Najväčší výber produktov s GPS na Slovensku!

PetSafe VBC-10 Obojok proti štekaniu

Obojok proti štekaniu PetSafe VBC-10, vibračný  je určený pre akéhokoľvek psa s váhou od 3,6 kg. Obojok využíva na zamedzenie štekania vibráciu.

Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 69,90 € bez DPH: 58,25 €
s DPH: 69,90 € bez DPH: 58,25 €

Popis

Detaily

Obojok proti štekaniu PetSafe VBC-10, vibračný

ilustracia_proti_stek_4

Obojok proti štekaniu PetSafe VBC-10, vibračný  je určený pre akéhokoľvek psa s váhou od 3,6 kg. Obojok využíva na zamedzenie štekania vibráciu.

Obojok disponuje 10 kombináciami vibrácií a vyspelou technológiou Perfect Bark™, ktorá účinne a bezpečne odrádza psa od štekania počas nosenia obojku.

Obojok funguje na 1 PetSafe RFA-188 baterku. Životnosť baterky je 3-6mesiacov podľa frekvencie využívania obojku.

tien
Základná charakteristika zariadenia
  • - Vhodný pre akéhokoľvek psa s váhou od 3,6 kg
  • - Perfect Bark™ technológia
  • - vodotesný
  • - spolu 10 úrovní kombinácií vibrácií
  • - funguje na 1x PetSafe baterku RFA-188
  • - LED indikátor stavu baterky a na test funkčnosti obojku
tien
Využívaná korekcia a technológie

- obojok využíva  na elimináciu štekania len vibráciu.

- PerfectBark™ technológia - Ide o duálnu detekciu, ktorá kombinuje vibrácie a mikrofón na elimináciu falošných spúšťacích signálov pre vyslanie vibrácie - korekcie. Táto exkluzívna technológia zaručuje, že sa obojok aktivuje a vydá korekciu iba v prípade ak zachytí vybrácie z hlasiviek psa ako aj zvuk pri štekaní.
Tento spôsob detekcie je vhodný najmä ak pes nielen šteká ale aj zavýja. Niekedy je možné, že ak pes zavýja a nie šteká, klasický obojok (pozri napr. PBC19-10765) nedokáže efektívne detekovať iba vibráciu hlasiviek a tak sa aktivovať t.z. vyslať korekciu. Nezaručujeme však, že obojok dokáže vždy správne vyhodnotiť zavýjanie psa a tak ho efektívne tlmiť. Zaručujeme, že obojok efektívne zachytáva štekanie a spúšťa sa v pravý čas a tak psa učí kedy môže štekať a kedy nie.

 

 

tien
Ďalšie informácie:

- Max. obvod obojku:  71 cm

- Váha obojku: 72g

tien
Baterka:

PetSafe RFA-188.

Baterkavydrží približne 3-6 mesiacov. Na začiatku používania obojku baterka priemerne vydrží okolo 30-45 dní podľa frekvencie používania obojku pri tréningu psa.

Popis tréningových programov

Obojok je aktivovaný vibráciami pri prvom zaštekaní, vydá vibráciu na prerušenie štekania. Vibrácia je bezpečná a veľmi efektívna.

LED svetelná kontrolka sa počas vysielania vibrácie - korekcie zapne na červeno.

 

Obojok je kedykoľvek možné otestovať či správne funguje. Postup je uvedený v návod na použitie alebo nás pre ďalšie informácie kedykoľvek kontaktujte.

Parametre

Parametre

Výrobca PetSafe

Obsah balenia