Najväčší výber produktov s GPS na Slovensku!

Garmin quatix 7X, Solar

Chytré jachtárske GPS hodinky so solárnym dobíjaním Garmin quatix® 7X PRO Solar, obsahujú užitočné funkcie pre jachting a unikátnu kombináciu šikovných, športových, outdoorových a zdravotných funkcií. Spoločne s vysokou odolnosťou a dlhou výdržou batérie sú ideálnymi hodinkami pre celoročné využitie.

Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 1 089,00 € bez DPH: 907,50 €
s DPH: 1 089,00 € bez DPH: 907,50 €

Popis

Detaily

  • Vysoká odolnosť a dlhá výdrž (až 37 dní na 1 nabitie v režime smartwatch)
  • Predĺžená výdrž batérie vďaka sklíčku so solárnym dobíjaním
  • Muž cez palubu, alarm odtrhnutia kotvy, regatové stopky a ďalšie jachtárske funkci.
  • Duálne ovládanie s pomocou klasických tlačidiel aj dotykového displeja
  • Predohrané topografické mapy a možnosť dohrania podrobných námorných máp
  • Inteligentné funkcie, vrátane platieb Garmin Pay, zobrazenie sms správ a volaní

SOLÁRNE DOBÍJANIE BATÉRIE
Na 1 nabitie vydržia hodinky až 28 dní prevádzky v režime chytrých hodiniek ak tomu 9 dní navyše pri využití solárneho dobíjania, alebo až 89 hodín plhohodnotného GPS záznamu s ďalšími 33 hodinami navyše pri využití solárneho dobíjania.

ODOLNÉ A VÝKONNÉ
Pýchou hodiniek je vysoko jasný AMOLED displej s priemerom 1,3″ a možnosťou trvalej viditeľnosti. Displej je krytý odolným, zafírovým sklíčkom. Luneta hodiniek je chránená odolnou, DLC povrchovou úpravou.

DUÁLNE OVLÁDANIE
Hodinky používajú plnohodnotné tlačidlové ovládanie, ktoré je presné a isté aj vo vode alebo nízkych teplotách. Tlačidlá novo dopĺňa aj dotykový displej, ktorý je možné kedykoľvek aktivovať a deaktivovať. Dotyk je skvelý napríklad na ovládanie mapy.

PREPOJENIE S NÁMORNOU ELEKTRONIKOU
Hodinky quatix® 7 môžete prepojiť s vybranými námornými plottermi Garmin a sledovať alebo dokonca ovládať vybrané funkcie, ako je zoom mapy, rozvrhnutie zobrazenia, hudobný systém Fusion®, autopilot a ďalšie.

OVLÁDANIE AUTOPILOTA
Vďaka prepojiteľnosti hodiniek s autopilotom Garmin máte po prepojení možnosť pomocou hodiniek riadiť loď, alebo aktivovať navigáciu po trase, keď práve nie ste v dosahu kormidla.

AUDIO PREPOJENIE S FUSION-LINK™
Vďaka Connect IQ aplikácii Fusion-Link™, ktorá je v hodinkách predinštalovaná, máte možnosť prepojiť hodinky s hudobným námorným systémom Fusion a ovládať hlasitosť, alebo prehrávanie hudby.

STREAMOVANIE DÁT
Po pripojení hodiniek Garmin quatix® 7 ku kompatibilnej elektronike na lodi môžete priamo na zápästí sledovať dáta, ako je napríklad hĺbka vody, otáčky motora, rýchlosť a smer vetra a ďalšie.

UPOZORNENIE A ALARMY
Hodinky Garmin quatix® 7 majú k dispozícii námorné alarmy a dokážu upozorniť napríklad na bezprostredné zmeny prílivu a odlivu, odtrhnutie kotvy a ďalšie dôležité stavy počas pobytu na lodi.

OZNAČOVANIE TRASOVÝCH BODOV
Keď chcete uložiť dôležité miesto na vode, nemusíte hneď bežať ku kormidlu. Trasové body môžete do chartplotteru ukladať aj pomocou hodiniek.

