Najväčší výber produktov s GPS na Slovensku!

Profio Tracking Cam X2

PROFIO Tracking Cam X2 je kamera do auta, ktorá pomocou vlastného dátového pripojenia dokáže naživo zdielať video z cesty vrátane možnosti rozprávať sa s posádkou vozidla. Vďaka GPS je kamera schopná naživo sledovať polohu vozidla na mape.  Bezpečnosť odstaveného vozidla zvyšuje možnosť vzdialeného fotenia a natáčania interiéru a exteriéru. Senzory otrasov v odstavenom vozidle zapnú alarm a okamžite odošlú SMS informáciu na zadané číslo, navyše dokáže na diaľku vypnúť prívod paliva do motora.

Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 348,00 € bez DPH: 290,00 €
s DPH: 348,00 € bez DPH: 290,00 €

Popis

Detaily

   Jedná sa o duálnu autokameru (predná a interiérová), ktorá umožňuje nahrávania záznamu z oboch kamier, kde predná kamera má rozlíšenie FULL HD 1920x1080px pri 30 snímkoch za sekundu (s kompresiou H.264) s uhlom záberu140° a podporou vytvorenia Wifi 3G hotspotu cez vloženú 3G SIM kartu

Zábery sa ukladajú na podporovanú pamäťovú micro SD kartu až do veľkosti 64GB. Telo kamery je vypracované z kvalitných materiálov čím je odolná voči vysokým teplotám alebo extrémnemu chladu. Ponúka možnosť uzamknutia (zámkou na kľúč) vloženej SIM ako aj Micro SD karty pred neoprávnením editovaním záznamov. Veľmi zaujímavou funkciu je aj možnosť vzdialeného vypnutia motora vozidla (pomocou relé) v prípade odcudzenia vozidla. Kamera v prípade potreby (SOS, odstránenie napájania, porucha auto-batérie) funguje aj na pribalenú externú batériu na kábli s kapacitou 450 mAh.

Duálna kamera - GPS sledovacie zariadenie do auta s WIFI a podporou 3G SIM pre dokonalý prehľad o jazde

profio x2 kamera do auta

V prípade núdze môžete stlačiť tlačidlo SOS tlačidlo na 3 sekundy, čím aktivujete SOS alarm. Potom kamera pošle SOS SMS na prednastavené tel. čísla a začne vytáčať tel. čísla dokola až do prijatia hovoru.Určite oceníte aj funkciu Alarm vibrácií - Vibračný alarm sa zapne po zastavení motora po uplynutí 5 minút. Ak je detekovaná nejaká vibrácia v odstavenom vozidle, aplikácia APP CarMatrix Vás upozorní pomocou notifikácie. Analýza chovania vodiča - vstavaný 9-osový senzor G umožňuje autokamere lepšie vykonávať analýzu správania vodiča. V prípade nevhodného chovania vodiča ako prudké zrýchlovanie, silné bzrdenie, alebo vysoké otáčky motora, Vás autokamera upozorní pomocou aplikácie na danú skutočnosť a zároveň uloží záznam z jazdy na SD kartu ako aj na Cloud server. Profio Tracking CAM X2 je ideálny a prepracovaný spôsob ako zvýšiť bezpečnosť Vášho auta neustálym monitorovaním, alebo komplexné riešenie pre firmy z hľadiska monitorovania pohybu ich vozového parku.

Kamera do auta PROFIO X2 s funkciami pre ochranu vozidla a vzdialením sledovaním v reálnom čase

gps vzdialene monitorovanie profio kamera
 

Po vložení SIM karty do autokamery Vám vytvorí  3G WiFi prístupový bod (na SIM karte je potrebné mať aktivované dátové služby) a užívať si tak surfovanie na internete hocikedy a hocikde. Živý videoprenos z kamery môžete sledovať cez voľne dostupnú mobilnú aplikáciu (podpora pre Android / iOS) s názvom "Car Matrix", alebo cez PC platformu. Prostredníctvom nej je možnosť sledovať aj online GPS polohu vozidla na mape. Sada kabeláže je určená pre priame pripojenie na poistkovúskriňu 12/24V čo umožňuje trvalé napájanie autokamery. Výhodou je duálny objektív, ktorý nahráva záznamy buď z prednej alebo zadnej (interiérovej) kamery vrátane zvuku (je možné aj vypnúť nahrávanie zvuku). Interiérová kamera má IR nočné videnie, ktoré dokáže v noci nasvietiť celý priestor vozidla. 

