Najväčší výber produktov s GPS na Slovensku!

Invoxia GPS Tracker

Máte obavy zo straty batožiny na dovolenke? Ste nervózny, keď nechávate bicykel alebo skúter v centre mesta? Potrebujete dohliadať na deti alebo starých ľudí?


Máme pre vás elegantné riešenie v podobe prémiového GPS lokátora Invoxia GPS TRACKER. Nastavte si bezpečné zóny a získajte upozornenia vo svojom telefóne keď vaše auto, batožina, deti alebo starí ľudia vstúpia do tejto zóny alebo ju opustia. Nepotrebuje žiadnu SIM kartu. Životnosť batérie až 6 mesiacov!

Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 99,00 € bez DPH: 82,50 €
s DPH: 99,00 € bez DPH: 82,50 €

Popis

Detaily

   Vďaka presnému akcelerometru je prijímač citlivý na zmenu polohy. V aplikácii si môžete nadefinovať bezpečnostné zóny a súvisiace oznámenia pri ich prekročení. Zároveň môžete naživo sledovať pohyb lokátora, vrátane detailov zahŕňajúcich čas, rýchlosť alebo spôsob dopravy. Samozrejmosťou je plne zabezpečený komunikačný kanál.

GPS Tracker – lokalizace zavazadel

Diskrétny lokátor sa hodí do akýchkoľvek situácií. Využijete ho počas cestovania vo vašej taške, môžete ho umiestniť pod sedadlo skútra, do auta, kabelky alebo detského batohu. Či už ste zábudliví, alebo sa často pohybujete v husto zaľudnených miestach, budete mať o všetkom prehľad vďaka aplikácii vo vašom smartfóne.

GPS Tracker vydrží na jedno nabitie až 6 mesiacov v závislosti na intenzite používania. Akonáhle klesne nabitia batérie pod 20% objaví sa notifikácia v aplikácii. Lokátor sa nabíja menej ako hodinu cez microUSB kábel, ktorý je súčasťou balenia.


Invoxia GPS lokátor –  funkce výstrahy před krádeží


Nová funkcia
výstrahy proti krádeži:

Invoxia lokátor vás teraz dokáže upozorniť aj na podozrivý pohyb vozidla alebo batožiny. Funkcia výstrahy proti krádeži sa aktivuje po zistení pohybu vozidla, ktoré stálo a po 5min. sa pohne. Aplikácia ihneď zašle push notifikáciu a je vhodná na sledovanie objektu, ktorý má stáť na svojom mieste.

Lokátor je citlivý aj na zmenu sklonu. Notifikácia vám príde, ak sa zdá, že sa vaše vozidlo naklonilo, čo ocenia najmä motorkári. Nové funkcie získate na starších lokátora aktualizácií aplikácie. Výstraha proti krádeži môže byť aktivovaná z aplikácie, ak ste v Bluetooth dosahu vášho trackeru.


Sledujte
svoju batožinu na letisku
:

Cestovná horúčka si zakaždým vyberie svoju daň. Invoxia vás zbaví obáv zo straty batožiny. Invoxia v kufri vás informuje, že došlo k jeho správnemu odbaveniu a že kufor cestuje vo vašom lietadle.

Pohodlne na telefóne budete sledovať, kde sa batožina nachádza a pri pristátí budete ušetrení tlačenice pri pásoch. Od vzdialenosti 20 metrov od lokátora spoznáte či už sa kufor blíži. Akonáhle budete v Bluetooth dosahu vášho trackeru, môžete spustiť infografiku s vyznačenou vzdialenosťou v metroch.Prevádzka lokátora v sieti Sigfox:

Na rozdiel od iných GPS lokátorov nepotrebujete k prevádzke sieť mobilného operátora - k dispozícii je vám nízkonapäťová sieť Sigfox s plným pokrytím v Českej republike a na Slovensku (informácie o pokrytí v ďalších krajinách nájdete na stránkach poskytovateľa Sigfox).

Využívanie siete Sigfox je ZADARMO po dobu 3 rokov. Následne stojí prístup k službe 9.99 ročne. Predplatné si zaistíte jednoducho prostredníctvom aplikácie.Aplikácia Invoxia GPS:

aplikace pro Invoxia GPS TrackerAplikácia Invoxia GPS zadarmo pre iOS (od verzie 10.0) a Android (od verzie 5.0). Aplikácia zahŕňa 2 režimy sledovania s intervalmi 5 a 10 minút. Upozorní vás na vybíjajúce sa batériu a umožní vám predplatiť používanie siete po vypršaní trojročnej lehoty.
Špecifikácia:

IoT GPS lokátor
Nevyužíva mobilnej siete
Bez obmedzenia vzdialenosti v závislosti na pokrytie
Funovanie v sieti Sigfox po dobu 3 rokov ZDARMA
Rozmery 105 x 27 x 9.5 mm, hmotnosť 30 g
Citlivý akcelerometer - presné údaje najmä pri zmenách náklonu
Nastaviteľná frekvencia sledovania 5 a10 minút
Funkcia výstrahy proti krádeži
V dosahu Bluetooth (20 m) možnosť znázornenie vzdialenosti prijímača v metroch
Využíva zabezpečený komunikačný kanál
Elegantný dizajn - hliníkové puzdro s koženým pútkom
Výdrž na jedno nabitie až 6 mesiacov
Nabitie do 1 hodiny

Viac o sieti Sigfox - reportáž světchytře.cz

Parametre

Parametre

Výrobca Invoxia

Obsah balenia

Obsah balenia

Invoxia GPS Tracker
Nabíjací microUSB kábel
Manuál