye
- manuál v slovenčine

Možno Vás budú zaujímať aj nasledovné produkty