Najväčší výber produktov s GPS na Slovensku!

Garmin inReach Mini, Marine Bundle

Novinka v našej ponuke inReach Mini satelitný komunikátor so 100% pokrytím po zemi, doplnený o GPS. Set obsahuje prísušenstvo k upnutiu zariadenia na loď, alebo čln.

Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 389,00 € bez DPH: 324,17 €
s DPH: 389,00 € bez DPH: 324,17 €

Popis

Detaily

   Novinka v našej ponuke inReach Mini, Marine Bundle - satelitný komunikátor so 100% pokrytím po zemi, doplnený o GPSinReach Mini, Marine Bundle dopĺňa ponuku série inReach o nový model s rozšírenou výbavou, ktorá záhrňa praktický námorný držiakplávajúce bezpečnostné pútko a tiež napájací kábel 12V pre pevnú montáž. Odolná konštrukcia a ďalšie parametre spĺňajú armádne štandardy MIL-STD-810G . Plánujete výlet do neznámeho prostredia a zároveň chcete ostať v dosahu aj na území bez pokrytia GSM signálom? Vďaka inReach Mini satelitnému komunikátoru budeme mať spojenie kdekoľvek po celej zemeguli cez satelitný komunikačný systém Iridium. Samozrejmosťou je automatické sledovanie aktivity (tracking), ktoré je iniciované na strane používateľa zariadenia. Všetky možnosti a dostupnosť služieb je podmienená dodatočnou registráciou a aktiváciou vybratého programu, ktoré sú samostatne spoplatnené* podľa cenníka na odkaze > > > >


- 100% pokrytie celej planéty zem (Iridium) pre sledovanie/tracking a textovú kominikáciu
- Odosielanie a príjem textových správ a mimo pokrytia GSM signálu
- Sledovanie a zdieľanie vašej polohy a pohybu aj v odľahlých oblastiach
- SOS núdzové tlačidlo pre aktiváciu záchrannej zložky cez GEOS (24/7)
- Ďalší obsah (mapy) a funkcionalita (počasie) dostupné po spárovaní so smartfónom (Bluetooth)

inReach ako komunikátor pracuje cez satelitný komunikačný systém Iridium — 66 synchronizovaných satelitov v konštelácií na nízkej orbite (LEO). Ako jediný ponúka 100% pokrytie celej planéty zem. S našim systémom sa nemusíte obávať že nebudete v dosahu mobilnej telefónnej siete (GSM). Iridium má pokrytie všade a vy budete vždy v dosahu - pri vysokohorskej turistike, na mori alebo niekde na odľahlom mieste.

V núdzovom prípade...

je inReach okamžite pripravený odoslať núdzovú správu (SMS, email) vašim známym a v krajnom prípade máte k dispozícií tlačidlo SOS pre aktiváciu záchranej zložky* prostredníctvom globálnej záchrannej služby > > GEOS Obsluha je pripravená konať 24 hodín denne / 365 dní v roku! Kdekoľvek ste, tím GEOS je pripravený okamžite pômocť a spustí obojstrannú komunikáciu pre vyriešenie situácie. Pre pokrytie nákladov spojených s aktiváciou záchrannej zložky, odporúčame voliteľné poistenie zodpovedajúce riziku pri plánovanej aktivite na danom území.

inReach Mini Home Malý ale úsporný čierno-biely displej s rozlíšením 128 x 128 bodov a vysokým kontrastom je jasne čitateľný za každých podmienok. Základná obrazovka inReach Mini vždy ponúka rýchly náhľad informácií vzťahujúcich sa k prejdenej trase, času, konektivite, stavu batérie a pod.
inReach Mini NAvigation Integrované GPS poslúži okrem iného aj na základnú navigáciu napr. do miesta odkiaľ ste vyrazili resp. zaparkovali vaše auto.
inReach Mini Compass Navigačné funkcie dopĺňa aj kompasová stránka s ďalšími údajmi na trase. Údaje sú dostupné zo vstavaného GPS.
inReach Mini text mes Displej inReach Mini zobrazí prichadzajúce správy a emaily s možnosťou priamo odpovedať prostredníctvom predvolených správ.
inReach Mini SOS inReach Mini je vždy okamžite pripravený odoslať núdzovú správu (SMS, email) vašim známym a v krajnom prípade máte k dispozícií tlačidlo SOS pre aktiváciu záchranej zložky* prostredníctvom globálnej záchrannej služby > > GEOS
inReach Mini weather Dostupné služby Iridium pokrývajú aj predplatené správy o počasí a predpovedi počasia, ktoré sa vzťahujú na vašu pozíciu.
Vodotesnosť IPX7 Použitie môže prebiehať aj v nepriaznivom počasí. Dážď, sneh, blato už nie sú nijakou prekážkou, nakoľko zariadenie je vodotesné - odolné voči namočeniu, postriekaniu vodou.
citlivé GPS Vďaka vysokocitlivému GPS signálu máte spoľahlivé informácie o vzdialenosti, tempe/rýchlosti, čase, výške a ďalších hodnotách aj v náročnejších podmienkach (v horách, pri stromoch, budovách ...).
SK menu Na slovenský trh je zariadenie dodávané s ovládaním v slovenskom jazyku + používateľská príručka v slovenskom jazyku.
Prepojenie s PC navigácia Zariadenie ľahko pripojíte k svojmu PC/Mac cez prikladaný USB kábel. Podmienkou pre spustenie a použitie zariadenia je registrácia a aktivácia* vybratej služby na uvedenom odkaze > > > >. *Aktivácia služieb je spoplatnená podľa aktuálneho cenníka, ktorý je dostupný na uvedenom odkaze > > > >
Dobrodružstvá Bezplatná aplikácia >Earthmate® App< rozširuje možnosti a funkcionalitu inReach Mini zariadenia cez pripojený smartfón (Bluetooth). Po nainštalovaní aplikácie do smarfónu získate o.i. prístup aj k mapám, ktoré možete využiť na navigáciu a vytváranie bodov záujmu, vzdialenú kominkáciu (písanie správ) a mnoho iného.

Parametre

Parametre

Výrobca Garmin

Obsah balenia

Obsah balenia

- inReach Mini, Orange
- Plávajúce bezpečnostné pútko - inReach
- námorný držiak - pevná montáž
- montážna lišta s karabínkou
- USB kábe pre PCl
- USB kábel (napájací 12V pre pevnú montáž)
- manuál v slovenčine
- iná dokumentácia