FUNKCIA GARMIN SAILASSIST™
Zúčastňujete sa regatových závodov? Hodinky vám pomôžu nielen so správnym načasovaním štartu, ale dokážu štart aj vizualizovať. Vytvorte si virtuálnu štartovú líniu a nechajte hodinky, aby vás doviedli v správny okamih av správnom kurze na líniu stratu. K dispozícii je aj asistent križovania, ktorý vám pomôže s taktikou plavby.

PODROBNÉ NÁMORNÉ MAPY
Hodinky Garmin quatix® 7 podporujú podrobné námorné mapy edície Garmin BlueChart G3 s mapovými podkladmi zo zdrojov firmy Navionics®.

PODROBNÉ TOPO MAPY
Stiahnite si do pamäte hodiniek podrobné mapy TopoActive. Bezplatne máte k dispozícii mapy z celého sveta. Pomocou Wi-Fi® pripojenia môžete jednoducho inštalovať a aktualizovať mapy a softvér aj bez prítomnosti počítača.

MAPY GOLFOVÝCH IHRISKO
Podrobné mapy golfových ihrísk CourseView obsahujú viac ako 42.000 golfových ihrísk z celého sveta. Na ihrisku hodinky zobrazia vzdialenosti ku greenu/jamke, prekážkam a ďalšie dôležité informácie.

LYŽIARSKE MAPY SKIVIEW™
Predinštalované mapy SkiView obsahujú zákres a obtiažnosť zjazdoviek vo viac ako 2000 ski rezortoch na celom svete. Hodinky navyše obsahujú špeciálne lyriarske funkcie s automatickým zaznamenávaním a vyhodnotením jazdy na lyžiach.

SATELITNÝ PRÍJEM
Moderný GPS/GLONASS/Galileo satelitný prijímač dokáže presne a spoľahlivo zamerať a zaznamenať pozíciu aj v náročnom prostredí s obmedzeným výhľadom na oblohu, kde by staršie, samostatné GPS prijímače mali problémy.

KOMPAS, BAROMETER, VÝŠKOMER
Navigáciu v teréne vám uľahčia snímače ABC – výškomer (Altimeter) na zistenie nadmorskej výšky, barometer (Barometer) na sledovanie zmien počasia a trojosý kompas (Compass). Všetky senzory je navyše možné automaticky alebo manuálne kalibrovať.

VŠESTRANNÉ ŠPORTOVÉ VYUŽITIE
K dispozícii sú prednahrané profily aktivít pre beh, jazdu na bicykli, plávanie, lyžovanie, golf, turistiku, veslovanie, lezenie na stene a ďalšie. Každý šport využíva svoj športový profil so samostatným nastavením obrazoviek, funkcií a režimu spotreby.

SURFOVANIE NA VLNÁCH
Pripravte sa na vlny. Hodinky quatix sú kompatibilné s aplikáciou Surfline Sessions™. Aplikácia vytvára video každej vlny, ktorú pri surfovaní zachytíte na kameru Surfline®2. Na videá sa môžete pozrieť neskôr a vďaka predplatnému Surfline Sessions zistíte, ako ste si viedli.

METRIKY VÝKONU
K dispozícii sú pokročilé metriky tréningu, ako je napríklad dynamika behu, VO2 Max, stav aklimatizácie podľa teploty a nadmorskej výšky, regeneračný asistent, tréningový efekt, vyhodnotenie týždennej a mesačnej tréningovej záťaže a ďalšie.

REGENERAČNÝ ASISTENT
Po každom tréningu vidíte, ako dlho treba regenerovať, než budete pripravení na ďalší náročný výkon. Táto funkcia zohľadňuje intenzitu tréningu aj ďalšie faktory, ako je stres, denná aktivita alebo spánok.

MERANIE TEPU NA ZÁPESTÍ
Hodinky nepretržite merajú a vyhodnocujú dáta o vašom srdcovom tepe3. Okrem tepu merajú aj ďalšie hodnoty, ako je variabilita srdcového tepu alebo mieru okysličenia krvi.

MONITORING SPÁNKU
Získajte záznam fáz ľahkého a hlbokého spánku a spánku vo fáze REM. Všetko môžete sledovať na hodinkách aj v aplikácii Garmin Connect na vašom telefóne.

