Najväčší výber produktov s GPS na Slovensku!

Garmin Montana 700 Topo EU

    Montana 700 je univerzálny GPS navigátor, robustnej a vysokoodolnej konštrukcie, určený pre pohyb vo voľnom teréne na akomkoľvek vozidle, alebo plavidle.

Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 599,00 € bez DPH: 499,17 €
s DPH: 599,00 € bez DPH: 499,17 €

Popis

Detaily

   Celkom nový model zo série univerzálnych GPS navigátorov pre náročných. Montana 700 Topo EU je univerzálny GPS navigátor, ktorý prekoná vaše očakávania. Robustnosť a všestrannosť dostávajú v tomto bezkonkurenčnom spojení nový význam. Odolný dizajn a vodotesnosť ho predurčujú na pohyb v prírode. Možnosti napájania a montážne sety mu vytvoria miesto na akomkoľvek vozidle alebo plavidle. Pre výber výbavy podľa použitia alebo určenia, ktorá nie je súčasťou balenia odporúčame originálne príslušenstvo z našej ponuky. Novinkou oproti výbave starších modelov je predovšetkým veľký 5" farebný displej s duálnou orientáciou a dotykovým ovládaním. Montana 700 je štandardne vybavená predinštalovanou topografickou mapou Európy >TopoActive Europe< .Hlavné prednosti

Pogumovaná, vodotesná a nárazuvzdorná. V spojení s ATV alebo motocyklom je ideálna pre objavovanie nových dobrodružstiev a off-road jazdu. Neexistuje také miesto, kde by ťa Montana nezaviedla aj vďaka dostupným mapám z edície Topo . Pripevni si ju ku kajaku, namontuj na svoj čln! Montana je kompatibilná aj s námornými mapami Bluechart g3 , a tak ju môžeš premeniť na ideálnu navigáciu na vode. Objednajte si držiak do auta a mapy z edície City Navigator® , vďaka čomu sa Montana stane osobnou navigáciou s hlasovými navigačnými povelmi.


Vodotesnosť IPX7 Jazda či turististika v každom počasí, aj v extrémnych podmienkach... zariadenie je odolné voči dažďu, snehu, potu a potopeniu. Mimoriadne odolná konštrukcia a ďalšie parametre spĺňajú armádne štandardy MIL-STD-810G . Taktickú výbavu ďalej dopĺňa výkonné integrované LED svetidlo s nastaviteľnou intenzitou vrátane svetelnej SOS signalizácie.
ANT+ Zariadenie je kompatibilné s voliteľnými externým ANT+ snímačom pulzu HRM-Dual. Snímač nie je súčasťou balenia, ich výber je dostupný na záložke súvisiace produkty.
Bluetooth new Štandardom vo výbave je možnosť prepojenia navigátora s kompatibilným smartfónom cez integrovaný Bluetooth Smart. Okrem smart-notifikácií môžete využiť funkciu Live/Group tracking a tiež on-line prístup k účtu na connect.garmin.com pre nahrávanie aktivít a prípadne sťahovanie tréningových plánov, kdekoľvek v teréne (bez PC). O všetko sa postará bezplatná aplikácia Garmin Connect™ Mobile dostupná na stiahnutie > > > > > >.
ANT+ bezdrôtové rozhranie NOVINKA: možnosť zdieľania údajov z pripojeného zariadenia Alpha 50 / Alpha 100 priamo na displeji Montana. Po spárovaní s Alpha 50 / Alpha 100 sa dokážete navigovať po ceste a zároveň sledovať polohu psov priamo na displeji Montana. Určenie polohy svojho psa na veľkom 5" displeji je vďala tomu prehladnejšie.
Dobíjateľná batéria NOVINKA: Napájanie je zabezpečené nabíjateľnou lítium - iónovou batériou s výdržou až do 18 hodín (štandardné použitie), ktorá je šúčasťou balenia. Alternatívne je dostupné (len pre model Montana 700) voliteľné príslušenstvo AA battery pack, ktoré rozširuje možnosti napájania cez klasické AA batérie
citlivé GPS NOVINKA: Vďaka vysokocitlivému GPS signálu s podporou Multi-GNSS máte spoľahlivé informácie o vzdialenosti, rýchlosti, čase, výške a iných hodnotách aj v náročnejších podmienkach (pri stromoch, budovách ...) ihneď zobrazené na displeji.
SK menu Na slovenský trh je zariadenie dodávané s plnou podporou - ovládanie v slovenčine, užívateľská príručka v slovenskom jazyku.
Dotykový displej NOVINKA: Veľký 5" palcový displej s vysokým rozlíšením 480 x 800 pixelov a dotykovým ovládaním. S podporou duálneho zobrazovania pri náhľade na displej.
Prepojenie s PC navigácia Zariadenie ľahko pripojíte k PC prostredníctvom mini USB kábla a cez bezplatný softvér Garmin Express si bezplatne zaktualizujete firmvér a mapy.
3D kompas Montana 700 je vybavená elektronickým 3D kompasom, čo z neho robí spoľahlivého spoločníka aj v neznámom teréne. Už nie je potrebné držať kompas vodorovne, aby ukazoval správny smer. Jednoduché a presné ovládanie je zabezpečené cez niekoľko funkčných tlačidiel. Spoľahlivo ho tak dokážete ovládať aj za extrémnych podmienok.
Pamäť - SD karta Montana 700 je vybavená slotom na micro SD karty, ktorý môžete využiť na nahrávanie ľubovoľných máp. Podporovaná veľkosť SD karty je 16 GB SDHC.
Altimeter Barometrický výškomer zabezpečí zobrazenie údaj na dispelji presnejšie ako kedykoľvek predtým.Vstavaný barometrický výškomer zabezpečuje presné meranie nadmorskej výšky v závislosti od zmeny tlaku vzduchu. Alternatívne poslúži aj na krátkodobú predpoveď počasia, čo oceníte najmä v horách.
Mapová navigácia Montana 700 Topo EU je dodávaná s predinštalovanou turistickou mapou Európy - TopoActive Europe . TopoActive Europe je digitálna (vektorová) mapa Európy s pokrytím 47 štátov a vychádza zo zdrojov v mierke 1:100 000, obsahuje dáta digitálneho modelu terénu (DMT). Pokrytie zahŕňa o.i. cestnú sieť s uličnou podrobnosťou s podporou pre automatický výpočet optimálnej trasy (autorouting), na cestách aj chodníkoch. Skvele poslúži na základnú aj dôkladnejšiu orientáciu v mestách, ale i v teréne prevažne vo všetkých štátoch Európy. * úroveň pokrytia jednotlivých krajín sa môže líšiť.
vívosmart - smart oznámenia Montana nie je len navigátor. Okrem sledovania vašej cesty vás po pripojení ku kompatibilnému smartfónu diskrétne upozorní na prichádzajúce hovory, sms a e-maily.
Garmin Explore App Garmin Explore™ App nová bezplatná (mobilná) aplikácia, ktorá dopĺňa praktické funkcie a využiteľnosť kompatibilných zariadení. Garmin Explore umožňuje plánovať trasy a následne ich odoslať do zariadenia so zobrazením prejdených trás na mapách, ktoré je možné stiahnuť a využívať aj off-line (bez pripojenia k internetu). Vytvorené trasy a body je možné jednoducho zdielať aj ďalšími používateľmi. Ďalšie funkcie dostupné on-line (s pripojením k internetu) poskytujú používateľovi prístup k voliteľným mapám (na stiahnutie) podľa potreby.

