Najväčší výber produktov s GPS na Slovensku!

SportDog NoBark SBC-8-E

   Obojok proti štekaniu SportDOG® NoBark SBC-8 obsahuje 8 úrovní progresívnej statickej stimulácie a technológiu Silent Partner™, ktorá kombinuje dvojitú detekciu - vibrácie hlasiviek a mikrofónu štekania. Tento obojok je práve preto vhodný nie len na klasické štekanie ale aj na zavýjanie.

Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 85,90 € bez DPH: 71,58 €
s DPH: 85,90 € bez DPH: 71,58 €

Popis

Detaily

   Progresívna stimulácia začína na najnižšej úrovni statickej stimulácie a zvyšuje sa zakaždým, keď váš pes šteká počas 30 sekúnd. Po 30 sekundách ticha sa obojok resetuje späť na najnižšiu úroveň. Tento obojok, ktorý je tiež postavený na technológii DryTek®, je vodotesný a ponoriteľný do 7,5 metra, čo z neho robí prémiový systém za výhodnú cenu.

 

 Hlavné vlastnosti obojku proti štekaniu SportDOG No Bark SBC-8-E

 

Na tento produkt je poskytnutá predĺžená záruka až na 3 roky

  3 ročná záruka

 

Tento produkt je plne vodotesný. Testovaný pri ponore až 7,5m počas 30minút.

  Vodotesnost

 

 Vodo-tesnosť bola testovaná výrobcom formou ponorenia zariadenia do vody o hĺbke až 7,5m po dobu 30 minút.  Psík teda môže bezpečne skákať s obojkom do bazéna alebo sa s ním kúpať, bez toho aby ste sa museli obávať o následnú funkčnosť zariadenia.

 

 

Základná charakteristika zariadenia

korekcia: 8 úrovní statickej korekcie - impulzu
Technológia Silent Partner™ technológia
Určený pre veľkosť psa pre akéhokoľvek psa s váhou od 3,6 kg
Vhodný na: vhodný aj na zavýjanie, bežné štekanie
indikátor stavu baterky ano, LED indikátor stavu
Vodotesnosť: vodotesný - ponoriteľný, - technológia Drytek™
Váha obojku: 0,318g
Obvod obojku: Veľkosť krku od 12.7 cm - 55.9 cm
 baterka: Vymeniteľná 6V batéria (4LR44) Vydrží 200 hodín na batériu.

 

Využívaná korekcia a technológie

Silent Partner™ technológia - Ide o duálnu detekciu, ktorá kombinuje vibrácie a mikrofón na elimináciu falošných spúšťacích signálov. Táto exkluzívna technológia zaručuje, že sa obojok aktivuje a vydá korekciu iba v prípade ak zachytí vybrácie z hlasiviek psa ako aj zvuk pri štekaní / zavýjaní.
Tento spôsob detekcie je vhodný najmä ak pes nielen šteká ale aj zavýja. Niekedy je možné, že ak pes zavýja a nie šteká, klasický obojok nedokáže efektívne detekovať iba vibráciu hlasiviek a tak sa aktivovať t.z. vyslať korekciu.

 

Odporúčania pre tréning

» Dôležité pri používaní obojku je jeho správne, pevné založenie psovi na krk. Ak je obojok čo i len trošku uvoľnený (čo je najlepšie vidieť keď pes stojí a ňuchá zem...), nebude správne fungovať nakoľko pes korekciu nepocíti..

» Najdôležitejšie je, aby ste používali obojok minimálne 2 týždne na to, aby prebehla tréningová fáza, kedy sa psík stále učí eliminovať nadmerné štekanie. Po tomto čase sa dá relevantne zhodnotiť, aký efekt obojok priniesol.

Parametre

Parametre

Výrobca SportDOG

Obsah balenia

Obsah balenia

- Obojok proti štekaniu SportDOG SBC-8-E
- Nastaviteľný obojok
- Kolíky korekcie
- Návod
- 3 ročná záruka