Najväčší výber produktov s GPS na Slovensku!

Garmin inReach Mini 2, Flame Red

Kompaktný satelitný komunikátor ponúka sledovacie, komunikačné, navigačné a SOS funkcie so 100% globálnym pokrytím. Nielenže aj vo vzdialených končinách môžete byť v kontakte so svojimi blízkymi, ale pomocou SOS funkcií môžete v prípade ťažkostí kedykoľvek privolať pomoc.

Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 381,00 € bez DPH: 317,50 €
s DPH: 381,00 € bez DPH: 317,50 €

Popis

Detaily

 • 100% globálne pokrytie. Využíva siete Iridium®.
 • SOS tlačidlo pre privolanie pomoci v núdzi.
 • Obojsmerná textová komunikácia.
 • TracBack® spätná navigácia po prejdenej trase.
 • Podpora mobilnej aplikácie Garmin Explore™.
 • Až 14 dní výdrže v režime sledovania 1x za 10 min.


SATELITNÁ KOMUNIKÁCIA
Posielajte si textové správy so svojimi najbližšími, posielajte príspevky na sociálne siete alebo komunikujte s ďalším zariadením inReach v teréne.

PRIVOLANIE POMOCI V NÚDZI
V núdzovej situácii privoláte stlačením SOS tlačidla pomoc prostredníctvom Garmin IERCC strediska s nepretržitou prevádzkou.

ZDIEĽANIE POLOHY
Kedykoľvek môžete zdieľať svoju polohu so svojimi najbližšími doma prostredníctvom stránky MapShare™ alebo v správe s vašimi súradnicami.

GLOBÁLNA SATELITNÁ SIEŤ
Nemusíte sa spoliehať na pokrytie signálom mobilnej siete. Vaše správy, núdzová komunikácia a údaje o sledovaní polohy sú prenášané prostredníctvom globálnej satelitnej siete Iridium®.

FLEXIBILNÉ PREDPLATNÉ
Pre prístup k sieti Iridium a komunikáciu prostredníctvom inReach Mini 2, je nutné aktívne predplatné satelitných služieb. K dispozícii sú krátkodobé aj dlhodobé tarify >>>

MALÉ A ODOLNÉ
Nenechajte sa zmiasť rozmermi 4″ x 2″ a hmotnosťou 100 g. Zariadenie inReach Mini 2 je pevné, odolné, nárazuvzdorné (MIL-STD-810) a má stupeň vodotesnosti IPX7.

FUNKCIA TRACBACK
Funkcia TracBack vás dovedie rovnakou cestou na východiskové miesto, ak by ste sa náhodou stratili - navigačné informácie uvidíte priamo na displeji.

DIGITÁLNY KOMPAS
Elektromagnetický 3-osový kompas s automatickou elimináciou náklonu poskytuje presné informácie o smere aj v situácii, keď sa nepohybujete.

DLHÁ ŽIVOTNOSŤ BATÉRIÍ
Vnútorná dobíjacia lítiová batéria ponúka až 14 dní prevádzky v režime s frekvenciou sledovania 10 minút a až 20 dní na 1 nabitie v úspornom režime.

PREDPOVEDE POČASIA INREACH
Získajte detailnú predpoveď počasia do zariadenia inReach Mini 2 alebo spárovaného kompatibilného zariadenia. Môžete si dokonca vyžiadať predpoveď pre svoju aktuálnu polohu, rôzne trasové body, alebo ciele vo svojom itinerári.

ZÁLOHY DÁT A PLÁNOVANIE CEST
Získajte zadarmo prístup na cloudový web Garmin Explore vo svojom počítači, kde si môžete plánovať cesty, vytvárať šablóny správ a krátkych textov, synchronizovať a spravovať nastavenia zariadenia a ešte oveľa viac.

APLIKÁCIA GARMIN EXPLORE
Synchronizujte InReach s webom Garmin Explore alebo s mobilnou aplikáciou na vašom kompatibilnom telefóne a zálohujte body, trasy alebo plánujte navigačné trasy nad podrobnou mapou.

INÉ ZARIADENIA GARMIN
Ovládajte svoj inReach Mini 2 pomocou hodiniek Garmin alebo iných mobilných zariadení a odosielajte a prijímajte správy, spúšťajte a zastavujte sledovanie alebo aktivujte SOS.

APLIKÁCIA GARMIN PILOT™
Prepojte InReach s aplikáciou Garmin Pilot a odosielajte a prijímajte správy v kokpite, ale aj v miestach bez pokrytia mobilným signálom. Aplikácia bude pri lete využívať GPS lokalizáciu a zdieľanie polohy zariadenia inReach Mini 2.

 

Parametre

Parametre

Výrobca Garmin

Obsah balenia

Obsah balenia

 • inReach Mini 2, Flame Red
 • USB kábel
 • karabínka
 • manuál v slovenčine
 • iná dokumentácia