Najväčší výber produktov s GPS na Slovensku!

PetSafe Rádiový plot PRF-3004W-20

Rádiové oplotenie PetSafe® PRF-3004W-20 zabezpečuje, aby pes neprekročil Vami stanovené hranice voľného pohybu. Rádiové oplotenie nepredstavuje pevný plot.

Systém pracuje na báze varovných signálov, ktoré psa upozornia ak prekročí Vami stanovené hranice. Vymedzená oblasť sa ohradí drôtom, ktorý môže byť zakopaný do zeme alebo upevnený na pevnom bode nad zemou. Vysielač v rámci tejto oblasti vysiela veľmi nízke frekvencie, ktoré sú zachytávané špeciálnym psím obojkom -prijímačom.

Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 195,00 € bez DPH: 162,50 €
s DPH: 195,00 € bez DPH: 162,50 €

Popis

Detaily

Rádiový plot PetSafe - malé psy

Elektronický rádiový plot (neviditeľný plot) - PetSafe Rádiový plot PRF-3004W-20

Rádiové oplotenie PetSafe® PRF-3004W-20 zabezpečuje, aby pes neprekročil Vami stanovené hranice voľného pohybu. Rádiové oplotenie nepredstavuje pevný plot.
Systém pracuje na báze varovných signálov, ktoré psa upozornia ak prekročí Vami stanovené hranice. Vymedzená oblasť sa ohradí drôtom, ktorý môže byť zakopaný do zeme alebo upevnený na pevnom bode nad zemou. Vysielač v rámci tejto oblasti vysiela veľmi nízke frekvencie, ktoré sú zachytávané špeciálnym psím obojkom -prijímačom. Ak sa pes priblíži k určenej hranici, obojok vyšle varovný zvukový signál. Ak pes ďalej pokračuje k hranici, systém vyšle cez obojok bezbolestný ale napriek tomu nepríjemný statický signál, ktorý psa odradí od postupu ďalej.
Jednoduchým tréningom a s pomocou umiestnenia vztyčných vlajočiek po celom okruhu oblasti dokážete psa naučiť poslúchat varovné signály a zostať iba vo vyhradenej oblasti. Tréning trvá približne 1 týždeň.


Rádiové oplotenie môže využívať nelimitovaný počet psov, ktorí vážia viac ako 3.5kg. Systém je povolený veterinármi a psovi v žiadnom prípade neubližuje.

Rádiový plot pre malé psy obsahuje Ultraľahký obojok (PIG19-10761):

**vhodný pre menšie plemená psov (približne do 18kg)

**váha iba 42,5 g / rozmer obojku 5,1 cm x 1,9 cm x 1,9 cm

**obojok má jednu úroveň nastavenia korekcie, ktorá je vhondá pre väčšinu psov

**obojok má LED sveteľnú kontrolku

**funguje na 1x PetSafe baterku 67-D, jedna baterka vydrží  1-3 mesiace podľa frekvencie použitia (niekedy aj dlhšie)

pig19-10761_radiofence_ultralight


Zariadenie štandardne funguje na rádiovej frekvencii 10.65 kHz. Ak používate aj iné zariadenia na báze rádiového signálu, pred kúpou oplotenia sa uistite, že sa tieto nebudú vzájomne rušiť. Rádiové oplotenie,INNOTEK BASIC - ako alternatíva vysiela na frekvencii 8.192 kHz.


  • Oplotenie pokryje oblasť do 400 árov / alebo 1340 metrov drôtu

  • Každá sada oplotenia obsahuje: obojok, vysielač, 150m drôtu, 50ks tréningových vlajok, baterku do obojku 1ks, manuál

  • Vysielač odoláva teplotným zmenám ale NESMIE navlhnúť!


Parametre

Parametre

Výrobca PetSafe

Obsah balenia

Obsah balenia

obojok, vysielač, 150m drôtu, 50ks tréningových vlajok, baterku do obojku 1ks, manuál