Najväčší výber produktov s GPS na Slovensku!

Garmin Montana 700i EU

    Montana 700i je univerzálny GPS navigátor, robustnej a vysokoodolnej konštrukcie, určený pre pohyb vo voľnom teréne na akomkoľvek vozidle, alebo plavidle. Model 700i je na rozdiel od základného modelu 700, ďalej doplnený o integrovaný systém inReach a cestné mapy európy.

Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 699,00 € bez DPH: 582,50 €
s DPH: 699,00 € bez DPH: 582,50 €

Popis

Detaily

Celkom nový model zo série univerzálnych GPS navigátorov pre náročných. Montana 700i EU je univerzálny GPS navigátor, ktorý prekoná vaše očakávania. Oproti základnému modelu Montana 700 ponúka rozšírenú výbavu s integrovaným systémom pre sledovanie a komunikáciu inReach > . Toto "spojenie" prináša univerzálny ručný GPS navigátor určený pre široké spektrum aktivít s praktickou výbavou nielen pre profesionálov & satelitný komunikátor so 100% pokrytím po celej zemi. Plánujete výlet do neznámeho prostredia a zároveň chcete ostať v dosahu aj na území bez pokrytia GSM signálom? Vďaka Montana 700i satelitnému komunikátoru budete mať spojenie kdekoľvek po celej zemeguli cez satelitný komunikačný systém Iridium. Samozrejmosťou je automatické sledovanie aktivity (tracking), ktoré je iniciované na strane používateľa zariadenia. Všetky možnosti a dostupnosť služieb je podmienená dodatočnou registráciou a aktiváciou vybratého programu, ktoré sú samostatne spoplatnené* podľa cenníka na odkaze > > > >Hlavné prednosti

Rozšírená výbava modelu Montana 700i obsahuje o.i. predinštalované topografické mapy >TopoActive Europe doplnené o cestné mapy Európy z edície City Navigator® . Pogumovaná, vodotesná a nárazuvzdorná. V spojení s ATV alebo motocyklom je ideálna pre objavovanie nových dobrodružstiev a off-road jazdu. Neexistuje také miesto, kde by ťa Montana nezaviedla aj vďaka dostupným mapám z edície Topo . Pripevni si ju ku kajaku, namontuj na svoj čln! Montana je kompatibilná aj s námornými mapami Bluechart g3 , a tak ju môžeš premeniť na ideálnu navigáciu na vode. Dostupné možnosti voliteľného príslušenstva umožňujú spoľahlivú montáž do vozidiel alebo priamo na riadidlá (moto/ATV), palubu lode a iné.


Montana 700i s integrovaným inReach ako komunikátor pracuje cez satelitný komunikačný systém Iridium — 66 synchronizovaných satelitov v konštelácií na nízkej orbite (LEO). Ako jediný ponúka 100% pokrytie celej planéty zem. S našim systémom sa nemusíte obávať že nebudete v dosahu mobilnej telefónnej siete (GSM). Iridium má pokrytie všade a vy budete vždy v dosahu - pri vysokohorskej turistike, na mori alebo niekde na odľahlom mieste.

V núdzovom prípade...

je Montana 700i okamžite pripravený odoslať núdzovú správu (SMS, email) vašim známym a v krajnom prípade máte k dispozícií tlačidlo SOS pre aktiváciu záchranej zložky* prostredníctvom globálnej záchrannej služby > > GEOS Obsluha je pripravená konať 24 hodín denne / 365 dní v roku! Kdekoľvek ste, tím GEOS je pripravený okamžite pômocť a spustí obojstrannú komunikáciu pre vyriešenie situácie. Pre pokrytie nákladov spojených s aktiváciou záchrannej zložky, odporúčame voliteľné poistenie zodpovedajúce riziku pri plánovanej aktivite na danom území.

