Najväčší výber produktov s GPS na Slovensku!

Garmin tactix 7

Chytré, taktické GPS hodinky so zafírovým sklíčkom, duálnym tlačidlovým dotykovým ovládaním a všestrannými športovo-outdoorovými funkciami. Okrem špeciálnych taktických funkcií ponúkajú zobrazenie podrobných máp, navigačné funkcie, hudobný prehrávač, pokročilé tréningové funkcie a ďalšie funkcie.

Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 1 059,00 € bez DPH: 882,50 €
s DPH: 1 059,00 € bez DPH: 882,50 €

Popis

Detaily

 • Odolnosť hodiniek spĺňa vojenské štandardy (MIL-STD-810).
 • Výdrž akumulátora až 28 dní prevádzky v režime smartwatch na 1 nabitie.
 • Integrované, vysoko výkonné LED svietidlo s dlhou výdržou a nastaviteľnou intenzitou.
 • Taktické funkcie, režim utajenia, kompatibilita so systémom nočného videnia.
 • Presnejšie určovanie pozície s podporou viacerých satelitných systémov.
 • Inteligentné funkcie (platby, hudba, notifikácia) po spárovaní s kompatibilným telefónom.

DLHÁ ŽIVOTNOSŤ BATÉRIÍ
Máte k dispozícii až 28 dní prevádzky v režime šikovných hodiniek a až 89 hodín v režime GPS.

VYSOKÁ ODOLNOSŤ
Hodinky sú testované na americké vojenské štandardy (MIL-STD-810) a disponujú veľkým, 1,4″ displejom.

DUÁLNE OVLÁDANIE
Hodinky používajú plnohodnotné tlačidlové ovládanie, ktoré je presné a isté aj vo vode alebo nízkych teplotách. Tlačidlá novo dopĺňa aj dotykový displej, ktorý je možné kedykoľvek aktivovať a deaktivovať. Dotyk je skvelý napríklad na ovládanie mapy.

INTEGROVANÉ ZELENÉ A BIELE SVIETIDLÁ
Pre ľahšiu orientáciu v nedostatočnom osvetlení vám LED svietidlo zaistí rýchly prístup k jasnému, stabilnému zelenému alebo bielemu svetlu.

PODPORA NOČNÉHO VIDENIA
Veľký 1,4” displej s nastavením jasu, doby podsvietenia, denným/nočným režimom a podporou systémov na nočné videnie.

FUNKCIA STEALTH MODE
Funkcia Stealth Mode aktivuje režim utajenia, v ktorom hodinky fungujú ako obvykle, ale neukladajú/nezdieľajú GPS pozíciu a vypnú bezdrôtové komunikačné technológie.

FUNKCIA JUMPMASTER
Táto funkcia pomáha výsadkárom pri zoskokoch z veľkých výšok s určením miesta výsadku a s nasmerovaním k cieľu po zoskoku.

FUNKCIA KILL SWITCH
Bezpečnostná funkcia umožňuje v prípade ohrozenia použiť špeciálnu kombináciu klávesov a vymazať všetky používateľské dáta v pamäti.

DUÁLNE ZOBRAZENIE SÚRADNÍC
Jednoduchá synchronizácia pozície s ostatnými vďaka súčasnému zobrazeniu systémov UTM a MGRS na jednej obrazovke.

PROJEKTOVANIE TRASOVÉHO BODU
Funkcia umožňuje uloženie bodu, na ktorom sa nenachádzate, pomocou vzdialenosti a azimutu. Na takto zadaný bod je následne možné sa navigovať.

LOVECKÉ AKTIVITY
Hodinky umožňujú prepojenie s loveckými obojkami a systémami na sledovanie a tréning loveckých psov.

NAVIGÁCIA PRIAMO NA BOD
Navigujte priamo na miesto alebo trasový bod z celosvetovej leteckej databázy. Alebo zvoľte funkciu Najbližšia a aktivujte trasu na najbližšie letisko.

INFORMÁCIE O POČASÍ
K dispozícii je prístup k leteckým informáciám o počasí vrátane radaru NEXRAD, správ METAR a TAF, a údaje o vetre, dohľadnosti, tlaku a ďalšie.

