Najväčší výber produktov s GPS na Slovensku!

Garmin Instinct 2 Solar Tactical Edition, Black

Chytré, športovo outdoorové GPS hodinky s vysokou odolnosťou a sadou taktických funkcií. Pri využití solárneho nabíjania sú hodinky v režime šikovných hodiniek energeticky sebestačné.

Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 429,00 € bez DPH: 357,50 €
s DPH: 429,00 € bez DPH: 357,50 €

Popis

Detaily

 • Taktické a bezpečnostné funkcie.
 • Spĺňajú vojenské štandardy odolnosti MIL-STD-810.
 • Všestranné športové a outdoorové funkcie.
 • Príjem GPS / Glonass / Galileo signálov.
 • Celodenný monitoring zdravotných funkcií.
 • Solárne modely s neobmedzenou výdržou v režime smartwatch1.


NAVRHNUTÉ DO EXTRÉMU
Tieto odolné hodinky sú vodotesné do hĺbky 100 metrov a sú odolné proti vysokým teplotám a nárazom. Navyše vďaka puzdru z polyméru vystuženého vláknami a chemicky spevnenému sklu Corning ® Gorilla ® Glass odolnému proti poškriabaniu znesú aj tie najtvrdšie podmienky. Z pohľadu odolnosti spĺňajú podmienky vojenskej normy MIL-STD-810.

CHOĎTE SVOJOU CESTOU
Hodinky Garmin Instinct 2 sú charakteristické svojím osobitým vzhľadom. Sú k dispozícii v rôznych variantoch podľa účelu použitia a prípadne aj vo viacerých veľkostiach a farbách. Všetky varianty majú spoločné charakteristické vlastnosti ako nízku hmotnosť, vysoko kontrastný displej alebo extrémnu výdrž a odolnosť.

VÝDRŽ BATÉRIE BEZ OBMEDZENIA
Solárne dobíjanie pri modeloch Instinct 2 prináša prvýkrát možnosť neobmedzenej životnosti batérie v režime chytrých hodiniek1. Správca napájania navyše umožňuje meniť jednotlivé nastavenia hodiniek a okamžite vidieť vplyv zmien na výdrž batérie. Výsledkom je skvelý prehľad a kontrola nad napájaním hodiniek.

PODPORA SYSTÉMOV NIGHT VISION
Podsvietenie displeja má pri modeli Tactical navyše veľmi nízku úroveň podsvietenia, ktorá je viditeľná v okuliaroch pre nočné videnie a neoslňuje používateľa.

FUNKCIA STEALTH MODE
Režim utajenia deaktivuje ukladanie a zdieľanie pozície GPS a vypína bezdrôtovú komunikáciu a možnosti pripojenia pre zachovanie maximálnej diskrétnosti

SÚRADNICA V DVOCH FORMÁTOCH
Duálne zobrazenie GPS súradníc umožňuje súčasne pracovať so zemepisnými a MGRS súradnicami pre prácu s mapou a vzájomnú komunikáciu.

FUNKCIA KILL SWITCH
Bezpečnostná funkcia umožňuje v prípade ohrozenia použiť špeciálnu kombináciu klávesov a vymazať všetky používateľské dáta v pamäti.

FUNKCIA JUMPMASTER
Pomáha pri výpočte bodu výsadku z veľkých výšok as nasmerovaním k cieľu po zoskoku podľa vojenských postupov.

TAKTICKÁ AKTIVITA
Sledujte hodnoty času, tempa, dennej doby, nadmorskej výšky a súčasne informácie o aktuálnej pozícii v oboch formátoch súradníc.

PRÍJEM VIAC SATELITNÝCH SYSTÉMOV
Hodinky sú schopné prijímať a spracovávať signál niekoľkých satelitných systémov súčasne. Konkrétne sa jedná o satelitné systémy GPS, GLONASS a Galileo. V náročnejších prostrediach tak hodinky fungujú spoľahlivejšie, než keby bolo k dispozícii iba GPS.

VSTAVENÉ ABC SENZORY
Navigáciu v teréne vám uľahčia snímače ABC – výškomer (Altimeter) na zistenie nadmorskej výšky, barometer (Barometer) na sledovanie zmien počasia a trojosý kompas (Compass). Všetky senzory je navyše možné automaticky alebo manuálne kalibrovať.

