Najväčší výber produktov s GPS na Slovensku!

Garmin VENU SQ 2 Music, Peach Gold/Ivory

Chytré hodinky druhej generácie pre aktívny a zdravý životný štýl s integrovaným (.mp3) prehrávačom hudby.

Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 289,00 € bez DPH: 240,83 €
s DPH: 289,00 € bez DPH: 240,83 €

Popis

Detaily

VEĽMI DOBRÁ VÝDRŽ BATÉRIE
Batéria vydrží až 11 dní v režime šikovných hodiniek a až 26 hodín v režime podrobného GPS záznamu na 1 nabitie. Hodinky tak nemusíte každú noc kvôli nabíjaniu dávať dole a môžete sledovať svoje zdravotné dáta nepretržite.

ELEGANTNÝ VZHĽAD
Elegantný dizajn šikovných hodiniek Venu Sq 2 sa hodí pre každý štýl aj každú príležitosť. Vďaka jasnému displeju AMOLED a voliteľnému režimu trvalo zapnutého displeja, uvidíte všetko dôležité hneď na prvý pohľad.

KVALITNÉ MATERIÁLY A SPRACOVANIE
Odolné sklo Corning ® Gorilla ® Glass 3, ľahká hliníková luneta a príjemný, mäkký silikónový remienok, to je kombinácia materiálov použitých pri výrobe hodiniek. Okrem nich sa hodinky vyznačujú vysokou spoľahlivosťou a odolnosťou.

MERANIA SRDEČNÉHO TEPU ZO ZÁPÄSTIA
Hodinky niekoľkokrát za sekundu sledujú dáta o vašom srdcovom tepe a upozornia vás, ak je v pokojovom režime príliš nízky, alebo naopak príliš vysoký. Umožňujú tiež merať srdcový tep počas športových aktivít, dokonca aj počas plávania.

FUNKCIA BODY BATTERY™
Funkcia Body Battery patrí k najzaujímavejším funkciám hodiniek. Sleduje pomer medzi zaťažením organizmu a regeneráciou a pomôže vám získať prehľad, kedy má organizmus dostatok energie na náročné aktivity a naopak, kedy je dobré zvoľniť a regenerovať.

SLEDOVANIE SPÁNKU A JEHO SKÓRE
Hodinky počas noci monitorujú spánok a zaznamenávajú dĺžku a kvalitu spánku, vrátane skóre, ktoré hodnotia kvalitu regenerácie. Okrem uvedených veličim môžete sledovať prehľad fáz spánku, okysličenie krvi Pulse Ox2, alebo záznam frekvencie dýchania. Hodinky navyše poskytnú aj drobné rady na zlepšenie kvality vášho spánku.

MERANIE ZAŤAŽENIA ORGANIZMU
Na základe priebežného merania variability srdcového tepu sú hodinky schopné merať hodnotu Stress Score, ktorá odráža mieru zaťaženia organizmu. V priebehu hodnôt môžete vysledovať vplyv nedávneho tréningu, prichádzajúcej virózy, nadmernej konzumácie jedla a alkoholu a ďalších faktorov ovplyvňujúcich váš organizmus.

FUNKCIA HEALTH SNAPSHOT™
Zaznamenajte dvojminútovú aktivitu a zistite dôležité štatistiky, ako je srdcový tep, variabilitu srdcového tepu, mieru okysličenia krvi, dýchanie a zaťaženie organizmu. Správu s dátami môžete zdieľať zo smartfónu a aplikácie Garmin Connect™.

FUNKCIA PRE ŽENY
Pomocou mobilnej aplikácie Garmin Connect môžu ženy sledovať svoj menštruačný cyklus, alebo tehotenstvo. Zaznamenávajte príznaky, získajte tipy na cvičenie a výživu a ďalšie výhody. S aplikáciou na sledovanie zdravia žien môžete dokonca zobrazovať a zapisovať podrobnosti priamo na displeji hodiniek.

PULZNÝ OXYMETER
Snímač pulzného oxymetra meria v priebehu dňa aj v spánku úroveň nasýtenia krvi kyslíkom a ukáže vám, ako dobre ho vaše telo vstrebáva. Funkcia sa hodí na sledovanie zdravotného stavu alebo na aklimatizáciu pri náhlej zmene nadmorskej výšky alebo teploty.

