Najväčší výber produktov s GPS na Slovensku!

Garmin Striker 9sv Plus

   Pokročilý sonar Striker 9sv Plus ponúka naštadardné parametre a výbavu. Okrem výkonného sonaru a > 12-pin sondy s podporou (Traditional CHIRP High-Wide: 150/240 kHz @ 24/16° + ClearVü CHIRP 455 kHz & 800kHz + SideVü: 260/455/800 kHz) pre pokročilé skenovanie aj po bokoch plavidla s náhľadom vo vysokom rozlíšení, je dodatočne vybavený integrovaným GPS pre jednoduché využitie počas plavby. Teraz s podporou mapovania > Quickdraw™ a vstavaným Wi-Fi pre rozšírenú komunikáciu.

Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 684,00 € bez DPH: 570,00 €
s DPH: 684,00 € bez DPH: 570,00 €

Popis

Detaily

Hlavné prednosti

STRIKER 9sv Plus je vybavený farebným WVGA 9" displejom s rozlíšením 800 x 480 bodov. Dostupný výkon 500W (RMS) s podporou tradičného CHIRP sonaru s frekvenciami 50/77/200 kHz a ClearVü CHIRP pri 455 kHz & 800kHz + SideVü: 260/455/800 kHz. Integrované GPS > so vstavaným GPS ponúka základné funkcie pre navigáciu (bez mapových podkladov) medzi uloženými bodmi - napríklad pre označenie miesta zakrmovania, kotvenia a pod. Takto uložené body (WAIPOINTY) viete využiť ako orientačnú "mapu", ktorú dokážete ďalej zdielať. GPS o.i. tiež poskytuje informácie o rýchlosti a vzdialenosti.

Široké spektrum voliteľných typov sónd pre špecifické použitie

Garmin > > sonarové technológie < < < umožňujú rozšírenie dostupných parametrov sonaru prípadne okrem štandardnej montáže (na zrkadlo) môžete zvoliť sondu s vnútrotrupovou resp. ceztrupovou montážou. Stačí si dodatočné vybrať vhodnú sondu z našej širokej ponuka podľa požiadavky. Prehľad dostupných nájdete v katalógu na odkaze > > > > > > >

Vyhotovenie sonaru

Striker 9sv Plus má pogumovaný povrch a je kompletne vodotesný, aby odolal poveternostným vplyvom. Kompaktné prevedenie zobrazovacej jednotky je doplnené o zjednodušené používateľské rozhranie pre jednoduchú obsluhu sonaru. Ovládanie uľahčuje české menu ovládania sonaru. Dokonalý pre použitie na akomkoľvek plavidle s obmedzeným priestorom.

Kompatibilný s integrovanými sondami v motoroch Minn Kota® a MotorGuide®

Využite vašu integrovanú sondu a po prepojení STRIKER sonaru s vašim Minn Kota® alebo MotorGuide® motorom ju môžete naplno využiť.

Wi-Fi - PW Novinkou vo výbave prémiových modelov sonarov z novej série Striker Plus je vstavané Wi-Fi®. Toho rozhranie prakticky využijete po spárovaní sonaru Striker s kompatibilným smartfónom cez voľne dostupnú aplikáciu Active Captain.. Po pripojení smartfónu budete mať k dispozícií o.i. smartnotifikácie priamo na dispeji sonaru, prístup ku komunitným mapám Quickdraw, prístup k správe a synchronizácií užívateľských dát, prístup k aktualizáciam softvéru a iné.Zvýhodnené ponuky pre riešenie napájania a prenosu sonarov

Pri záväznej objednávke sonaru máte možnosť si zakúpiť za zvýhodnenú cenu akumulátor 12V/7,2 Ah za 24,-EUR s DPH (Pôvodná cena 29,9,-EUR) alebo sieťovú nabíjačku 220V tiež za 24,-EUR s DPH (Pôvodná cena 39,9,-EUR). Rovnako pri kúpe tohto sonaru v prípade záujmu môžete získať Prenosný KIT pre sériu sonarov echo (s príslušenstvom) len za 119,9,-EUR s DPH (Pôvodná cena 145,-EUR s DPH). Pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať priamo telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu: obchod@gps-navigacie.sk.

Parametre

Parametre

Výrobca Garmin
Napájanie 10 - 20 V
Typ batérie externý zdroj (AKU 12V/7,2Ah)
Vodotesnosť Áno (IPX7)
Plávanie na hladine Nie
Dotyková obrazovka Nie
Qwerty alebo ABC klávesnica Nie
Maximálna hĺbka (hĺbkový rozsah snímania) Do 244m (Trad.) / Do 152m (ClearVü, SideVü)
Senzor teploty vody Áno
PC prepojenie N/A

Obsah balenia

Obsah balenia

-STRIKER 9sv Plus
-montážny držiak (otočno-výklopný)
-napájací kábel (12/24V)
-ultrazvuková sonda GT52-TM (Traditional CHIRP High-Wide: 150/240 kHz @ 24/16° + ClearVü CHIRP 455 kHz & 800kHz, 12-pin)
+ montážna sada (na zrkadlo / telo elektromotora) s 9m napájacím káblom,  dokumentácia
-adaptér 12-PIN na 4-PIN na voliteľné sondy