NAVIGÁCIA PO TRASE
Možnosť navigácie po naplánovanej alebo po prejdenej trase. Trasy môžete ľahko naplánovať napríklad pomocou aplikácie mapy.cz a prostredníctvom denníka Garmin Connect ich preniesť do hodiniek. V teréne môžete tiež ukladať svoje body, ku ktorým vás hodinky dokážu späť doviesť.

CHYTRÉ FUNKCIE
Po spárovaní s kompatibilným smartfónom môžete na hodinkách sledovať prichádzajúce volania, vrátane mena volajúceho, prijímať e-maily, textové správy a ďalšie notifikácie z smartfónu.

CONNECT IQ™ PLATFORMA
Prostredie, ktoré ponúka na stiahnutie funkcie, ciferníky hodiniek a aplikácie, ktoré môžu rozšíriť možnosti a funkcie vašich šikovných hodiniek. V prostredí Connect IQ je tiež možné doprogramovať a poskytnúť vlastný obsah.

PLATBY GARMIN PAY™
Bezkontaktné platby Garmin Pay umožňujú vložiť do pamäte hodiniek odtlačok vašej platobnej karty a na bezkontaktných termináloch platiť aj bez prítomnosti karty alebo telefónu. Zoznam bánk, ktoré podporujú Garmin Pay nájdete tu.

DETEKCIA NEHODY
Pri spárovaní s telefónom môžu hodinky detekovať prípadnú nehodu a automaticky alebo manuálne informovať vami vybrané kontakty pomocou funkcie Automatická detekcia nehody2.

ZOBRAZENIE KALENDÁRA
Po spárovaní s kompatibilným telefónom je možné z telefónu na displej hodiniek preniesť informácie z kalendára s prehľadom plánov na daný deň.

APLIKÁCIA GARMIN CONNECT™
Mobilná a webová aplikácia Garmin Connect je tréningový denník a súčasne miesto, kde sa zálohujú a vyhodnocujú zaznamenané aktivity, vrátane zdravotných dát.

VŠESTRANNÉ ŠPORTOVÉ VYUŽITIE
Viac ako 25 športových profilov umožňuje hodinkám ponúkať rôzne funkcie a nastavenia pre rôzne športy. Vhodné na beh, jazdu na bicykli, plávanie, lyžovanie, posilňovanie, halové lezenie, golf, jogu a ďalšie.

HIIT TRÉNINKY
Tento športový profil umožňuje zaznamenávať a viesť tréningy HIIT, vrátane AMRAP, EMOM, Tabata a vlastného tréningu. Nastavte si počet sérií, intervaly pre cvičenie/odpočinok a ďalšie možnosti.

MERANIA VO2 MAX
Hodinky dokážu merať hodnotu VO2 MAX. VO2Max je ukazovateľom predpokladanej výkonnosti. Stanovenie VO2Max hodnoty zohľadňuje aj prípadné výkyvy výkonu spôsobené horúcim počasím alebo nadmorskou výškou.

DENNÉ ODPORÚČANIE TRÉNINGKOV
Hodinky dokážu poskytovať každodenné tréningové odporúčania podľa úrovne vašej kondície, aktuálnej tréningovej záťaže a stavu tréningu.

REGENERAČNÝ ASISTENT
Po každom tréningu vidíte, ako dlho treba odpočívať, než budete pripravení na ďalší náročný výkon. Táto funkcia zohľadňuje intenzitu tréningu aj ďalšie faktory, ako je stres, denná miera pohybu alebo spánok.

JAZDA NA HORSKOM BICYKLI
Zaujímajú vás podrobnosti o jazde na MTB bicykli? Hodinky zmerajú obtiažnosť (Grit™) a plynulosť (Flow™) jazdy, zmerajú počet skokov, ich dĺžku, dobu trvania a rad ďalších štatistík, ktoré vám pomôžu sa zlepšiť.

MERANIE TEPU NA ZÁPESTÍ
Pomocou optického snímača na zadnej strane, dokážu hodinky merať srdcovú tepu3, vrátane možného upozornenia na príliš vysoké alebo nízke hodnoty. Meranie tepu zo zápästia je k dispozícii aj počas plávania.

