Najväčší výber produktov s GPS na Slovensku!

Garmin Striker 4 Plus

   Séria Striker 4 Plus prináša nový štandard výbavy. Okrem výkonného sonaru a > 4-pin sondy s podporou (Traditional: 77/200 kHz) pre skenovanie (kužel 45/15°) vo vysokom rozlíšení je dodatočne vybavený integrovaným GPS pre jednoduché využitie počas plavby. Teraz s podporou mapovania > Quickdraw™.

Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 167,00 € bez DPH: 139,17 €
s DPH: 167,00 € bez DPH: 139,17 €

Popis

Detaily

Hlavné prednosti

STRIKER 4 je vybavený farebným QSVGA 4" displejom s rozlíšením 480 x 320 bodov. Dostupný výkon 200W (RMS) s podporou tradičného CHIRP sonaru s frekvenciami 50/77/200 kHz. Integrované GPS > so vstavaným GPS ponúka základné funkcie pre navigáciu (bez mapových podkladov) medzi uloženými bodmi - napríklad pre označenie miesta zakrmovania, kotvenia a pod. Takto uložené body (WAIPOINTY) viete využiť ako orientačnú "mapu", ktorú dokážete ďalej zdielať. GPS o.i. tiež poskytuje informácie o rýchlosti a vzdialenosti.

Široké spektrum voliteľných typov sónd pre špecifické použitie

Garmin > > sonarové technológie < < < umožňujú rozšírenie dostupných parametrov sonaru prípadne okrem štandardnej montáže (na zrkadlo) môžete zvoliť sondu s vnútrotrupovou resp. ceztrupovou montážou. Stačí si dodatočné vybrať vhodnú sondu z našej širokej ponuka podľa požiadavky. Prehľad dostupných nájdete v katalógu na odkaze > > > > > > >

Vyhotovenie sonaru

Striker 4 má pogumovaný povrch a je kompletne vodotesný, aby odolal poveternostným vplyvom. Kompaktné prevedenie zobrazovacej jednotky je doplnené o zjednodušené používateľské rozhranie pre jednoduchú obsluhu sonaru. Ovládanie uľahčuje české menu ovládania sonaru. Dokonalý pre použitie na akomkoľvek plavidle s obmedzeným priestorom.

Kompatibilný s integrovanými sondami v motoroch Minn Kota® a MotorGuide®

Využite vašu integrovanú sondu a po prepojení STRIKER sonaru s vašim Minn Kota® alebo MotorGuide® motorom ju môžete naplno využiť.

Zvýhodnené ponuky pre riešenie napájania a prenosu sonarov

Pri záväznej objednávke sonaru máte možnosť si zakúpiť za zvýhodnenú cenu akumulátor 12V/7,2 Ah za 24,-EUR s DPH (Pôvodná cena 29,9,-EUR) alebo sieťovú nabíjačku 220V tiež za 24,-EUR s DPH (Pôvodná cena 39,9,-EUR). Rovnako pri kúpe tohto sonaru v prípade záujmu môžete získať Prenosný KIT pre sériu sonarov echo (s príslušenstvom) len za 119,9,-EUR s DPH (Pôvodná cena 145,-EUR s DPH). Pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať priamo telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu: obchod@gps-navigacie.sk.

Parametre

Parametre

Výrobca Garmin
Napájanie 10 - 20 V
Typ batérie externý zdroj (AKU 12V/7,2Ah)
Vodotesnosť Áno (IPX7)
Plávanie na hladine Nie
Senzor teploty vody Áno
PC prepojenie N/A

Obsah balenia

Obsah balenia

-STRIKER 4 Plus
-montážny držiak (otočno-výklopný)
-napájací kábel (12/24V)
-ultrazvuková sonda 010-10249-20 (Dual Beam 77/200kHz, 4-pin)
 + montážna sada (na zrkadlo / telo elektromotora) s 9m napájacím káblom,  dokumentácia