VEK PODĽA KONDÍCIE
Táto funkcia používa biologický vek, vašu týždennú vysoko intenzívnu aktivitu, pokojový srdcový tep a BMI alebo percento telesného tuku na odhadnutie, či je vaše telo mladšie alebo staršie, než koľko vám skutočne je. Môžete získať aj tipy, ako znížiť svoj vek podľa kondície.

DYCHOVÉ CVIČENIA
Pri únave alebo dlhšej sústredenej činnosti môžete využiť dychové cvičenia, ktoré patria k funkciám hodiniek. Počas cvičenia budú hodinky sledovať úroveň stresu a dýchania, aby ste získali predstavu o efekte cvičenia.

SLEDOVANIE PITNÉHO REŽIMU
Zaznamenávajte si denný príjem tekutín, aby ste nezanedbávali pitný režim. Môžete si dokonca nastaviť automatický cieľ pre príjem tekutín, ktorý sa prispôsobí podľa toho, koľko počas dňa absolvujete aktivít a vypotíte.

MERANIE FREKVENCIA DÝCHANIA
Sledujte svoje dýchanie v priebehu dňa, počas spánku, pri dychových cvičeniach, alebo napríklad pri cvičení jogy.

VŠESTRANNÉ ŠPORTOVÉ VYUŽITIE
Využite hodinky ako výkonný GPS športtester a zaznamenajte si športové aktivity ako chôdzu, beh, jazdu na bicykli, plávanie v bazéne, golf, HIIT, lyžovanie a ďalšie. Hodinky majú na tento účel k dispozícii viac ako 25 predinštalovaných športových profilov pre vonkajšie aj indoorové športy. Každý z profilov má svoje vlastné nastavenia a špecifické funkcie.

ANIMOVANÉ CVIČENIA
Nechajte hodinky, aby vás pri cvičení samy viedli. S predinštalovanými cvičeniami na kardio, posilňovanie, jogu, HIIT, alebo pilates máte svojho trénera stále po ruke. V aplikácii Garmin Connect si môžete navyše zadarmo stiahnuť ďalšie cvičenia.

ĽAHKÉ PLÁNOVANIE TRÉNINGKOV
Vyberte si z viac ako 1 600 cvikov a zostavte si vlastné tréningy v aplikácii Garmin Connect v kompatibilnom telefóne. Vytvorený tréning si potom z aplikácie môžete preniesť do hodiniek.

TRÉNINKY HIIT
Nový športový profil je vybavený rôznymi stopkami na meranie tréningov HIIT, vrátane tréningov AMRAP, EMOM, tabata a vlastných tréningov. Nastavte počet sérií, intervaly pre cvičenie/odpočinok a ďalšie možnosti.

BEŽECKÝ TRÉNER GARMIN COACH
Funkcia bezplatného osobného, ​​virtuálneho bežeckého trénera je vhodná pre začínajúcich aj pokročilých bežcov. Pomôže vám zistiť, ako na tom ste a pripravia pre vás individuálny tréning pre zažiatočníkov alebo prípravu na závod na 5, 10 km alebo polmaratón.

MOTIVÁCIA NA ZLEPŠENIE KONDICIE
Venu Sq 2 sleduje každý deň priebežne počet krokov, minút intenzity, spálených kalórií a ďalšie údaje. Pomocou aplikácie Garmin Connect sa môžete porovnávať so svojimi kamarátmi a ostatnými užívateľmi Garmin hodiniek v pravidelných výzvach alebo súťažiach o odznaky.

MINÚTY INTENZÍVNEJ AKTIVITY
Sledujte svoje minúty stredne intenzívnej a intenzívnej aktivity a zistite, kedy počas dňa ste ich získali a pri akej aktivite. Veličinu si dokonca môžete zobraziť ako dátové pole pri meraní športových aktivít.

MÚDRE OZNÁMENIE
Po spárovaní so smartphonom Apple alebo Android môžete priamo na hodinkách prijímať e-maily, SMSky a upozornenia. Pri spárovaní s telefónom Android môžete dokonca na textové správy odpisovať.

