Najväčší výber produktov s GPS na Slovensku!

Garmin Instinct Crossover, Blue Granite

Garmin Instinct Crossover sú hybridné, športové, GPS hodinky so širokým spektrom funkcii na sledovanie aktivity a zdravia.

Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 389,00 € bez DPH: 324,17 €
s DPH: 389,00 € bez DPH: 324,17 €

Popis

Detaily

NAOZAJ DLHÁ VÝDRŽ BATÉRIE
Dlhá výdrž batérie je dôležitá, aby ste sa o hodinky nemuseli každý deň starať, alebo neustále myslieť na zostávajúcu výdrž batérie. Hodinky ponúkajú 111 hodín vrežime MAX BATTERY GPS, do 40 dní s GPS v režime Expedition a až do 71 dní v režime analógových hodiniek.

SKVELÁ PRESNOSŤ
Luminiscenčné (Super-Luminova® Pigment) analógové ručičky sú jasné, dobre čitateľné a neuveriteľne spoľahlivé. Integrovaná technológia RevoDrive zaisťuje presné analógové meranie času, takže si môžete byť istí, že nikdy neprídete neskoro.

VYSOKÁ ODOLNOSŤ
Hodinky sú robustné, odolné s dvojvrstvovou lunetou. Hodinky sú tiež vodotesné do 10 ATM a odolné voči vysokým teplotám a nárazom.

TECHNOLÓGIA REVODRIVE™
Technológia RevoDrive zaisťuje presné analógové meranie času aj v tých najnáročnejších podmienkach.

MÚDRE OZNÁMENIE
Po spárovaní s telefónom Apple alebo Android, môžete priamo na zápästie dostávať e-maily, SMS a upozornenia. Pri spárovaní s telefónom Android môžete dokonca na správy odpisovať.

APLIKÁCIA GARMIN CONNECT™
Tréningový denník, prehľad o kondícii, tréningoch, zdravotných dátach, kvalite spánku, miere každodenného pohybu, plánovač tréningov alebo trás pre peších či cyklistické výlety. To je bepzplatná mobilná aplikácia Garmin Connect, ktorá hodinkám poskytuje zázemie a veľkú pridanú hodnotu. Dáta z aplikácie môžete zdieľať, porovnávať a podrobne vyhodnocovať.

BEZPEČNOSTNÉ FUNKCIE
Po spárovaní hodiniek s telefónom môžete svojim kontaktom zaslať správu o svojej polohe manuálne, alebo počas vybraných vonkajších aktivít automaticky za pomoci prednastavenej detekcie nehôd.

PLATBY GARMIN PAY™
Zadajte odtlačok svojej platobnej karty do hodiniek a plaťte ľahko a rýchlo vďaka bezkontaktným Garmin Pay platbám. Svoju peňaženku tak budete mať vždy po ruke. 

OBCHOD CONNECT IQ™
Prostredie, ktoré ponúka na stiahnutie funkcie, ciferníky hodiniek a aplikácie, ktoré môžu rozšíriť možnosti a funkcie vašich šikovných hodiniek. V prostredí Connect IQ je tiež možné doprogramovať a poskytnúť vlastný obsah.

VŠESTRANNÉ ŠPORTOVÉ VYUŽITIE
Viac ako 25 športových profilov umožňuje hodinkám ponúkať rôzne funkcie a nastavenia pre rôzne športy. Vhodné pre beh, jazdu na bicykli, plávanie, lyžovanie, posilňovanie, halové lezenie, golf, jogu a ďalšie.

TRÉNINKY HIIT
Športový profil umožňuje zaznamenávať a viesť tréningy HIIT, vrátane AMRAP, EMOM, Tabata a vlastného tréningu. Nastavte si počet sérií, intervaly pre cvičenie/odpočinok a ďalšie možnosti.

VO2 MAX
Funkcia VO2 Max VO2Max je ukazovateľom predpokladanej výkonnosti. Stanovenie VO2Max hodnoty zohľadňuje aj prípadné výkyvy výkonu spôsobené horúcim počasím alebo nadmorskou výškou.

DENNÉ ODPORÚČANIE TRÉNINGKOV
Hodinky dokážu poskytovať každodenné tréningové odporúčania podľa úrovne vašej kondície, aktuálnej tréningovej záťaže a stavu tréningu.

ODPORÚČANÉ DOBY REGENERÁCIE
Po každom tréningu vidíte, ako dlho treba regenerovať, než budete pripravení na ďalší náročný výkon. Táto funkcia zohľadňuje intenzitu tréningu aj ďalšie faktory, ako je stres, denná aktivita alebo spánok.

BEŽECKÝ VÝKON
Priamo na zápästí si môžete priebežne merať, akou silou pôsobíte pri behu na zem, pomocou snímača Running Dynamics Pod alebo monitora HRM-Pro™ Plus.

JAZDA NA HORSKOM BICYKLI
Zaujímajú vás podrobnosti o jazde na MTB bicykli? Hodinky zmerajú parametre obtiažnosti (Grit™) a plynulosti (Flow™) jazdy na prejazdenej trati.

GPS, GLONASS, GALILEO
Hodinky sú schopné prijímať a spracovávať signál niekoľkých satelitných systémov súčasne. Konkrétne sa jedná o satelitné systémy GPS, GLONASS a Galileo. V náročnejších prostrediach tak hodinky fungujú spoľahlivejšie, než pokiaľ by bolo k dispozícii iba GPS.

