Najväčší výber produktov s GPS na Slovensku!

Garmin Instinct 2, dezl Edition

Garmin Instinct 2 sú robustné chytré GPS hodinky s kombináciou športových, outdoorových, fitness a zdravotných funkcií.

Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 341,00 € bez DPH: 284,17 €
s DPH: 341,00 € bez DPH: 284,17 €

Popis

Detaily

  • Spĺňajú vojenské štandardy odolnosti MIL-STD-810.
  • Podpora bezkontaktných platieb Garmin Pay™.
  • Aplikácia dēzl™ s návrhmi cvičení pre krátke prestávky.
  • Celodenný monitoring zdravotných funkcií.
  • Výdrž batérie až 28 dní v režime chytrých hodiniek.


SKUTOČNE ODOLNÉ
Chytré hodinky sú vodotesné pri ponorení do hĺbky 100 metrov a sú odolné proti vysokým teplotám a nárazom. Navyše disponujú tvrdeným displejom, odolným proti poškriabaniu a dlhou výdržou batérie.

MONITORING POHYBU
Keď nie ste za volantom, inteligentné hodinky Instinct® 2 dēzl™ Edition sledujú denný počet krokov, spálené aktívne i pasívne kalórie, počítajú minúty intenzívnej aktivity a ponúkajú aj ďalšie užitočné funkcie2.

CVIČENIE PRE VODIČOV NÁKLADNÝCH VOZIDIEL
Vyskúšajte cvičenia, ktoré môžete využiť počas štandardných prestávok a ktoré si nájdu miesto vo Vašom životnom štýle na cestách. Podrobné návody na cvičenie navyše môžete zobraziť na kompatibilnom telefóne spárovanom s aplikáciou dēzl.

PLÁNOVANIE PRESTÁVOK
Majte prehľad o svojom dni, vďaka ľahko použiteľným časovačom na plánovanie prestávok. Hodinky vám môžu pomôcť sledovať čas strávený za volantom, pri prestávkach a zastávkach.

KOMPATIBILNÉ S NAVIGÁCIAMI DĒZL
Hodinky a satelitná navigácia pre nákladné vozidlá radu dēzl LGV sú navzájom kompatibilné a prepojiteľné. Navzájom synchronizujú údaje pre plánovanie prestávok a zdravotné dáta zobrazia na veľkej obrazovke GPS navigácie.

MERANIE TEPU NA ZÁPESTÍ
Vylepšená optická technológia merania srdcového tepu, meria srdcový tep priebežne po celý deň aj noc. Navyše vás upozorní, pokiaľ máte kľudový tep dlhšiu dobu príliš vysoký alebo nízky.

PULZNÝ OXYMETER
Snímač Pulse Ox2 zmeria, ako dobre vaše telo vstrebáva kyslík. Táto hodnota je dôležitá nielen pri sledovaní aklimatizácie, alebo kvality spánku, ale aj v prípade virózy, ktorá môže mať vplyv na fukciu okysličenia krvi.

MONITOROVANIE SPÁNKU
Získajte predstavu o dĺžke a kvalite svojho spánku. Hodinky rozpoznajú fázy ľahkého, hlbokého spánku, čas pohybu a fázu REM. Spolu s údajmi z pulzného oxymetra3, údajmi o dýchaní a Body Battery budete mať k dispozícii cenné dáta.

FUNKCIA BODY BATTERY™
Funkcia využíva údaje o odchýlkach srdcového tepu, zaťažení organizmu, kality spánku a ďalšie dáta a počíta rovnováhu medzi odpočinkom či regeneráciou a výdajom energie. Hodnotu Body Battery vyjadruje pomocou hodnoty od 0 do 100.

ZAŤAŽENIE ORGANIZMU
Sledujte úrovne stresu a zistite, či máte pokojný, vyrovnaný alebo stresový deň. Pripomenutie odpočinku vás dokonca vyzve ku krátkemu dychovému cvičeniu, keď sa budete cítiť v strese.

VEK PODĽA KONDICIE
Táto funkcia používa biologický vek, vašu týždennú intenzívnu aktivitu, pokojový srdcový tep a BMI na odhadnutie, či je vaše telo mladšie alebo staršie, než koľko vám skutočne je. Získajte tipy na zníženie veku podľa kondície.

SLEDOVANIE PITNÉHO REŽIMU
Zaznamenávajte si svoj denný príjem kvapalín, aby ste nezanedbávali pitný režim. V aplikácii Garmin Connect™ v kompatibilnom telefóne si môžete tiež nastaviť pripomenutie hydratácie, vytvoriť ciele a zobrazovať históriu a pokrok.

