Najväčší výber produktov s GPS na Slovensku!

Garmin inReach Messenger


S naším odolným satelitným komunikátorom, môžete obojsmerne posielať textové správy a zostať tak v kontakte s rodinou a priateľmi, aj keď nemáte mobilný signál.

Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 279,00 € bez DPH: 232,50 €
s DPH: 279,00 € bez DPH: 232,50 €

Popis

Detaily

  • Zostanete v spojení s najbližšími aj mimo mobilný signál.
  • Spárujte zariadenie inReach s aplikáciou Garmin Messenger™ v kompatibilnom telefóne a posielajte textové správy cez satelitné aj mobilné siete.
  • Potrebujete pomoc v núdzi? Pošlite do nášho záchranného centra SOS správu.
  • Na displeji zariadenia sa zobrazí potvrdenie o úspešnom odoslaní správy.
  • Prednastavené správy vám uľahčia komunikáciu na cestách.
  • Batéria vydrží až 28 dní, na dlhých cestách sa tak nemusíte obávať častého dobíjania.

SATELITNÁ KOMUNIKÁCIA
Jednoduché užívateľské rozhranie aplikácie Garmin Messenger vo vašom telefóne, umožňuje jednoduchú výmenu textových správ prostredníctvom satelitných aj mobilných sietí.

BEZPROBLÉMOVÉ PRIPOJENIE
Optimalizované posielanie správ inReach, využíva mobilné pripojenie kedykoľvek je k dispozícii. A keď už sa dostanete mimo signálu, hladko prejde na satelitnú sieť Iridium® so 100% globálnym pokrytím.

SKUPINOVÁ KOMUNIKÁCIA
Aplikácia Garmin Messenger s pripojením inReach podporuje vytváranie vlákien a distribúciu skupinových správ. Môžete tak zdieľať svoje dobrodružstvá s rôznymi kontaktmi súčasne a vymieňať si skupinové správy s priateľmi a rodinou.

PRIVOLANIE POMOCI V NÚDZI
V prípade núdzovej situácie aktivujte interaktívnu SOS komunikáciu s pohotovostným strediskom Garmin IERCC s nepretržitou prevádzkou.

ZDIEĽANIE POLOHY
Svoju polohu môžete zdieľať so svojimi najbližšími cez stránku MapShare™, alebo správy s vašimi GPS súradnicami.

FLEXIBILNÉ PREDPLATNÉ
Prístup ku globálnej sieti Iridium a komunikácia prostredníctvom zariadenia inReach Messenger vyžaduje aktívne predplatné satelitných služieb. Môžete si vybrať celoročnú tarifu, alebo si predplatiť len jednotlivé mesiace.

MALÉ A ODOLNÉ
Nenechajte sa zmiasť rozmermi 3,1″ x 2,5″ a hmotnosťou 114 g. inReach Messenger je pevný, odolný, nárazuvzdorný a má stupeň vodotesnosti IPX7.

ZÁLOŽNÉ NABÍJANIE
Chcete mať zálohu pre prípad, že vám v kompatibilnom telefóne umrie baterka? Stačí pripojiť inReach Messenger a získate dosť šťavy na odoslanie textovej správy prostredníctvom dotykového displeja telefónu.

EXTRA DLHÁ VÝDRŽ BATÉRIE Vnútorná dobíjacia lítiová batéria vydrží až 28 dní v režime s frekvenciou sledovania pozície každých 10 minút. Dobrodružstvo si tak môžete užívať dlhšie. Prepojiteľné s ďalšími produktmi.

SYNCHRONIZÁCIA ZOZNAMU KONTAKTOV
Aplikáciu Garmin Messenger môžete synchronizovať so zoznamom kontaktov v kompatibilnom telefóne.

DISPLEJ ZARIADENIA
Na displeji zariadenia inReach Messenger s technológiou MIP uvidíte potvrdenie, že bola správa odoslaná, a potom si budete môcť prečítať odpoveď.

OZNAMOVACIE SPRÁVY
Posielajte kontaktom prednastavené správy priamo zo zariadenia inReach Messenger. Tieto správy sa nezapočítavajú do limitu počtu textových správ v rámci aktívneho satelitného predplatného.

INÉ ZARIADENIA GARMIN
Ovládajte svoje zariadenie inReach Messenger na diaľku a posielajte a prijímajte textové správy alebo aktivujte interaktívne SOS pomocou kompatibilných modulov Garmin, námorného vybavenia, leteckého vybavenia, nositeľnej elektroniky a iných zariadení.

PREDPOVEDE POČASIU INREACH
Získajte detailnú predpoveď počasia v zariadení inReach Messenger, alebo spárovanom kompatibilnom zariadení. Môžete si dokonca vyžiadať predpoveď pre svoju aktuálnu polohu, rôzne trasové body alebo ciele v itinerári.

FUNKCIA TRACBACK
Funkcia TracBack vás dovedie rovnakou cestou na východiskové miesto, ak by ste sa náhodou stratili, navigačné informácie uvidíte priamo na displeji.

 

Parametre

Parametre

Výrobca Garmin

Obsah balenia

Obsah balenia

  • inReach Messenger
  • type-A to type-C USB kábel,
  • príručka používateľa
  • iná dokumentácia