VŠESTRANNÉ ŠPORTOVÉ VYUŽITIE
K dispozícii sú prednahrané profily aktivít pre beh, jazdu na bicykli, plávanie, lyžovanie, golf, turistiku, veslovanie, lezenie na stene a ďalšie. Každý šport využíva svoj športový profil so samostatným nastavením obrazoviek, funkcií a režimu spotreby.

TRÉNINGY HIIT
Profil aktivity sleduje intervalové tréningy s vysokou intenzitou, vrátane AMRAP, EMOM, Tabata a vlastného tréningu. Nastavte počet sérií, intervaly pre cvičenie/odpočinok a ďalšie možnosti.

DENNÉ ODPORÚČANIE TRÉNINGKOV
Hodinky ponúkajú automatické tréningové odporúčania podľa úrovne vašej kondície a každodenné odporúčania behu a jázd podľa aktuálnej tréningovej záťaže a stavu tréningu. Odporúčania sa na displeji zobrazujú na začiatku tréningu.

PREDPOVEĎ VÝSLEDKOV
Táto funkcia vám na základe histórie behov a celkovej kondície poskytne odhad, aké by mohlo byť vaše tempo a čas pre vzdialenosť, ktorú chcete ubehnúť. Dáta o trendoch vám ukážu vplyv tréningu v priebehu času.

DÁTA NA MAPOVOM DISPLEJI
Zobrazte si dôležité informácie na mapovej stránke a sledujte priebeh trasy, okolité orientačné body a dôležité dátové polia na jedinej obrazovke bez nutnosti prepínania.

FUNKCIA PACEPRO™
Jedinečná funkcia PacePro vám umožní naplánovať tempo závodu s ohľadom na výškový profil trasy. Umožní naplánovať rýchlejšie tempo z kopca a pomalšie do kopca a je skvelou pomôckou na udržanie priemerného tempa na trati.

METRIKY VÝKONU
Sledujte pokročilé tréningové metriky ako je napríklad dynamika behu, VO2 Max s korekciou podľa teploty a nadmorskej výšky, VO2 Max trailový beh, regeneračný asistent a ďalšie.

FUNKCIA REAL-TIME STAMINA
Údaje z funkcie Real-time Stamina vám umožnia sledovať a regulovať námahu počas výkonu a pomôžu predísť preťaženiu na začiatku behu alebo jazdy na bicykli.

REGENERAČNÝ ASISTENT
Po každom tréningu vidíte, ako dlho treba regenerovať, než budete pripravení na ďalší náročný výkon. Táto funkcia zohľadňuje intenzitu tréningu aj ďalšie faktory, ako je stres, denná aktivita alebo spánok.

JAZDA NA HORSKOM BICYKLI
Zaujímajú vás podrobnosti o jazde na MTB bicykli? Hodinky zmerajú obtiažnosť (Grit™) a plynulosť (Flow™) jazdy, zmerajú počet skokov, ich dĺžku, dobu trvania a rad ďalších štatistík, ktoré vám pomôžu sa zlepšiť.

FUNKCIA CLIMBPRO
Funkcia ClimbPro poskytuje podrobné informácie a štatistiky o výškovom profile naplánovanej trasy. Funkcia rozdelí trasu na jednotlivé stúpania a pri každom z nich poskytne v reálnom čase podrobné informácie, vrátane zvyšných metrov do vrcholu kopca.

SURFOVANIE NA VLNÁCH
Pripravte sa na vlny. Hodinky tactix sú kompatibilné s aplikáciou Surfline Sessions™. Aplikácia vytvára video každej vlny, ktorú pri surfovaní zachytíte na kameru Surfline®. Na videá sa môžete pozrieť neskôr a vďaka predplatnému Surfline Sessions zistíte, ako ste si viedli.

LYŽOVANIE A SKIALPINIZMUS
Podrobné meranie a vyhodnotenie bežeckého i zjazdového lyžovania a dokonca aj skialpinizmu alebo chôdze na snežniciach. Automatické vypínanie stopiek na lanovke, štatistiky nastupovaných a naklesaných metrov a oveľa, oveľa viac.

BEŽECKÉ LYŽOVANIE
Po spárovaní s hrudným pásom HRM-Pro™ (predáva sa samostatne) prinášame novo možnosť merania dynamiky bežeckého lyžovania. Dynamika poskytuje podrobnejšiu analýzu bežeckého štýlu a tréningu.