  

Parametre

Parametre

Výrobca Garmin
Uhlopriečka displeja 5,0
Aktualizácia máp Doživotná
Rozmery balenia, ŠxVxH 14,6 x 21,5 x 8,3 cm
Typ displeja WVGA TFT, farebný, dotykový, s duálnou orientáciou
Napájanie Li-ion batéria alebo 3 x AA
Typ batérie 3x AA (nie sú v balení)
Vodotesnosť Áno (IPX7)
Plávanie na hladine Nie
Vysoko-citlivý prijímač Áno
Podpora externej antény Áno
Basemapa Áno
Predinštalované mapy TOPO EURO
Možnosť dohrávania máp Áno
Používanie pamäťových kariet microSD / podpora SDHC max. 16GB
Záznam trás/ciest Áno
Správa trás/ciest Áno
Tras. počítač (rýchlosti, vzdialenosti a pod.) Áno
Snímač srdcovej frekvencie Áno, voliteľný
Hlasová navigácia Áno
Prispôsobenie hlavného menu Áno
Zobrazenie DMT (digitálny model terénu) Áno
Možnosť doplniť body záujmu POI Áno
Multi-mód (jazda, túra, bicykel, loď) Áno
Prehliadač obrázkov Áno
Dotyková obrazovka Áno
Qwerty alebo ABC klávesnica Nie
Elektronický kompas 3D Áno
Barometrický výškomer Áno
Automobil (užívateľský profil) Áno
Fitness (užívateľský profil) Áno
Geocaching (užívateľský profil) Áno
Recreational (turistický užívateľský profil) Áno
Marine (námorný užívateľský profil) Áno
Outdoor GPS hry Nie
Hry a zábava Áno
Lov/ryby kalendár Áno
Slnko a Mesiac informácie Áno
Tabuľky príliv/odliv Áno
Výpočet plochy Áno
Kompatibilita s externými zariadeniami (ANT) Áno
NMEA vstup/výstup Áno
PC prepojenie USB/Bluetooth/Wi-Fi

Obsah balenia

Obsah balenia

- Montana 700,
- Lithium-ion battery pack
- USB cable,
- predinštalovaná mapa TopoActive v4
- manuál v slovenčine