Najväčší výber produktov s GPS na Slovensku!

Garmin - obojok proti štekaniu BarkLimiter 2

Intuitívny elektronický obojok proti štekaniu vám pomôže udržať pod kontrolou časté nechcené štekanie vášho psa bez príčiny.

Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 109,00 € bez DPH: 90,83 €
s DPH: 109,00 € bez DPH: 90,83 €

Popis

Detaily


BarkLimiter2
BarkLimiter 2 je nenápadné zariadenie, ktoré ľahko pripevníte na obojok (remienok so šírkou až do 2,5 cm a hrúbkou až do 3 mm). Vďaka vymeniteľným kontaktným snímačom je vhodné takmer pre všetky plemená psov. Snímače na základe vibárcií hrdla dokážu rozoznať štekanie od iných vonkajších zvukov, takže nedochádza k nesprávnym korekciám. Môžete si vybrať, či na korekciu svojho psa použijete tón, vibráciu alebo elektrický impulz (10 stupňov intenzity).

Pes - Canine App Prostredníctvom svojho smartfónu a bezplatnej mobilnej aplikácie Garmin Canine môžete meniť nastavenia a zobraziť údaje o štekaní priamo vo svojom smartfóne.
Pes - Detekcia štekania Obojok identifikuje štekanie prostredníctvom vibrácií na krku psa, čím sa eliminuje nesprávna korekcia, ku ktorej často dochádza pri väčšom počte psov. Okrem toho BarkLimiter 2 rozlišuje medzi obsedantným neželaným štekaním a ochranou domova a majetku majiteľa psa a signalizáciou zranenia bez spustenia korekcie.
Pes - Korekcia štekania Odnaučte svojho psa štekať bez zjavnej príčiny len preto, aby na seba priťahoval pozornosť okolia. Vďaka dvom vymeniteľným plastovýmm mikro elektro-mechanickým snímačom je zariadenie vhodné pre všetky typy srsti a plemená psov. Stačí vybaliť z krabice a bez akéhokoľvek nastavovania pripnúť na psa a výcvik sa môže začať...
Pes - Výcvikový režim - elektronický impulz okamžitý Krátky elektrický impulz jemne upozorní vášho štvornohého miláčika, aby neštekal. Môžete si zvoliť automatický režim, kedy obojok sám reguluje intenzitu impulzu od jemného šteklenia až po takú silu impulzu, ktorú bude pes považovať za upozornenie a prestane s neželaným štekaním, sila impulzu sa potom ďalej nezvyšuje. Alebo si intenzitu elektrického impulzu nastavíte manuálne na základe pozorovania, aká intenzita impulzu je pre psa dostačujúca. BarkLimiter 2 má 10 stupňov intenzity elektrického impulzu.
Pes - Počet štekov Zistite účinnosť manuálne nastavenej intenzity impulzov - Bark Odometer™ zaznamenáva počet štekov počas vašej neprítomnosti.
Pes - Výcvikový režim - vibrácia Režim vibrácie - Máte možnosť nastaviť si ako alternatívu korekcie štekania vibračný režim.
Pes - LED indikátor počtu štekov LED indikátor ukáže počet štekov, ktorý zaznamená BarkOdometer™.
Pes - Výcvikový režim - tón Zvukový podnet je tiež jednou z foriem, ako upozorniť psa na nevhodné správanie. Podobne ako vibračný režim, aj tón vyruší psa, a tak odpúta jeho pozornosť od nevhodnej činnosti.
Dobíjateľná batéria Napájanie je zabezpečené nabíjateľnou lítium - iónovou batériou s výdržou až do 30 dní v závislosti od použitia.

Parametre

Parametre

Výrobca Garmin
Akumulátor typ lithium-ion
Akumulátor výdrž až do 30 dní
Hmotnosť zariadenia 47,8 g s krátkymi plastovými kontaktnými snímačmi, 49,8 g s dlhými plastovými kontaktnými snímačmi
Plávanie na hladine Nie
Rozmery balenia, ŠxVxH 13,9 x 13,8 x 6,6 cm
Rozmery zariadenia, ŠxVxH 7 x 3,7 x 3,8 cm
Vodotesnosť Áno (1 ATM)
Vysoko-citlivý prijímač Áno

Obsah balenia

Obsah balenia

-  BarkLimiter 2,

-  čierny remienok (šírka 1,9 cm),

-  nabíjací/dátový kábel,

-  krátke a dlhé plastové kontaktné snímače,

Manuál