Najväčší výber produktov s GPS na Slovensku!

Jimi Base (Online Auto Asistent)

Jimi Base je zariadenie na zabezpečenie a monitorovanie vozidla. Pomocou dátovej karty vám auto v reálnom čase odosiela svoju polohu na Google mapách. Umožňuje zbierať údaje o polohe, čase, najazdených kilometroch alebo rýchlosti. Je vhodné na vytváranie knihy jázd.


Funkcia oplotenie odosiela varovné správy na mobil pri prekročení hraníc vopred definovanej oblasti na mape. Pri odpojení zariadenia dostanente tiež okamžitú správu.


Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 89,00 € bez DPH: 74,17 €
s DPH: 89,00 € bez DPH: 74,17 €

Popis

Detaily

GPS online auto asistent.Online auto asistent je zariadenie s inteligentným algoritmom, ktoré Vás spojí s vozidlom kedykoľvek a kdekoľvek sa nachádzate. Aj bežné vozidlo premení na inteligentné. Auto Vám na smartfón odosiela informácie kde práve je alebo kde bolo. Upozorní Vás pri nečakaných udalostiach ako napríklad pri krádeží, pri prekročení Vami povolenej rýchlosti, pri opustení povolenej zóny. Umožňuje zozbierať údaje ako počet najazdených km, čas jazdy, maximálnu rýchlosť a vytvoriť tak knihu jázd. Šifrovaná komunikácia zabezpečí, aby sa k informáciam o vozidle nikto okrem Vás nedostal. Okrem súkromného použitia je toto zariadenie taktiež obľúbené medzi spoločnosťami s cieľom zvýšiť efektivitu vozového parku. 

Online auto asistent sa jednoducho inštaluje, zvládne to skutočne každy. Otvoríte zariadenie, zasuniete dátovú SIM kartu, pripojíte ho do OBD zásuvky. Osobné automobily vyrobené od roku 2001 a dieselové autá od roku 2004 podporujú OBD zásuvku. Zásuvka sa zvyčajne nachádza v kabíne.Registráciou na platforme aktivujete zariadenie ako aj službu Jimi 2GO.  Prvý mesiac služby Jimi2Go je zdarma. Pre správne fungovanie sú následné mesiace spoplatnené. Vyberte si z predplatených balíkov služieb Jimi2GO z našej ponuky. Dátova karta nie je súčasťou balenia. Zariadenie sa vyznačuje nízkou spotrebou dát, preto je plne dostačujúca dobíjateľna karta od ktoréhokoľvek operatora. 

Kľúčové vlastnosti:

Hlásenia pri nečakaných udalostiach
Auto na Vami zadané tel.čísla alebo email odošle varovné hlásenie o kolízií alebo udalosti.

Live poloha vozidla
Auto Vám oznámi aktuálnu polohu, v reálnom čase na Google mapách. Nechýba možnosť zobrazenia Street View a dopravných situácií. Polohu svojho auta môžete zdiaľať s kým len chcete, ideálne s manželkou.

Anti-sabotážny alarm
Pri odpojení zariadenia z konektoru dostanete okamžité upozornenie. Tichý poplach je odoslaný formou upozornenia na telefón alebo prostredníctvom e-mailu.

Alarm prekročenia rýchlosti
Nastavte si povolenú rýchlosť a pri prekročení okamžite dostanete upozornenie. 

Playback jázd
Auto Vám prehrá históriu jázd na mape na základe dátumu a času. Umožňuje zozbierať údaje ako počet najazdených km, čas jazdy, maximálnu rýchlosť a vytvoriť tak knihu jázd.

GeoFence Alarm
Funkcia nastavenia oblasti, kde sa vozidlo môže pohybovať. Pri prekročení povolenej oblasti dostanete upozornenie.

Parametre:

Šírka, Výška, Hĺbka: 45mm x 22.5mm x 30mm
Hmotnosť: 30 g
Podporované frekvencie: GSM 850/900/1800 / 1900Mhz
Napájanie: DC 9-36 V / 1,5 mA
Prevádzková teplota: -20 ° - 70 ° C
Pracovné napätie: 12VDC/32mA, (9-36VDC/32mA)
Pohotovostný odber: 5mA
GPS citlivosť: -162dB
Presnosť: <10 metrov
Pripojenie: OBD štndard port
LED indikátor: Power, GPS, GSM
Pamäť: 4 MBAplikácia pre iOS a Android ako aj webová platforma sú dostupné zadarmo pre všetkých aktívnych užívateľov našich služieb Jimi 2GO

Predplatená Služba Jimi 2Go zabezpečuje fungovanie zariadenia. Prvý mesiac služby Jimi 2GO je zdarma.  Poplatok SIM karty a dátový plán nie sú zahrnuté v cene zariadenia. Zariadenie v štandardnej prevádzke má nízku spotrebu dát, v priemere cca 3 MB za mesiac /pri predplatených kartách je to 1 EUR na mesiac/.

SmartJimi aplikácie sú softvér, ktoré sa starajú o všetky senzory a dáta z produktov SmartJimi®.
Platforma pozostáva z troch rôznych systémov: systém viacero hlásení, poplachový systém a systém zobrazovania v reálnom čase.

Bezplatné aplikácie pre iPhone, iPad a smartfóny či tablety so systémom Android sú dostupne na dole uvedených linkoch:

Google Play  App Store

Parametre

Parametre

Výrobca SmartJimi

Obsah balenia

Obsah balenia

- JIMI Base zariadenie
- Pomôcka na otvorenie zariadenia 
- Užívateľský manuál

 

Návod

Možno Vás budú zaujímať aj nasledovné produkty

Garmin Alpha 100 + TT15 + SK/EU TOPO

Garmin Alpha 100 + TT15 + SK/EU TOPO

s DPH: 849,00 € bez DPH: 707,50 €
Garmin Alpha 50 + T5 + SK/EU TOPO

Garmin Alpha 50 + T5 + SK/EU TOPO

s DPH: 758,00 € bez DPH: 631,67 €