MONITORING ZDRAVOTNÝCH FUNKCIÍ
Celodenné meranie srdcového tepu s vyhodnotením kľudového tepu, variability srdcového tepu, okysličenie krvi, zaťaženie organizmu, telesnej energie Body Battery, dĺžky a kvality spánku a ďalších veličín, ktoré poslúžia ako motivácia k zmene životného štýlu.

MÚDRE OZNÁMENIA
Na hodinkách môžete sledovať prichádzajúce e-maily, textové správy a upozornenia zo spárovaného smartfónu. Hodinky sú kompatibilné s telefónmi Android aj iOS.

PLATBY GARMIN PAY™
Zadajte svoju platobnú kartu do hodiniek a využite bezkontaktných platieb Garmin Pay. Zoznam bánk, ktoré podporujú platby Garmin Pay nájdete tu.

HUDOBNÝ PREHRÁVAČ
Stiahnite si skladby a zoznamy skladieb z účtu v službe Spotify, Deezer alebo Amazon Music (môže byť vyžadované predplatné). Po pripojení bezdrôtových slúchadiel môžete počúvať hudbu bez telefónu.

BEZPEČNOSTNÉ FUNKCIE
Po spárovaní hodiniek s telefónom môžete svojim kontaktom zaslať správu o svojej aktuálnej polohe manuálne, alebo počas vybraných vonkajších aktivít automaticky za pomoci prednastavenej detekcie nehôd.

CONNECT IQ™ PLATFORMAConnect IQ platforma umožňuje rozširovať funkcie hodiniek o rôzne aplikácie, vzhľady ciferníkov a dátové polia z ponuky Connect IQ Store.

Parametre

Parametre

Výrobca Garmin
Rozmery balenia, ŠxVxH 12,5 x 10,2 x 16,7 cm
Rozmery zariadenia, ŠxVxH 5,1 x 5,1 x 1,49 cm
Veľkosť displeja, ŠxV 1.4" (35,6 mm - uhlopriečka)
Typ displeja transflektívny farebný MIP (Corning Gorilla Glass 3), Power Glass™
Napájanie nabíjateľná lithium-ion
Typ batérie nabíjateľná lithium - ion
Akcelerometer Áno
Vodotesnosť Áno (10 ATM)
Plávanie na hladine Nie
Podpora externej antény Nie
WiFi Áno
Basemapa Áno
Predinštalované mapy Nie
Možnosť dohrávania máp Áno
Používanie pamäťových kariet Nie
Tras. počítač (rýchlosti, vzdialenosti a pod.) Áno
Snímač srdcovej frekvencie Áno, voliteľný
Snímač rýchlosti/kadencie Áno, voliteľný
Krokomer - Foot Pod Áno, voliteľný
Garmin Connect™ kompatibilita Áno
Virtual Partner® (fiktívny súper) Áno
Auto Pause® (zastaví tréning podľa rýchlosti) Áno
Auto Lap® (začne okruh po určitej vzdialenosti) Áno
Multi-sport (zmena športového módu) Áno
Pokročilé tréningy (tvorba vlastných tréningov) Áno
Jednoduché tréningy (čas, vzdialenosť, kalórie) Áno
Možnosť doplniť body záujmu POI Nie
Bluetooth® Áno
Multi-mód (jazda, túra, bicykel, loď) Nie
Dotyková obrazovka Áno
Qwerty alebo ABC klávesnica Nie
Elektronický kompas Áno
Barometrický výškomer Áno
Marine (námorný užívateľský profil) Áno
Lov/ryby kalendár Áno
Tabuľky príliv/odliv Áno
Hodinkové funkcie (čas, dátum, budík) Áno
Kompatibilita s externými zariadeniami (ANT) Áno
PC prepojenie USB/Bluetooth/ANT+/Wi-Fi
MP3 prehrávač Áno

Obsah balenia

Obsah balenia

  • quatix 7X Solar +Titánový remienok QuickFit 26 (vetraný) vhodný pre zapästie s priemerom 127 - 210 mm
  • náhradný modrý silikonový remienok QuickFit 26 (Cirrus Blue) vhodný pre zapästie s priemerom 127 - 210 mm
  • USB napájací/dátový kábel
  • Príručka používateľa v slovenčine