Najväčší výber produktov s GPS na Slovensku!

Výpredaj

Garmin inReach SE+

Novinka v našej ponuke inReach SE+ je satelitný komunikátor so 100% pokrytím po zemi, doplnený o GPS.

Dostupnosť: Na sklade

Bežná cena: 349,00 €

Špeciálna cena s DPH: 295,00 € bez DPH: 245,83 €

Bežná cena: 349,00 €

Špeciálna cena s DPH: 295,00 € bez DPH: 245,83 €

Popis

Detaily

   Plánujete výlet do neznámeho prostredia a zároveň chcete ostať v dosahu aj na území bez pokrytia GSM signálom? Vďaka inReach SE+ satelitnému komunikátoru budeme mať spojenie kdekoľvek po celej zemeguli cez satelitný komunikačný systém Iridium. Samozrejmosťou je automatické sledovanie aktivity (tracking), ktoré je iniciované na strane používateľa zariadenia. Všetky možnosti a dostupnosť služieb je podmienená dodatočnou registráciou a aktiváciou vybratého programu, ktoré sú samostatne spoplatnené* podľa cenníka na odkaze > > > >


- 100% pokrytie celej planéty zem (Iridium) pre sledovanie/tracking a textovú kominikáciu
- Odosielanie a príjem textových správ a mimo pokrytia GSM signálu
- Sledovanie a zdieľanie vašej polohy a pohybu aj v odľahlých oblastiach
- SOS núdzové tlačidlo pre aktiváciu záchrannej zložky cez GEOS (24/7)
- Ďalší obsah (mapy) a funkcionalita (počasie) dostupné po spárovaní so smartfónom (Bluetooth)
- Standardné GPS navigačné funkcie

inReach ako komunikátor pracuje cez satelitný komunikačný systém Iridium — 66 synchronizovaných satelitov v konštelácií na nízkej orbite (LEO). Ako jediný ponúka 100% pokrytie celej planéty zem. S našim systémom sa nemusíte obávať že nebudete v dosahu mobilnej telefónnej siete (GSM). Iridium má pokrytie všade a vy budete vždy v dosahu - pri vysokohorskej turistike, na mori alebo niekde na odľahlom mieste.

V núdzovom prípade...

je inReach okamžite pripravený odoslať núdzovú správu (SMS, email) vašim známym a v krajnom prípade máte k dispozícií tlačidlo SOS pre aktiváciu záchranej zložky* prostredníctvom globálnej záchrannej služby > > GEOS Obsluha je pripravená konať 24 hodín denne / 365 dní v roku! Kdekoľvek ste, tím GEOS je pripravený okamžite pômocť a spustí obojstrannú komunikáciu pre vyriešenie situácie. Pre pokrytie nákladov spojených s aktiváciou záchrannej zložky, odporúčame voliteľné poistenie zodpovedajúce riziku pri plánovanej aktivite na danom území.

Cloudové úložisko bez obmedzení

je súčasťou dodávky a môžete ho využiť a neobmedzené nahrávanie a plánovanie trás, trasových bodov, predvolených textových správ a textov, ale tiež pre synchronizáciu vašich nastavení, aktualizácie firmware, sťahovanie TOPO máp a veľa iného.

GPS navigátor

Podľa potreby poslúži inReach SE+ aj ako základný navigátor (bez predinštalovaných máp) s navigáciou po uložených a prejdených trasách a k trasovým bodom.

Vodotesnost IPX7 Použitie môže prebiehať aj v nepriaznivom počasí. Dážď, sneh, blato už nie sú nijakou prekážkou, nakoľko zariadenie je vodotesné - odolné voči namočeniu, postriekaniu vodou.
citlivé GPS Vďaka vysokocitlivému GPS signálu máte spoľahlivé informácie o vzdialenosti, tempe/rýchlosti, čase, výške a ďalších hodnotách aj v náročnejších podmienkach (v horách, pri stromoch, budovách ...).
SK menu Na slovenský trh je zariadenie dodávané s ovládaním v českom jazyku + používateľská príručka v slovenskom jazyku.
Prepojenie s PC navigácia Zariadenie ľahko pripojíte k svojmu PC/Mac cez prikladaný USB kábel. Podmienkou pre spustenie a použitie zariadenia je registrácia a aktivácia* vybratej služby na uvedenom odkaze > > > >. *Aktivácia služieb je spoplatnená podľa aktuálneho cenníka, ktorý je dostupný na uvedenom odkaze > > > >
Dobrodružstvá Bezplatná aplikácia >Earthmate® App< rozširuje možnosti a funkcionalitu inReach zariadenia cez pripojený smartfón.

Parametre

Parametre

Výrobca Garmin

Obsah balenia

Obsah balenia

- inReach SE+
- USB kábel
- karabínka s klipom,
- manuál v slovenčine