Najväčší výber produktov s GPS na Slovensku!

Garmin - obojok proti štekaniu BarkLimiter 2VT

Intuitívny elektronický obojok proti štekaniu vám pomôže udržať pod kontrolou časté nechcené štekanie vášho psa bez príčiny.

Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 99,00 € bez DPH: 82,50 €
s DPH: 99,00 € bez DPH: 82,50 €

Popis

Detaily


BarkLimiter2
BarkLimiter 2VT je nenápadné zariadenie, ktoré ľahko pripevníte na obojok (remienok so šírkou až do 2,5 cm a hrúbkou až do 3 mm). Zariadenie na základe vibárcií hrdla dokážu rozoznať štekanie od iných vonkajších zvukov, takže nedochádza k nesprávnym korekciám. Môžete si vybrať, či na korekciu svojho psa použijete tón alebo vibráciu.

Pes - Canine App Prostredníctvom svojho smartfónu a bezplatnej mobilnej aplikácie Garmin Canine môžete meniť nastavenia a zobraziť údaje o štekaní priamo vo svojom smartfóne.
Pes - Detekcia štekania Obojok identifikuje štekanie prostredníctvom vibrácií na krku psa, čím sa eliminuje nesprávna korekcia, ku ktorej často dochádza pri väčšom počte psov.
Pes - Korekcia štekania Odnaučte svojho psa štekať bez zjavnej príčiny len preto, aby na seba priťahoval pozornosť okolia. Stačí vybaliť z krabice a bez akéhokoľvek nastavovania pripnúť na psa a výcvik sa môže začať.
Pes - Počet štekov Zistite účinnosť manuálne nastavenej intenzity impulzov - Bark Odometer™ zaznamenáva počet štekov počas vašej neprítomnosti.
Pes - Výcvikový režim - vibrácia Režim vibrácie - Máte možnosť nastaviť si ako alternatívu korekcie štekania vibračný režim.
Pes - LED indikátor počtu štekov LED indikátor ukáže počet štekov, ktorý zaznamená BarkOdometer™.
Pes - Výcvikový režim - tón Zvukový podnet je tiež jednou z foriem, ako upozorniť psa na nevhodné správanie. Podobne ako vibračný režim, aj tón vyruší psa, a tak odpúta jeho pozornosť od nevhodnej činnosti.
Dobíjateľná batéria Napájanie je zabezpečené nabíjateľnou lítium - iónovou batériou s výdržou až do 30 dní v závislosti od použitia.

Parametre

Parametre

Výrobca Garmin
Akumulátor typ lithium-ion
Akumulátor výdrž až do 30 dní
Hmotnosť zariadenia 39,2g
Plávanie na hladine Nie
Rozmery balenia, ŠxVxH 13,9 x 13,8 x 6,6 cm
Rozmery zariadenia, ŠxVxH 7 x 2,7 x 3,8 cm
Vodotesnosť Áno (1 ATM)
Vysoko-citlivý prijímač Áno

Obsah balenia

Obsah balenia

-  BarkLimiter 2VT,

-  čierny remienok (šírka 1,9 cm),

-  nabíjací/dátový kábel,

Manuál