Najväčší výber produktov s GPS na Slovensku!

Garmin vívofit jr. 2, Captain America

Monitor aktivity pre vaše deti s novým dizajnom Disney, Marvel a Star Wars a farebným displejom.
(Tovar dostupný na objednávku. Čakacia doba 2 - 3 týždne!)

Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 89,00 € bez DPH: 74,17 €
s DPH: 89,00 € bez DPH: 74,17 €

Popis

Detaily

Vodeodolný monitor aktivity je špeciálne navrhnutý pre deti. vívofit jr.2 je pohodlný a bezpečný na každodenné nosenie.

Vďaka vívofit jr. App,bezplatnej aplikácii k tomuto monitoru aktivity, rodičia motivujú svoje deti pomocou odmien a dobrodružstiev, ktorými odomykajú zábavné a náučné fakty. Rodičia môžu sledovať plnenie 60-minútového cieľa aktivít na deň vrátane krokov a monitorovania spánku dieťaťa. vívofit jr.2 tiež dáva rodičom možnosť spravovať a zadávať úlohy, nastaviť čas úlohy a odmeňovať, aby pozitívne podporili dobré správanie. Aplikácia je jednoducho kontrolovaná rodičmi pomocou kompatibilného Apple alebo Android mobilného zariadenia. Užívajte si vzácny čas strávený s rodinou aj vďaka novej aplikácii Dobrodružstvá a Toe-to-Toe™ krokovej výzve.

vivofit jr.2
© 2017 MARVEL

Vivofit - Batéria vívofit jr.2 nemusíte nabíjať. Je vybavený batériou s výdržou až 1 rok, ktorú stačí jednoducho vymeniť.
Vivofit - Spánok vívofit jr.2 monitoruje kvalitu spánku vášho dieťaťa. Následne si štatistiku môžete pozrieť priamo na svojom smrartfóne prostredníctvom bezplatnej aplikácie vívoft jr. App.
Vivofit - Cieľ Podľa úrovne aktivity monitor sám priradí osobné a dosiahnuteľné ciele každé ráno.
vívofit jr. marvel app. Ultronova pomsta: Misia Marvel Avengers, v ktorej deti pri plnení svojho cieľa 60 minút aktivít denne zažijú dobrodružstvo v New Yorku spolu s Captain America a ostatnými Avengers a pokúsia sa poraziť Ultrona. Stretnú sa s Iron Manom v laboratóriu Tonyho Starka, pomôžu Thorovi chytiť uličníka Lokiho, dokonca sprevádzajú Black Widow v super tajnej misii S.H.I.E.L.D..
vívofit jr. toe-to-toe Výzvy Toe-to-Toe™ umožňujú deťom synchronizovať svoj počet krokov s kamarátmi alebo dokonca porovnávať svoje vlastné výzvy a zistiť na konci súťaže na čas, či zvíťazili alebo prekonali svoje vlastné rekordy. A všetky údaje vidia deti priamo na zápästí.
Vivofit - Čas Monitor je navrhnutý tak, aby ste ho mohli nosiť 24 hodín denne 7 dní v týždni. Na displeji sa zobrazuje čas, dátum, kroky, úlohy, plnenie cieľa, odmeny, stopky.
Vivofit - Pohybový indikátor Zostaňte v pohybe! K pohybu deti motivuje červená výzva na pohyb spolu so zvukovým upozornením po hodine bez pohybu. Každých 15 minút nečinnosti sa rozsvieti ďalší diel. Stačí sa pár minút poprechádzať a výzva sa stratí.
Vivofit - Bezdrôdová synch Komplexné informácie o aktivite detí a splených úlohách získate po bezdrôtovej synchronizácii s aplikáciou vívofit jr. prostredníctvom Bluetooth Smart technológie.
Vívofit - Kroky vívofit jr.2 zaznemanáva každý krok. Na displeji vidíte aktuálny počet krokov.
vívofit jr. - vodeodolnosť vívofit jr.2 je vodeodolný, takže s ním môžu deti pokojne aj plávať.
vívofit jr. - 60-minút Na každý deň je nastavený cieľ 60 minút aktivívneho pohybu. Po splnení tohoto cieľa sa v aplikácii odomknú zábavné poznatky a dobrodružstvrá.
vívofit jr. - odmeny Za splnenie úloh získavjú deti odmeny, ktoré sa spočítavajú a na konci dňa alebo týždňa sa v aplikácii zobrazí sumár.
vívofit jr. - aplikácia vívoft jr. App - aplikácia špeciálne pre vívofit jr. umožňuje rodičom spravovať a zadávať nové úlohy na každý deň alebo dokonca aj na celý týždeň. Deti svoje nové povinnosti uvidia na monitore, ktorý im pripomenie, aby si umyli zuby alebo stopuje čas, za aký splnili inú úlohu.
vívofit - zvukový alarm Zvukové upozornenie pripomenie deťom, že je čas na plnenie úloh a na pohyb.
vívofit - časovač Stopky sledujú čas plnenia zadaných úloh ako aj iných aktivít. Na splnenie úlohy môžete nastaviť čas 2, 5, 10, 15, 20 alebo 30 minút.
vívofit - podsvietenie vívofit jr.2 má farebný a vďaka podsvieteniu perfektne čitateľný displej aj v tme.
zrieknutie sa zodpovednosti Zrieknutie sa zodpovednosti v prípade sledovania aktivity
Zariadenia na sledovanie aktivity od spoločnosti Garmin sú nástroje určené na poskytovanie informácií na zachovanie aktívneho a zdravého životného štýlu. Zariadenia na sledovanie aktivity od spoločnosti Garmin fungujú pomocou snímačov, ktoré sledujú váš pohyb. Údaje a informácie poskytované týmito zariadeniami sú určené na presné sledovanie vašej aktivity, nemusia však byť presné na 100% vrátane údajov o krokoch, spánku, vzdialenosti a kalóriách. Zariadenia na sledovanie aktivity od spoločnosti Garmin nie sú medicínske prístroje a údaje nimi poskytované nie sú určené na medicínske účely ani diagnostiku, ošetrenie, liečbu alebo prevenciu akýchkoľvek zdravotných problémov. Spoločnosť Garmin odporúča poradiť sa so svojím lekárom pred tým, ako sa začnete venovať nejakej športovej činnosti.

Parametre

Parametre

Výrobca Garmin
Rozmery zariadenia, ŠxVxH obvod zápästia 130 - 175 mm
Displej - veľkosť, ŠxV 11 x 11 mm
Displej - rozlíšenie, ŠxV 88 x 88 pixelov
Displej typ 8 farieb memory - in - pixel (MIP)
Hmotnosť zariadenia 17,5 g
Akumulátor typ 1 x CR 1632 (vymeniteľná)
Akumulátor výdrž cca 12 mesiacov
Vodotesnosť Áno (5 ATM)
Prepojenie Bluetooth® Smart

Obsah balenia

Obsah balenia

-  vívofit jr.2, veľkosť náramku (obvod zápästia): do 175 mm, (deti od 6 rokov)
-  používateľská príručka

Možno Vás budú zaujímať aj nasledovné produkty

Garmin vívofit 2 remienky - Palm Beach

Garmin vívofit 2 remienky - Palm Beach

s DPH: 40,00 € bez DPH: 33,33 €
Garmin vívofit remienky Waikiki

Garmin vívofit remienky Waikiki

s DPH: 40,00 € bez DPH: 33,33 €