Najväčší výber produktov s GPS na Slovensku!

Výpredaj

Garmin Striker Vivid 7cv

   Striker Vivid 7cv je praktický sonar s 7" displejom s vysokým farebným rozlíšením detailov pod vodnou hladinou.

Dostupnosť: Na sklade

Bežná cena: 499,00 €

Špeciálna cena s DPH: 468,00 € bez DPH: 390,00 €

Bežná cena: 499,00 €

Špeciálna cena s DPH: 468,00 € bez DPH: 390,00 €

Popis

Detaily

Striker Vivid 7cv je vybavený veľkým farebným WVGA 7" displejom s rozlíšením 800 x 480 bodov. Dostupný výkon 500 W (RMS) s podporou tradičného CHIRP sonaru s frekvenciami 50/77/200 kHz a ClearVü CHIRP pri 455 kHz & 800kHz. Integrované GPS > so vstavaným GPS ponúka základné funkcie pre navigáciu (bez mapových podkladov) medzi uloženými bodmi - napríklad pre označenie miesta zakrmovania, kotvenia a pod. Takto uložené body (WAIPOINTY) viete využiť ako orientačnú "mapu", ktorú dokážete ďalej zdielať. GPS o.i. tiež poskytuje informácie o rýchlosti a vzdialenosti.

Široké spektrum voliteľných typov sónd pre špecifické použitie

Garmin > > sonarové technológie < < < umožňujú rozšírenie dostupných parametrov sonaru prípadne okrem štandardnej montáže (na zrkadlo) môžete zvoliť sondu s vnútrotrupovou resp. ceztrupovou montážou. Stačí si dodatočné vybrať vhodnú sondu z našej širokej ponuka podľa požiadavky. Prehľad dostupných nájdete v katalógu na odkaze > > > > > > >

Vyhotovenie sonaru

Striker Vivid 7cv má pogumovaný povrch a je kompletne vodotesný, aby odolal poveternostným vplyvom. Kompaktné prevedenie zobrazovacej jednotky je doplnené o zjednodušené používateľské rozhranie pre jednoduchú obsluhu sonaru. Ovládanie uľahčuje české menu ovládania sonaru. Dokonalý pre použitie na akomkoľvek plavidle s obmedzeným priestorom.

Kompatibilný s integrovanými sondami v motoroch Minn Kota® a MotorGuide®

Využite vašu integrovanú sondu a po prepojení STRIKER sonaru s vašim Minn Kota® alebo MotorGuide® motorom ju môžete naplno využiť.

Novinkou vo výbave prémiových modelov sonarov z novej série Striker Vivid je vstavané Wi-Fi®. Toho rozhranie prakticky využijete po spárovaní sonaru Striker s kompatibilným smartfónom cez voľne dostupnú aplikáciu Active Captain.. Po pripojení smartfónu budete mať k dispozícií o.i. smartnotifikácie priamo na dispeji sonaru, prístup ku komunitným mapám Quickdraw, prístup k správe a synchronizácií užívateľských dát, prístup k aktualizáciam softvéru a iné.

Parametre

Parametre

Výrobca Garmin
Napájanie 10 - 20 V
Typ batérie externý zdroj (AKU 12V/7,2Ah)
Vodotesnosť Áno (IPX7)
Plávanie na hladine Nie
Kužeľ (uhol snímania) Trad: 45/15° Down: 2,5x53°@455kHz/1,6x29°@800kHz
Senzor teploty vody Áno
WiFi Áno
PC prepojenie N/A

Obsah balenia

Obsah balenia

-STRIKER 7cv Plus
-montážny držiak (otočno-výklopný)
-napájací kábel (12/24V)
-ultrazvuková sonda GT20-TM (Traditional 77/200; ClearVü CHIRP 455 kHz (435-475 kHz) & 800kHz , 4-pin)
 + montážna sada (na zrkadlo / telo elektromotora) s 9m napájacím káblom,  dokumentácia