 

dualna kamera do auta app

Cez aplikáciu v mobilnom telefóne ako aj PC platformu, alebo tablete sa môžete pripojiť na vozidlo. 
Na mape sa vám zobrazí jeho aktuálna poloha s údajmi o čase, rýchlosti a GPS súradnicami. Aplikácia podporuje aj funkciu živého náhľadu v reálnom čase.

dualna kamera do auta s live sledovanim

Vychutnajte si bezplatnú službu GPS sledovania priamo cez webové rozhranie www.car-matrix.com

Nie je potrebné inštalovať žiadny softvér. Všetko je dostupné cez internet z webového prehliadača na vašom stolnom počítači, notebooku, tablete či mobilnom telefóne. Základnou funkciou je sledovanie motorového vozidla, či už ide o osobné, alebo nákladné. Ak je vozidlo online zobrazí sa vám na mape jeho aktuálna poloha a môžete ďalej sledovať jeho trasu. V prípade že je offline zobrazí sa jeho posledná známa poloha. Každé vozidlo má po registrácii svoje osobitné ID číslo podľa ktorého si viete v histórii jázd nájsť jeho záznamy o pohybe. Po spustení archivovanej jazdy vidíte na mape jeho pohyb. Pri detailnom rozpise vidíte v akom čase na akom mieste a konkrétnej adrese sa presne vozidlo v daný moment nachádzalo. Jednotlivé zastavenia vozidla sú na mape označené červenou vlajkou a obsahujú informáciu ako dlho na danom mieste auto stálo. Z jazdy je možné exportovať súbor v excel formáte, v ktorom nájdete presný čas a miesto kde sa vozidlo nachádzalo. 

Funkcia GEO FENCE Vám umožní zaslať Email notifikáciu pri opustení vyznačeného priestoru (Ak by náhodou vodič vozidla zašiel mimo plánovanej trasy)

geo fence funkcia aplikacia na gps sledovanie kamera


Vzdialená kontrola

Táto unikátna auto-kamera umožňuje vzdialenú kontrolu nad prehrávaním záznamov z kamery. Takisto možnosť spraviť foto snímku či video na diaľku priamo z kamery. Funkcia vypnutia motora na diaľku z nej robí skvelý nástroj ako ochranu pred odcudzením. Vibračný alarm, ktorý Vás upozorní na neželené otrasy (vniknutie do automobilu či náraz).

kamera do auta vzdialena kontrola


WiFi HOTSPOT

Po naštartovaní motora motora bude wifi hotspot automaticky zapnutý. Názov hotspotu je "IMEI", zatiaľ čo heslo je posledných osem číslic IMEI. Stačí len otvoriť aplikáciu Car-Matrix, pripojiť sa k príslušnému WiFi, a potom môžete ľahko prehrávať záznamy či editovať nastavenia.
 
wifi hotspot aplikacia kamera do auta
 

3G vysokorýchlostný prenos dát

Stačí vložiť 3G SIM kartu a môžete sa ľahko pripojiť na internet. Kamera Profio Tracking Cam X2 podporuje 2G GSM a 3G WCDMA prenos dát. Takže sa môžete pripojiť na vysokorýchlostný internet takmer kdekoľvek.

profio x2 vysokorychly prenos dat


Vibračný alarm proti krádeži

Keď je ACC zapnutý, alarm a indikátory sa okamžite zastavia. Zariadenie sa prepne do režimu ochrany vozidla po 5 minútach od zastavenia motora vozidla. Ak senzory v kamere zachytia vibrácie vo vozidle, tak sa zapne alarm a upozorní Vás formou notifikácie cez aplikáciu v smartfóne do 10 sekúnd.

kamery do auta s vibračným alarmom


Odstavenie prívodu paliva

Keď telefón cez notifikáciu prijme narušiteľský alarm, je možné poslať príkaz na odstavenie motora. Je tak z bezpečnostných dôvodov možné urobiť len v prípade že zariadenie má identifikovanú GPS polohu a rýchlosť vozidla je menej ako 20 km/h.

kamera do auta fukcia odstavenie privodu paliva


Živé real time sledovanie

Sledujte zábery z autokamery hocikedy a hocikde pomocou mobilnej aplikácie CarMatrix priamo vo Vášom smartfóne. 

autokamera zive sledovanie v realnom case

Zabudovaný G-senzor

Pri núdzovom zabrzdení alebo pri náraze G-senzor vyhodnotí takúto situáciu ako vážnu a spustí automatické nahrávanie záznamu. Potom uzamkne video súbor priebehu nehody. Toto video môže byť dôkazom pri dokazovaní vinníkov nehody.

