Najväčší výber produktov s GPS na Slovensku!

Invoxia Bike Tracker

Invoxia Bike Tracker je GPS lokalizátor na bicykel v originálnom a nenápadnom prevedení. Lokalizátor je umiestnený v odrazovom svetle, pričom na odopnutie svetla je potrebný neštandardný kľúč.  Na smartfóne informuje o polohe Vášho bicykla každých 5 minút, navyše odošle informáciu o každej zmene pohybu po piatich minutách pokoja, vrátane naklonenia alebo pádu bicykla na mieste. Batéria vydrží až 3 mesiace a sama pošle signál na telefón pri vybití na 20 percent.

Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 149,00 € bez DPH: 124,17 €
s DPH: 149,00 € bez DPH: 124,17 €

Popis

Detaily

Invoxia GPS Bike tracker

Alarm na bicykel od Invoxie vás upozorní na akýkoľvek pohyb vášho bicykla pomocou notifikácií na vašom smartphone - a to v reálnom čase! Je totiž naviac vybavený spoľahlivým GPS lokalizátorom a aplikáciou vyladenou priamo na mieru cyklistom. Vďaka citlivému akcelerometru sa spoľahlivo dozviete všetky informácie o polohe vášho bicykla.

Výborný je vzhľad lokalizátora - v odrazovom sklíčku na sedlovke by nikto GPS tracker nehľadal. Nemusíte nič zložito maskovať a keď už dôjde ku krádeži, zlodeja nenapadne tracker odstráňiť, čo vám významne zvyšuje šancu na dohľadanie vášho bicykla.

Funkcia okamžitej výstrahy pri pohybe alebo náklone
GPS Bike Tracker stačí vložiť do odrazového sklíčka a primontovať k sedlovke. V prípade podozrivého pohybu kolesa (zmena miesta, náklon), ktorý nasleduje po aspoň 5 minútach pokoja, budete okamžite informovaní notifikáciou v mobile.

Jazda na bicykli je o slobode pohybu, nech ste v meste alebo napríklad na strmých svahoch. Aj na to Invoxia myslí, a preto je Bike Tracker vybavený vodotesnou úpravou, ktorá zvládne aj poriadny lejak.

Bez SIM karty a bez limitu vzdialenosti

K Invoxii nemusíte zháňať SIM kartu a platiť dáta navyše, pretože celý systém funguje v nízkonapäťovej sieti Sigfox (s poistkou vo forme siete Lora). Okrem spoľahlivého signálu a neobmedzenej vzdialenosti je výhodou aj minimálny nárok na spotrebu energie.

Sigfox ponúka plné pokrytie na Slovensku. Informácie o pokrytí v ďalších krajinách nájdete na stránkach poskytovateľa siete Sigfox.

Takže GPS Bike Tracker môžete začať používať hneď po vybalení bez ďalších nákladov a komplikácií pocas celých 3 rokov. Po vypršaní tejto doby si prostredníctvom aplikácie môžete predplatiť službu iba za 9,99 € ročne (cca 0,83 € mesačne).

Ďalšie výhody GPS trackeru Invoxia
Pokojní môžete byť aj ohľadom batérie, ktorá má oproti iným lokalizátoromm neporovnateľne dlhšiu výdrž - až 3 mesiace v závislosti od použitia a aktivite. Do stavu plného nabitia sa Bike Tracker dostane za 90 minút cez USB kábel, ktorý je súčasťou balenia.

Na nabíjanie rozhodne nezabudnete, pretože Bike Tracker sa o dobitie batérie prihlási sám na vašom telefóne pri poklese kapacity pod 20%. V súvislosti s údržbou a montážou narazíte na ďalší bezpečnostný prvok - tvarovanie skrutiek, pre ich povolenie potrebujete neštandardný imbusový kľúč.


- IoT GPS lokalizátor s upozornením na pohyb bycykla
- Bez obmedzenia vzdialenosti v závislosti na pokrytí
- Prevádzka v sieti Sigfox na 3 roky ZADARMO
- Hmotnosť 50 g
- Funkcia upozornenia na pohyb a náklon v reálnom čase
- Upozornenie na polohu pri pohybe každých 5 minút (v závislosti od nastavenia, siete a pokrytia)
- V dosahu Bluetooth (20 m) znázornenie vzdialenosti lokalizátora v metroch
- Využíva zabezpečený komunikačný kanál
- Dizajn v podobe odrazového svetla
- Výdrž na jedno nabitie 14 dní až 3 mesiace podľa nastavenia
- LED indikátor stavu nabitia batérie (blikajúce 1, 2 alebo 3 diódy zodpovedajú 0%, 50% a 75% kapacity; dióda svieti - plne nabité)
- Certifikovaná vodotesnosť do 1m (krytie IP67)
- Nabíjanie batérie cez micro USB kábel (súčasťou balenia) trvá približne 60 - 90 minút
- Funkcia GeoFence - upozornenie po prekročení vymedzenej zóny
- Bezpečnostné tvarovanie hlavy skrutiek

Aplikácia Invoxia GPS zdarma pre iOS (od verzie 10.0) a Android (od verzie 5.0).
Aplikácia okrem uvedených funkcí umožňuje i nastavenie bezpečnej zóny, o jej prekročení obdržíte upozornenie alebo možnosť sledovania histórie pohybu bicykla.

Invoxia GPS tracker je možné zo svetla pohodlne vybrať pomocou imbusového kľuča a súčasťou balenia trackeru je aj systém na uchytenie na obojok. Takže v čase, keď nejazdíte na bicykli môžete ľahko trackerom vybaviť svojho zvieracieho miláčika, pretože Invoxia aplikácia je pripravená aj na sledovanie vášho psa alebo mačky.

Parametre

Parametre

Výrobca Invoxia

Obsah balenia

Obsah balenia

  • GPS tracker
  • Odrazové sklíčko na sedlovku
  • Hviezdicový imbusový kľúč
  • Nabíjací kábel micro USB – USB
  • Stručný návod
  • putká pre uchytenie na obojku