- 100% pokrytie celej planéty zem (Iridium) pre sledovanie/tracking a textovú kominikáciu
- Odosielanie a príjem textových správ a mimo pokrytia GSM signálu
- Sledovanie a zdieľanie vašej polohy a pohybu aj v odľahlých oblastiach
- SOS núdzové tlačidlo pre aktiváciu záchrannej zložky cez GEOS (24/7)
- Ďalší obsah (mapy) a funkcionalita (počasie) dostupné po spárovaní so smartfónom (Bluetooth)

Vodotesnosť IPX7 Jazda či turististika v každom počasí, aj v extrémnych podmienkach... zariadenie je odolné voči dažďu, snehu, potu a potopeniu. Mimoriadne odolná konštrukcia a ďalšie parametre spĺňajú armádne štandardy MIL-STD-810G . Taktickú výbavu ďalej dopĺňa výkonné integrované LED svetidlo s nastaviteľnou intenzitou vrátane svetelnej SOS signalizácie.
ANT+ Zariadenie je kompatibilné s voliteľnými externým ANT+ snímačom pulzu HRM-Dual. Snímač nie je súčasťou balenia, ich výber je dostupný na záložke súvisiace produkty.
Bluetooth new Štandardom vo výbave je možnosť prepojenia navigátora s kompatibilným smartfónom cez integrovaný Bluetooth Smart. Okrem smart-notifikácií môžete využiť funkciu Live/Group tracking a tiež on-line prístup k účtu na connect.garmin.com pre nahrávanie aktivít a prípadne sťahovanie tréningových plánov, kdekoľvek v teréne (bez PC). O všetko sa postará bezplatná aplikácia Garmin Connect™ Mobile dostupná na stiahnutie > > > > > >.
ANT+ bezdrôtové rozhranie NOVINKA: možnosť zdieľania údajov z pripojeného zariadenia Alpha 50 / Alpha 100 priamo na displeji Montana. Po spárovaní s Alpha 50 / Alpha 100 sa dokážete navigovať po ceste a zároveň sledovať polohu psov priamo na displeji Montana. Určenie polohy svojho psa na veľkom 5" displeji je vďala tomu prehladnejšie.
Dobíjateľná batéria NOVINKA: Napájanie je zabezpečené nabíjateľnou lítium - iónovou batériou s výdržou až do 18 hodín (štandardné použitie), ktorá je šúčasťou balenia. V prípade potreby je možné batériu vymeniť za novú.
citlivé GPS NOVINKA: Vďaka vysokocitlivému GPS signálu s podporou Multi-GNSS máte spoľahlivé informácie o vzdialenosti, rýchlosti, čase, výške a iných hodnotách aj v náročnejších podmienkach (pri stromoch, budovách ...) ihneď zobrazené na displeji.
SK menu Na slovenský trh je zariadenie dodávané s plnou podporou - ovládanie v slovenčine, užívateľská príručka v slovenskom jazyku.
Dotykový displej NOVINKA: Veľký 5" palcový displej s vysokým rozlíšením 480 x 800 pixelov a dotykovým ovládaním. S podporou duálneho zobrazovania pri náhľade na displej.
Prepojenie s PC navigácia Zariadenie ľahko pripojíte k PC prostredníctvom mini USB kábla a cez bezplatný softvér Garmin Express si bezplatne zaktualizujete firmvér a mapy.
3D kompas Montana 700 je vybavená elektronickým 3D kompasom, čo z neho robí spoľahlivého spoločníka aj v neznámom teréne. Už nie je potrebné držať kompas vodorovne, aby ukazoval správny smer. Jednoduché a presné ovládanie je zabezpečené cez niekoľko funkčných tlačidiel. Spoľahlivo ho tak dokážete ovládať aj za extrémnych podmienok.
Pamäť - SD karta Montana 700i je vybavená slotom na micro SD karty, ktorý môžete využiť na nahrávanie ľubovoľných máp. Podporovaná veľkosť SD karty je 16 GB SDHC.
Altimeter Barometrický výškomer zabezpečí zobrazenie údaj na dispelji presnejšie ako kedykoľvek predtým.Vstavaný barometrický výškomer zabezpečuje presné meranie nadmorskej výšky v závislosti od zmeny tlaku vzduchu. Alternatívne poslúži aj na krátkodobú predpoveď počasia, čo oceníte najmä v horách.
Mapová navigácia Montana 700i Topo EU je dodávaná s predinštalovanou turistickou mapou Európy - TopoActive Europe . TopoActive Europe je digitálna (vektorová) mapa Európy s pokrytím 47 štátov a vychádza zo zdrojov v mierke 1:100 000, obsahuje dáta digitálneho modelu terénu (DMT). Pokrytie zahŕňa o.i. cestnú sieť s uličnou podrobnosťou s podporou pre automatický výpočet optimálnej trasy (autorouting), na cestách aj chodníkoch. Skvele poslúži na základnú aj dôkladnejšiu orientáciu v mestách, ale i v teréne prevažne vo všetkých štátoch Európy. * úroveň pokrytia jednotlivých krajín sa môže líšiť.
Mapová navigácia Na rozdiel od základného modelu je Montana 700i dodávaná s predinštalovanou mapou City Navigator Europe > > > , ktorá umožňuje plnohodnotnú navigáciu v rámci EU na cestách pre rôzne vozidlá.
vívosmart - smart oznámenia Montana nie je len navigátor. Okrem sledovania vašej cesty vás po pripojení ku kompatibilnému smartfónu diskrétne upozorní na prichádzajúce hovory, sms a e-maily.
Garmin Explore App Garmin Explore™ App nová bezplatná (mobilná) aplikácia, ktorá dopĺňa praktické funkcie a využiteľnosť kompatibilných zariadení. Garmin Explore umožňuje plánovať trasy a následne ich odoslať do zariadenia so zobrazením prejdených trás na mapách, ktoré je možné stiahnuť a využívať aj off-line (bez pripojenia k internetu). Vytvorené trasy a body je možné jednoducho zdielať aj ďalšími používateľmi. Ďalšie funkcie dostupné on-line (s pripojením k internetu) poskytujú používateľovi prístup k voliteľným mapám (na stiahnutie) podľa potreby.