PODPORA VIACPÁSMOVÉHO SYSTÉMU GNSS
Hodinky ponúkajú prístup k niekoľkým globálnym satelitným navigačným systémom (GPS, GLONASS, Galileo). Prístupom k viacerým frekvenciám vysielaným z navigačných satelitov dosiahnete presnejšie určovanie polohy v oblastiach, kde sa signály GNSS odrážajú, slabnú alebo kam obvykle nepreniknú.

VSTAVENÉ ABC SENZORY
Navigáciu v teréne vám uľahčia snímače ABC – výškomer (Altimeter) na zistenie nadmorskej výšky, barometer (Barometer) na sledovanie zmien počasia a trojosý kompas (Compass). Všetky senzory je navyše možné automaticky alebo manuálne kalibrovať.

MAPY GOLFOVÝCH IHRISKO
K dispozícii sú mapy golfových ihrísk CourseView, ktoré zobrazujú viac ako 42 000 golfových ihrísk z celého sveta. K dispozícii sú aj funkcie zobrazujúce smer k jamke bez priamej viditeľnosti alebo prepočet vzdialeností PlaysLike pri hre do kopca alebo z kopca.

LYŽIARSKE MAPY SKIVIEW™
Vydajte sa na svahy s predinštalovanými mapami SkiView a zobrazte si názvy behov a hodnotenie obtiažnosti pre viac ako 2000 rezortov na celom svete.

PODROBNÉ TOPO MAPY
Hodinky tactix® 7 – Standard Edition majú podrobné mapy TopoActive. vášho regiónu a umožňujú bezplatné stiahnutie ďalších máp z celého sveta pre prípad cestovania. Pomocou Wi-Fi® môžete jednoducho inštalovať a aktualizovať mapy a softvér aj bez počítača.

HRANICA VEREJNÝCH POZEMKOV
Voliteľné zobrazenie hraníc federálnych verejných pozemkov na topografických mapách vám pomôže zistiť, kam vstupujete a kde sa nachádzate.

SPRÁVCA NAPÁJANIE
Šikovný správca napájania umožňuje sledovať, ako rôzne nastavenia a režimy ovplyvňujú výdrž batérie hodiniek. Zostávajúca výdrž sa navyše zobrazuje v dňoch a hodinách, aby ste presne vedeli, koľko času vám zostáva do ďalšieho nabitia.

SLEDOVANIE TEPU NA ZÁPASTÍ
Získajte celodenné údaje o svojom srdcovom tepe – vrátane upozornenia na vysoký alebo nízky tep. Sledujte napríklad variabilitu srdcového tepu, podľa ktorej je určovaná miera zaťaženia organizmu. Snímač dokáže merať tep dokonca aj počas plávania.

PULZNÝ OXYMETER
Snímač Pulse Ox4 zmeria, ako dobre vaše telo vstrebáva kyslík. Táto hodnota je dôležitá nielen pri sledovaní aklimatizácie alebo kvality spánku, ale aj v prípade virózy, ktorá môže mať vplyv na fukciu okysličenia krvi.

MONITORING SPÁNKU
Získajte záznam fáz ľahkého a hlbokého spánku a spánku vo fáze REM. Všetko môžete sledovať na hodinkách aj v aplikácii Garmin Connect na vašom telefóne.

FUNKCIA BODY BATTERY™
Funkcia využíva údaje o odchýlkach srdcového tepu, zaťažení organizmu, kality spánku a ďalšie dáta a počíta rovnováhu medzi odpočinkom či regeneráciou a výdajom energie. Hodnotu Body Battery vyjadruje pomocou hodnoty od 0 do 100.

MERANIE FREKVENCIA DÝCHANIA
Hodinky merajú a zaznamenávajú dychovú frekvenciu v priebehu dňa aj počas spánku. V hodinkách sú navyše k dispozícii dychové cvičenia, ktoré vám pomôžu správne dýchať alebo sa zbaviť vysokého stresu.

FUNKCIA HEALTH SNAPSHOT™
Zaznamenajte dvojminútovú aktivitu a zistite dôležité štatistiky, ako je srdcový tep2, variabilita srdcového tepu, nasýtenie krvi kyslíkom, dýchanie alebo stres. Potom na svojom kompatibilnom smartfóne vytvorte pomocou aplikácie Garmin Connect™ správu s týmito štatistikami, ktorú môžete zdieľať.