kamera profio x2 vstavany g-senzor


Núdzové volanie SOS

V prípade núdze môžete stlačiť tlačidlo SOS tlačidlo na 3 sekundy, čím aktivujete SOS alarm. Potom kamera pošle SOS SMS na prednastavené tel. čísla a začne vytáčať tel. čísla dokola až do prijatia hovoru.

kamery do auta sos alarm


Riadenie flotily vozidiel

Ak vlastníte flotilu vozidiel vo Vašej firme máte možnosť ich sledovať naraz pod jedným účtom. Pri použití našej platformy Car-Matrix môžete na jednom účte sledovať až 10000 zariadení. Je pre vás výhodné sledovať vašu flotilu po celú dobu.

kamera do auta riadenie vozoveho parku

 
6 vrstvová celosklenená šošovka

Vyrobené z materiálov odolných voči vysokým teplotám, ktoré odolávajú rôznym podmienkam monitorovania. Šesťvrstvové celosklenené šošovky zaisťujú obraz s vysokým rozlíšením s vynikajúcim vyvážením farieb pre dennú a nočnú prevádzku.

kamera do auta profio 6 vsrtvova sklenena sosovka


FULL HD 1080 video kvalita

Kamera Profio Tracking Cam X2 prináša dokonalé zobrazovacie schopnosti. Zábery budú zachytené s vynikajúcou jasnosťou. Všetko zachytené touto autokamerou bude následne prenesené do úžasných videí. Prišiel čas užiť si ostré a krásne zábery. 

kvalitne full hd video kamery do auta


Nahrávanie v slučke

Videozáznamy budú uložené na micro SD karte každé 3 minúty. Normálne sa zábery ukladajú do priečinka DVRMEDIA/CarRecorder/GENERAL (hlavná kamera). Ak je karta SD plná, staršie záznamy sa automaticky prepíšu.

dualna kamera funkcia nahravanie v slucke


Podpora WDR funkcie (Wide Dynamic Range)

Táto autokamera podporuje WDR funkciu, WDR je špičková technológia aplikovaná pre kamery, bez ohľadu na to či je okolie príliš svetlé alebo tmavé, alebo či je tieň, odraz, šero, aťd. Obraz na kamere je vždy čistý a jasný. 

profio kamera do auta WDR technologia


Úplné 3-pruhové pokrytie

V záujme zníženia slepých bodov autokamera Profio tracking cam X2 používa 140° širokouhlý celosklenený objektív, ktorý pohodlne sníma 3 pruhy na cestách. Autokamera je vysoko citlivá a umožňuje presné a podrobné zaznamenávanie záberov. 

kamera do auta uplne 3 pruhove pokrytieŠpecifikácie:

Model: PROFIO Tracking Cam X2
Procesor: ARM Cortex A7 Quad-Core 1.3GHz
Operačný systém: Android 4.4
Flash pamäť:  eMMC Flash 8GB     
RAM Pamäť: DDR3L 1GB  Frequency 533MHz 
GPS: GSM & WCDMA, GSM 1800/1900, HSPA+(21Mbps)  EDGE  GPRS
Rozlíšenie videa predná kamera: Full HD 1080p s 30fps, H.264 encoding, nastaviteľný uhol snímania FOV(D) 140°
Rozlíšenie videa interiérová kamera: 640*480px
Wi-Fi: 802.11 b/g/n, 2.4 GHz frekvencia, hotspot
Vzdialené sledovanie:  PC & App - PC software: www.car-matrix.com, APP na mobil: CarMatrix
Live sledovanie:  Obe duálne kamery cez APP     
G-Sensor: Áno     
Mikrofón: Áno
Vstavané reproduktory: Áno
Podpora micro SD: až do 64GB
USB dátové rozhranie: Micro USB 5 Pin 
Batéria externá: 450mAh 
Napájanie: 12V - 24V
Prevádzková teplota -20 ° C ~ 65 ° C, (-4 ° F ~ 149 ° F)     
Rozmery kamery: 109 (D) * 69 (Š) * 52 (V) mm
Hmotnosť kamery: 225 g

Parametre

Parametre

Výrobca Profio

Obsah balenia

Obsah balenia

1x Autokamera PROFIO Tracking Cam X2
1x Kabeláž pre priame pripojenie na poistkovú skrinu 12V/24V - (Dĺžka 2 metre)
1x Držiak
1x 3M vysokoadhezívna nálepka
1x Externá batéria 450 mAh
1x Kábel s SOS tlačidlom
1x Zámka a kľúčiky pre uzamknutie SIM/Micro SD
1x Manuál