MERANIE FREKVENCIA DÝCHANIA
Sledujte svoju dychovú frekvenciu v priebehu dňa, počas spánku, alebo pri ďalších relaxačných technikách. Všetky údaje sa ukladajú v hodinkách a idú vyhodnotiť v aplikácii Garmin Connect.

MERANIA VO2 MAX
Hodinky dokážu merať hodnotu VO2 MAX. VO2Max je ukazovateľom predpokladanej výkonnosti. Stanovenie VO2Max hodnoty zohľadňuje aj prípadné výkyvy výkonu spôsobené horúcim počasím, alebo nadmorskou výškou.

PLATBY GARMIN PAY™
Bezkontaktné platby Garmin Pay umožňujú vložiť do pamäte hodiniek odtlačok vašej platobnej karty a na bezkontaktných termináloch platiť aj bez prítomnosti karty, alebo telefónu. 

CHYTRÉ FUNKCIE
Po spárovaní s kompatibilným smartfónom môžete na hodinkách sledovať prichádzajúce volania, vrátane mena volajúceho, prijímať e-maily, textové správy a ďalšie notifikácie z smartfónu.

OVLÁDANIE HUDBY Použite hodinky pre vzdialené ovládanie prehrávača médií v kompatibilnom telefóne spárovanom s aplikáciou Garmin Connect. Môžete tiež vybrať a prehrať hudobné súbory uložené v hodinkách.

BEZPEČNOSTNÉ FUNKCIE
Ak ste v nebezpečenstve alebo hodinky zaznamenajú nehodu, asistenčné funkcie a funkcie detekcie nehôd môžu odoslať správu o vašej polohe vašim núdzovým kontaktom, ak sú spárované s kompatibilným telefónom. Viac informácií týkajúcich sa požiadaviek na bezpečnostné a sledovacie funkcie a ich obmedzenia viď Garmin.com/safety.

CONNECT IQ™ PLATFORMA
Prostredie, ktoré ponúka na stiahnutie funkcie, ciferníky hodiniek a aplikácie, ktoré môžu rozšíriť možnosti a funkcie vašich šikovných hodiniek. V prostredí Connect IQ je tiež možné doprogramovať a poskytnúť vlastný obsah.

APLIKÁCIA GARMIN CONNECT™
Mobilná a webová aplikácia Garmin Connect je tréningový denník a súčasne miesto, kde sa zálohujú a vyhodnocujú zaznamenané aktivity, vrátane zdravotných dát.

Parametre

Parametre

Výrobca Garmin
Napájanie Batéria
Typ batérie nabíjateľná lithium - ion
Akcelerometer Áno
Vodotesnosť Áno (10 ATM)
Plávanie na hladine Nie
Vysoko-citlivý prijímač Áno
WiFi Nie
Basemapa Nie
Predinštalované mapy Nie
Možnosť dohrávania máp Nie
Používanie pamäťových kariet Nie
TracBack® (cesta späť) Áno
Tras. počítač (rýchlosti, vzdialenosti a pod.) Áno
Virtual Partner® (fiktívny súper) Áno
Auto Pause® (zastaví tréning podľa rýchlosti) Áno
Auto Lap® (začne okruh po určitej vzdialenosti) Áno
Auto Scroll (zobrazovanie stránok) Áno
Multi-sport (zmena športového módu) Nie
Pokročilé tréningy (tvorba vlastných tréningov) Áno
Jednoduché tréningy (čas, vzdialenosť, kalórie) Áno
Alarm na tempo/kadenciu počas aktivity Áno
Intervalový tréning Áno
Úprava vzhľadu obrazoviek Áno
Bluetooth® Áno
Multi-mód (jazda, túra, bicykel, loď) Nie
Prehliadač obrázkov Nie
Dotyková obrazovka Nie
Qwerty alebo ABC klávesnica Nie
Elektronický kompas 3D Áno
Barometrický výškomer Áno
Lov/ryby kalendár Áno
Slnko a Mesiac informácie Áno
Tabuľky príliv/odliv Nie
Výpočet plochy Áno
Kompatibilita s externými zariadeniami (ANT) Áno
PC prepojenie USB / ANT+ / Bluetooth
MP3 prehrávač Nie

Obsah balenia

Obsah balenia

  • Instinct 2, dezl Edition
  • silikónový remienok (vhodný pre zápästie s obvodom 135-230 mm),
  • USB nabíjací kábel,
  • príručka používateľa,
  • iná dokumentácia