ZAŤAŽENIE ORGANIZMU
Funkcia Stress Score meria úroveň zaťaženia organizmu a dáva cenné informácie vhodné na dávkovanie tréningu, odpočinku a prípadne zmenu životného štýlu. Funkcia Stress Score je zdrojom informácií pre funkciu Body Battery.

MONITORING SPÁNKU
Získajte záznam fáz ľahkého a hlbokého spánku a spánku vo fáze REM. Všetko môžete sledovať na hodinkách aj v aplikácii Garmin Connect na vašom telefóne.

FUNKCIA BODY BATTERY™
Funkcia využíva údaje o odchýlkach srdcového tepu, zaťažení organizmu, kality spánku a ďalšie dáta a počíta rovnováhu medzi odpočinkom či regeneráciou a výdajom energie. Hodnotu Body Battery vyjadruje pomocou hodnoty od 0 do 100.

PULZNÝ OXYMETER
Snímač Pulse Ox4 zmeria, ako dobre vaše telo vstrebáva kyslík. Táto hodnota je dôležitá nielen pri sledovaní aklimatizácie alebo kvality spánku, ale aj v prípade virózy, ktorá môže mať vplyv na fukciu okysličenia krvi.

VEK PODĽA KONDICIE
Táto funkcia používa biologický vek, vašu týždennú intenzívnu aktivitu, pokojový srdcový tep a BMI na odhadnutie, či je vaše telo mladšie alebo staršie, než koľko vám skutočne je. Získajte tipy na zníženie veku podľa kondície.

MINÚTY INTENZÍVNEJ AKTIVITY
Sledujte, koľko minút intenzívnej aktivity zaznamenáte, kedy ich získate a počas akej aktivity. Môžete ich dokonca zobraziť ako dátové pole počas aktivít s meraním času.

SLEDOVANIE PITNÉHO REŽIMU
Zaznamenávajte si denný príjem tekutín, aby ste nezanedbávali hydratáciu. Keď nastavíte automatický cieľ, hodinky poskytnú aj odhadovanú stratu potu a cieľ sa podľa toho automaticky upraví.

Parametre

Parametre

Výrobca Garmin
Napájanie Batéria
Typ batérie nabíjateľná lithium - ion
Akcelerometer Áno
Vodotesnosť Áno (10 ATM)
Plávanie na hladine Nie
Vysoko-citlivý prijímač Áno
WiFi Nie
Basemapa Nie
Predinštalované mapy Nie
Možnosť dohrávania máp Nie
Používanie pamäťových kariet Nie
TracBack® (cesta späť) Áno
Tras. počítač (rýchlosti, vzdialenosti a pod.) Áno
Virtual Partner® (fiktívny súper) Áno
Auto Pause® (zastaví tréning podľa rýchlosti) Áno
Auto Lap® (začne okruh po určitej vzdialenosti) Áno
Auto Scroll (zobrazovanie stránok) Áno
Multi-sport (zmena športového módu) Nie
Pokročilé tréningy (tvorba vlastných tréningov) Áno
Jednoduché tréningy (čas, vzdialenosť, kalórie) Áno
Alarm na tempo/kadenciu počas aktivity Áno
Intervalový tréning Áno
Úprava vzhľadu obrazoviek Áno
Bluetooth® Áno
Multi-mód (jazda, túra, bicykel, loď) Nie
Prehliadač obrázkov Nie
Dotyková obrazovka Nie
Qwerty alebo ABC klávesnica Nie
Elektronický kompas 3D Áno
Barometrický výškomer Áno
Lov/ryby kalendár Áno
Slnko a Mesiac informácie Áno
Tabuľky príliv/odliv Nie
Výpočet plochy Áno
Kompatibilita s externými zariadeniami (ANT) Áno
PC prepojenie USB / ANT+ / Bluetooth
MP3 prehrávač Nie

Obsah balenia

Obsah balenia

 • Instinct 2 Solar Tactical Edition, Coyote Tan -10
 • silikónový remienok (vhodný pre zápästie s obvodom 135-230 mm),
 • USB nabíjací kábel,
 • príručka používateľa,
 • iná dokumentácia