SLEDOVANIE PITNÉHO REŽIMU
Zaznamenávajte si denný príjem tekutín, aby ste nezanedbávali hydratáciu. Keď nastavíte automatický cieľ, hodinky poskytnú aj odhadovanú stratu potu a cieľ sa podľa toho automaticky upraví.

MÚDRE OZNÁMENIA
Na hodinkách môžete sledovať prichádzajúce e-maily, textové správy a upozornenia zo spárovaného smartfónu. Hodinky sú kompatibilné s telefónmi Android aj iOS.

HUDOBNÝ PREHRÁVAČ
Uložte si až 2 000 skladieb alebo využite streamovacie aplikácie z kompatibilných služieb, ako je napríklad Spotify, Deezer alebo Amazon Music, a počúvajte v slúchadlách s technológiou Bluetooth®.

PLATBY GARMIN PAY™
Zadajte svoju platobnú kartu do hodiniek a využite bezkontaktných platieb Garmin Pay. Zoznam bánk, ktoré podporujú platby Garmin Pay nájdete tu.

BEZPEČNOSTNÉ FUNKCIE
Pri spárovaní s telefónom môžete so svojimi kontaktmi zdieľať svoju aktuálnu polohu manuálne, alebo počas vybraných vonkajších aktivít automaticky za pomoci prednastavenej detekcie nehôd.

CONNECT IQ™ PLATFORMA
Podpora aplikácií Connect IQ umožňuje do hodiniek dohrať dodatočné vzhľady hodiniek, dátové pole a doplnkové aplikácie z ponuky Connect IQ na vašom kompatibilnom smartfóne s funkciou Bluetooth.

 

 

Parametre

Parametre

Výrobca Garmin
Uhlopriečka displeja 1.4"
Aktualizácia máp Doživotná
Veľkosť displeja, ŠxV 1,4" (35.56 mm - uhlopriečka)
Napájanie nabíjateľná lithium-ion
Typ batérie nabíjateľná lithium - ion
Vodotesnosť Áno (10 ATM)
Plávanie na hladine Nie
Vysoko-citlivý prijímač Áno
Basemapa Áno
Doživotná aktualizácia máp Áno
Predinštalované mapy TopoActive Europe + SkiView™ mapy lyžiarskych stredísk + golfové ihriská
Možnosť dohrávania máp Áno
Používanie pamäťových kariet Nie
Záznam trás/ciest Áno
TracBack® (cesta späť) Áno
Tras. počítač (rýchlosti, vzdialenosti a pod.) Áno
Garmin Connect™ kompatibilita Áno
Virtual Partner® (fiktívny súper) Áno
Auto Pause® (zastaví tréning podľa rýchlosti) Áno
Auto Lap® (začne okruh po určitej vzdialenosti) Áno
Auto Scroll (zobrazovanie stránok) Áno
Multi-sport (zmena športového módu) Áno
Pokročilé tréningy (tvorba vlastných tréningov) Áno
Jednoduché tréningy (čas, vzdialenosť, kalórie) Áno
Alarm na tempo/kadenciu počas aktivity Áno
Intervalový tréning Áno
Úprava vzhľadu obrazoviek Áno
Možnosť doplniť body záujmu POI Nie
Dotyková obrazovka Nie
Bluetooth® Áno
MP3 prehrávač Áno
Barometrický výškomer Áno
Kompatibilita s externými zariadeniami (ANT) Áno
PC prepojenie USB/Bluetooth/ANT+/Wi-Fi
Aplikácie Garmin Connect Mobile, Connect IQ store
Elektronický kompas Áno
Akumulátor výdrž až do 15 hodín v režime s GPS + .mp3 prehrávač
Iné (parametre, príslušenstvo, doplnky) Áno (MIL-STD-810), HIIT tréningy

Obsah balenia

Obsah balenia

 • tactix 7
 • Silikonový remienok QuickFit 26 - Black (remienok vhodný pre zápästie s obvodom 125-208 mm)
 • USB nabíjací kábel,
 • príručka používateľa,
 • iná dokumentácia