Najväčší výber produktov s GPS na Slovensku!

Kenwood DRV-A601W
Model DRV-A601W podporuje záznam v rozlíšení 4K / Ultra HD (3840 x 2160). To je štyrikrát viac, než FullHD. Takto môžete ešte lepšie zachytiť dôležité detaily ako napr. ŠPZ automobilu.


Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 248,00 € bez DPH: 206,67 €
s DPH: 248,00 € bez DPH: 206,67 €

Popis

Detaily

Po pripojení voliteľnej zadnej kamery KCA-R200 je možné súčasne zaznamenávať dianie nielen pred, ale aj za automobilom. V tom prípade obe kamery nahrávajú v rozlíšení WQHD (2540x1440).

Kenwood DRV-A601W

Rýchloupínací magnetický držiak
Patentovaný magnetický držiak, na rozdiel od tradičných držiakov, ktoré používajú západkový mechanizmus, umožňuje jednoduché a okamžité nasadenie a odobratie zariadení. Nepotrebujete ani pripájať dodatočne žiadny kábel, ten už je súčasťou držiaku.

Kenwood DRV-A601W


Aplikácia pre telefón, v češtine a zadarmo

Aplikácia KENWOOD DASH CAM MANAGER pro Android ,alebo iOS vám umožňuje jednoduchým intuitivním spôsobom, a česky, meniť nastavenie vašej kamery a prehrávať zaznamenané videa. Môžete tiež sledovat zobrazenie v reálnom čase. Stiahnutie videosouborov do telefónu, môžete skontrolovat aj záznam na Google Maps, či zobrazit informacie o rýchlosti, pretažení. Upravte a zdieľajte svoje videa na sociálnych sieťach.

K dispozícii je zadarmo aj software KENWOOD VIDEO PLAYER pre OS Windows a Mac OS, tiež aj v češtine.

Kenwood DRV-A601W

Možnosť pripojenia zadnej kamery
Voliteľná kamera KENWOOD KCA-R200 má objektív nastaviteľný vo vertikálnom rozsahu 180 ° a horizontálny pozorovací uhol 161 °. Práve veľká flexibilita umožňuje nastaviť správne kameru na zadné okno, ktoré má takmer akýkoľvek sklon. Dodávaný je aj dostatočne dlhý 8 m kábel pre skrytú montáž. Zadné kamery KCA-R100 a KCA-R200 nie sú zameniteľné.

Kenwood DRV-A601W

Polarizačný filter
DRV-A601W obsahuje v balení aj polarizačný filter. Ten znižuje napríklad odraz palubnej dosky na čelnom skle, ktorý sa môže objaviť v určitých poloháchm alebo v dôsledku poveternostných podmienok. Je to častý efekt počas jasných slnečných dní.

Kenwood DRV-A601W


WDR (Wide Dynamic Range)
WDR pomáha redukovať príliš svetlé a tmavé scény a zabezpečuje jasný obraz aj v náročných svetelných podmienkach, vrátane prípadov s pouličným osvetlením v noci, alebo na miestach, kde sú svetlý a tmavý kontrast príliš hraničné - napríklad na vjazdoch a výjazdoch z tunelov. WDR je možné vďaka snímaču s vyššou kvalitou, HDR je skladanie snímok s rôznou expozíciou.

Kenwood DRV-A601W

SD karta v balení
V kamere je rovno z výroby vložená 64 GB SD karta. Kameru tak stačí len vytiahnuť z balenia, zapojiť v aute a hneď je pripravená zaznamenávať vaše jazdy.

MicroSDXC


Dva spôsoby montáže

Balenie obsahuje dva držiaky. Jeden prísavkový a druhý nalepovací pre stabilnejšiu a dlhodobejšiu montáž.

Kenwood DRV-A601W


Voliteľná sada pre parkovací režim: KENWOOD CA-DR1030
Keď je váš automobil zaparkovaný a vypnutý, aktivuje sa režim inteligentného parkovania. Ak bude vaše vozidlo vystavené kolízii, alebo iným fyzickým nárazom, kamera sa vďaka vstavanému G senzoru, zapne a automaticky zaznamená 30 sekúnd videa.

Kenwood DRV-A601W
Trojosový G senzor a prijímač GPS
Vstavaný trojosový G senzor s nastaviteľnou citlivosťou detekuje sily pôsobiace na váš automobil, ak presiahnu  určitú hranicu, kamera záznam zamkne. Prijímač GPS pridáva do videosúborov údaje o polohe a rýchlosti.

Kenwood DRV-A601W

Parametre

Parametre

Výrobca Kenwood

Obsah balenia

Obsah balenia

- SD karta 64 GB microSD
- DC kábel - Cigar lighter car charger adapter (12~24VDC, 4m)
- Držiak kábla (4 ks)
- USB kábel (110 cm)
- Nalepovací držiak
- Prísavný držiak
- Náhradná obojstranka (2 kusy)
- Polarizačný filter