Parametre

Parametre

Výrobca Garmin
Uhlopriečka displeja 5,0
Aktualizácia máp Doživotná
Rozmery balenia, ŠxVxH 14,6 x 21,5 x 8,3 cm
Typ displeja WVGA TFT, farebný, dotykový, s duálnou orientáciou
Napájanie Li-ion batéria alebo 3 x AA
Typ batérie 3x AA (nie sú v balení)
Vodotesnosť Áno (IPX7)
Plávanie na hladine Nie
Vysoko-citlivý prijímač Áno
Podpora externej antény Áno
Basemapa Áno
Predinštalované mapy TOPO EURO
Možnosť dohrávania máp Áno
Používanie pamäťových kariet microSD / podpora SDHC max. 16GB
Záznam trás/ciest Áno
Správa trás/ciest Áno
Tras. počítač (rýchlosti, vzdialenosti a pod.) Áno
Snímač srdcovej frekvencie Áno, voliteľný
Hlasová navigácia Áno
Prispôsobenie hlavného menu Áno
Zobrazenie DMT (digitálny model terénu) Áno
Možnosť doplniť body záujmu POI Áno
Multi-mód (jazda, túra, bicykel, loď) Áno
Prehliadač obrázkov Áno
Dotyková obrazovka Áno
Qwerty alebo ABC klávesnica Nie
Elektronický kompas 3D Áno
Barometrický výškomer Áno
Automobil (užívateľský profil) Áno
Fitness (užívateľský profil) Áno
Geocaching (užívateľský profil) Áno
Recreational (turistický užívateľský profil) Áno
Marine (námorný užívateľský profil) Áno
Outdoor GPS hry Nie
Hry a zábava Áno
Lov/ryby kalendár Áno
Slnko a Mesiac informácie Áno
Tabuľky príliv/odliv Áno
Výpočet plochy Áno
Kompatibilita s externými zariadeniami (ANT) Áno
NMEA vstup/výstup Áno
PC prepojenie USB/Bluetooth/Wi-Fi

Obsah balenia

Obsah balenia

- Montana 700i,
- Lithium-ion battery pack
- USB cable,
- predinštalovaná mapa TopoActive v4
- predinštlaovaná mapa City Navigator Europe
- manuál v slovenčine