BAROMETER, KOMPAS, VÝŠKOMER...
Navigáciu v teréne vám uľahčia snímače ABC – výškomer (Altimeter) na zistenie nadmorskej výšky, barometer (Barometer) na sledovanie zmien počasia a trojosový kompas (Compass). Všetky senzory je navyše možné automaticky alebo manuálne kalibrovať.

NAVIGÁCIA PO TRASE
Možnosť navigácie po naplánovanej alebo po prejdenej trase. V teréne môžete tiež ukladať svoje body, ku ktorým vás navigácia opakovane v prípade potreby dokáže späť doviesť.

UKLADANIE BODOV V TERÉNE
Majte stále prehľad, kde sa nachádza vaše auto, začiatok chodníka, alebo iný známy bod vzhľadom k vašej polohe, nech k nemu nájdete cestu späť.

MERANIA SRDEČNÉHO TEPU ZO ZÁPÄSTIA
Získajte údaje o srdcovom tepe vrátane upozornenia, či máte pokojový tep dlhší čas príliš vysoký, alebo nízky. Sledujte intenzitu činnosti srdca počas aktivít.

MERANIE ZAŤAŽENIA ORGANIZMU
Funkcia Stress Score meria úroveň zaťaženia organizmu a dáva cenné informácie vhodné na dávkovanie tréningu, odpočinku a prípadne zmenu životného štýlu. Funkcia Stress Score je zdrojom informácií pre funkciu Body Battery.

MONITORING SPÁNKU
Meranie dĺžky a kvality spánku, rozpoznáva fázy ľahkého a hlbokého spánku, spánku vo fáze REM a vplyv spánku na dobitie telesnej energie Body Battery. Súčasťou vyhodnotenia je aj stanovenie skóre spánku, alebo odporúčania pre jeho zlepšenie.

FUNKCIA BODY BATTERY™
Využite údaje o odchýlkach srdcového tepu, stresu, spánku a ďalšie dáta a optimalizujte rezervy svojej telesnej energie. Lepšie tak dokážete posúdiť, kedy je čas na aktivitu a kedy potrebujete skôr odpočinok.

PULZNÝ OXYMETER
Snímač Pulse Ox zmeria, ako dobre vaše telo vstrebáva kyslík. Táto hodnota je dôležitá nielen pri sledovaní aklimatizácie, alebo kvality spánku, ale aj v prípade virózy, ktorá môže mať vplyv na fukciu okysličenia krvi.

VEK PODĽA KONDÍCIE
Táto funkcia používa biologický vek, vašu týždennú intenzívnu aktivitu, pokojový srdcový tep a BMI na odhadnutie, či je vaše telo mladšie alebo staršie, než koľko vám skutočne je. Získajte tipy na zníženie veku podľa kondície.

MINÚTY INTENZÍVNEJ AKTIVITY
Sledujte, koľko minút intenzívnej aktivity zaznamenáte a kedy a počas akej aktivity ich získate. Môžete ich dokonca zobraziť ako dátové pole, počas aktivít s meraním času.

Parametre

Parametre

Výrobca Garmin
Rozmery balenia, ŠxVxH 13,7 x 17,6 x 5,3 cm
Rozmery zariadenia, ŠxVxH 45 x 45 x 15,3 mm
Napájanie Batéria
Typ batérie nabíjateľná lithium - ion
Akumulátor výdrž 28 dní v režime smart hodiniek
Akcelerometer Áno
Vodotesnosť Áno (10 ATM)
Plávanie na hladine Nie
Vysoko-citlivý prijímač Áno
WiFi Nie
Basemapa Nie
Predinštalované mapy Nie
Možnosť dohrávania máp Nie
Používanie pamäťových kariet Nie
Záznam trás/ciest Áno
Správa trás/ciest Nie
TracBack® (cesta späť) Áno
Tras. počítač (rýchlosti, vzdialenosti a pod.) Áno
Snímač srdcovej frekvencie Áno, voliteľný
Snímač rýchlosti/kadencie Áno, voliteľný
Krokomer - Foot Pod Áno, voliteľný
Garmin Connect™ kompatibilita Áno
Virtual Partner® (fiktívny súper) Áno
Auto Pause® (zastaví tréning podľa rýchlosti) Áno
Auto Lap® (začne okruh po určitej vzdialenosti) Áno
Auto Scroll (zobrazovanie stránok) Áno
Multi-sport (zmena športového módu) Nie
Pokročilé tréningy (tvorba vlastných tréningov) Áno
Jednoduché tréningy (čas, vzdialenosť, kalórie) Áno
Alarm na tempo/kadenciu počas aktivity Áno
Intervalový tréning Áno
Úprava vzhľadu obrazoviek Áno
Možnosť doplniť body záujmu POI Nie
Bluetooth® Áno
Multi-mód (jazda, túra, bicykel, loď) Nie
Prehliadač obrázkov Nie
Dotyková obrazovka Nie
Qwerty alebo ABC klávesnica Nie
Elektronický kompas 3D Áno
Barometrický výškomer Áno
Recreational (turistický užívateľský profil) Áno
Lov/ryby kalendár Áno
Slnko a Mesiac informácie Áno
Tabuľky príliv/odliv Nie
Výpočet plochy Áno
Kompatibilita s externými zariadeniami (ANT) Áno
PC prepojenie USB / ANT+ / Bluetooth
Aplikácie Garmin Connect Mobile, HIIT tréningy
MP3 prehrávač Nie

Obsah balenia

Obsah balenia

  • Instinct Crossover, Blue Granite
  • silikónový remienok (vhodný pre zápästie s obvodom 135-230 mm)
  • USB nabíjací kábel
  • príručka používateľa
  • iná dokumentácia