HUDBA
Nakopírujte si hudobné súbory priamo na disk hodiniek alebo si stiahnite playlisty zo Spotify, Deezer alebo Amazon Music (vyžadované predplatné). Spárujte s hodinkami bezdrôtové slúchadlá a užite si počúvanie hudby aj bez prítomnosti telefónu.

BEZPEČNOSTNÉ FUNKCIE
Keď budete potrebovať pomoc, môžete vopred zvoleným kontaktom ľahko poslať správu so svojou aktuálnou polohou. Stačí mať hodinky spárované s kompatibilným telefónom.

PLATBY GARMIN PAY™
Zadajte odtlačok svojej platobnej karty do hodiniek a plaťte ľahko a rýchlo vďaka bezkontaktným Garmin Pay platbám. Svoju peňaženku tak budete mať vždy po ruke. Službu podporuje väčšina slovenských bánk, bližší zoznam nájdete tu.

OBCHOD CONNECT IQ™
Stiahnite si vybrané aplikácie, ciferníky a ďalší obsah z obchodu Connect IQ priamo v hodinkách, alebo vyberajte z ešte širšej ponuky v aplikácii pre telefón. Je to jednoduché a zadarmo.

ÚSPORNÝ REŽIM SPOTREBY
Novo majú hodinky k dispozícii úsporný režim spotreby s maximálnou výdržou batérie. Úsporný režim je k dispozícii napríklad v situáciách, keď potrebujete maximalizovať výdrž alebo v situáciách, kedy vám kleslo nabitie na minimum a potrebujete odhadovanú výdrž ešte predĺžiť.

ODOLNOSŤ PROTI VODE
Hodinky odolnávajú vode a sú vhodné aj na súvislé plávanie. Hodinky spĺňajú stupeň odolnosti pre tí vode 5ATM.

GARMIN CONNECT
Mobilná a webová aplikácia Garmin Connect je denníkom s prehľadom zdravotných, fitness a športových dát. V aplikácii môžete podrobne analyzovať svoje tréningy, informácie o svojom zdraví a kondícii, môžete sa spojiť a súťažiť s kamarátmi, získavať odznaky plnením výziev a ďalšie – to všetko na jednom mieste, v aplikácii nevyžadujúcej žiadne predplatné.

Parametre

Parametre

Výrobca Garmin
Rozmery zariadenia, ŠxVxH 3,7 x 4,06 x 1,11 cm
Displej - veľkosť, ŠxV uhlopriečka 3,58 cm
Displej - rozlíšenie, ŠxV 320 x 360 pixelov
Displej typ AMOLED (Corning Gorilla Glass 3)
Akumulátor typ nabíjateľný líthium - iónový
Akumulátor výdrž až do 11 dní v režime smart hodiniek (24/7 monitorovanie pulzu, bez GPS), až do 26 hodín so zapnutým GPS
Vodotesnosť Áno (5 ATM)
Snímač srdcovej frekvencie Áno, na zápästí
Snímač rýchlosti/kadencie Áno, voliteľný
Krokomer - Foot Pod Áno
Automatická synchronizácia s PC Áno
Intervalový tréning Áno
Garmin Connect™ kompatibilita Áno
Auto Pause® (zastaví tréning podľa rýchlosti) Áno
Auto Lap® (začne okruh po určitej vzdialenosti) Áno
Auto Scroll (zobrazovanie stránok) Áno
Alarm na tempo/kadenciu počas aktivity Áno
Alarm výkonnostný (pri dosiahnutí cieľa) Áno
Úprava vzhľadu obrazovky Áno
Dotyková obrazovka Áno
Kompas (GPS) Áno
Hodinkové funkcie (čas, dátum, budík) Áno
Kompatibilita s externými zariadeniami (ANT) Áno
Prepojenie USB/Bluetooth/ANT+/Wi-Fi
Akcelerometer Áno
Barometrický výškomer Nie

Obsah balenia

Obsah balenia

  • Venu Sq 2 Music, Peach Gold/Ivory, Quick Release (20 mm) silikónový remienok vhodný pre obvod zápästia: 125-190 mm
  • nabíjací/dátový kábel
  • manuál