Najväčší výber produktov s GPS na Slovensku!

Výpredaj

TomTom GO 6200 World WiFi

TomTom GO 6200 World je rýchle navigačné zariadenie s 6" displejom a zabudovanou SIM kartou. Pripojenie k sieti Wi-Fi umožňuje vykonávať aktualizácie bez počítača. Volanie handsfree ovládané hlasom a správy zo smartphonu umožňujú byť na príjme a zároveň v bezpečí. Vďaka aplikácii TomTom MyDrive si môžete naplánovať trasy vopred na telefóne a navigačné zariadenie bude pri nasadnutí do auta už pripravené. Doživotná aktualizácia máp celého sveta zdarma, aktualizácia dopravných informácií a rýchlostných radarov, a dokonca upozornenie na zóny priemernej rýchlosti - to všetko je v cene. Žiadne poplatky za roaming pri cestách do zahraničia.

Dostupnosť: Na sklade

Bežná cena: 449,00 €

Špeciálna cena s DPH: 348,00 € bez DPH: 290,00 €

Bežná cena: 449,00 €

Špeciálna cena s DPH: 348,00 € bez DPH: 290,00 €

Popis

Detaily

Služby TomTom prostredníctvom vstavanej karty SIM
Vďaka zabudovanej karte SIM v zariadení TomTom GO je jednoduché aktivovať službu TomTom Traffic a ďalšie živé služby hneď po rozbalení. Zostanete zadarmo pripojený aj pri cestách v zahraničí. Mysleli sme aj na dáta, takže sa nemusíte zaťažovať roamingom a poplatkami.


ktualizácia prostredníctvom Wi-Fi
Získavajte najnovšie mapy a software pre zariadenie TomTom GO prostredníctvom zabudovanej Wi-Fi. Počítač nie je potrebný. Vaše navigačné zariadenie vás upozorní na novo dostupné aktualizácie - stačí sa pripojiť k sieti Wi-Fi a z ponuky si vybrať, čo chcete nainštalovať.


Smartphonové správy
Vypočujte si správy zo smartphonu bezpečne, s rukami na volante a očami na ceste. Nechajte zariadenie TomTom GO vám správy prečítať alebo jednoducho zavolajte ľuďom, ktorí vám napísali, pomocou handsfree volania. To všetko s telefónom vo vrecku.

 

Kompatibilný s funkciami Siri a Google Now™
Funkciu Siri/Google Now™ môžete aktivovať kliknutím na tlačidlo zariadení TomTom GO a potom na ne hovoriť prostredníctvom zabudovaného mikrofónu. Získajte plný prístup k svojmu osobnému asistentovi, zatiaľ čo budete mať telefón bezpečne v batožine alebo vo vrecku v režime úspory batérie.

 

Predpoveď ciela
Zariadenie TomTom GO sa učí vašim jazdným návykom a predvída, kedy mierite do častých cieľov uložených v časti Moje miesta. Vďaka šikovnému spôsobu učenia bude predpoveď cieľov tým presnejšia, čím častejšie budete so zariadením jazdiť.

 

Volanie pomocou sady handsfree
Reproduktor a mikrofóny zariadenia TomTom GO sú navrhnuté pre vysoko kvalitné volanie handsfree. Stačí pripojiť telefón prostredníctvom Bluetooth. Na svojom navigačnom zariadení jasne uvidíte, kto vám volá. Váš telefón pritom celý čas zostáva bezpečne uložený a šetríte jeho batériu.

 

Vylepšenie výkonu
Spustenie, vyhľadávanie cieľov, výpočet trás - to všetko je vďaka vylepšenému procesoru zariadení TomTom GO ešte rýchlejšie. Každé poklepanie, posunutie či hlasový príkaz sa okamžite zaznamená, takže si môžete užiť plynulú, bezproblémovú navigáciu.

 

Prístup k službe TomTom Traffic
Neuveriteľne presné dopravné informácie umožňujú zariadeniu TomTom VIA inteligentne plánovať trasy okolo hustej dopravy. Vďaka aktualizáciám v reálnom čase od miliónov vodičov je to ako mať ohromnú sieť priateľov, ktorí vám pomôžu zvoliť tú najlepšiu trasu.

 

Doživotné svetové mapy
Sťahujte a aktualizujte mapy všade vo svete bez príplatku po celú dobu životnosti zariadenia TomTom GO. Vyberte si tú najlepšiu mapu na cestu zo Severnej Ameriky cez Európu a Afriku až do Austrálie a na Nový Zéland. Spoľahnite sa na nás.

 

Doživotný prístup k službe Rýchlostné radary
Predbežné varovanie na zariadení TomTom GO vám napovie, kedy sa blížite k pevnému, mobilnému alebo priemernú rýchlosť meraciemu radaru, a pripomenú vám požadovaný rýchlostný limit. Aktualizované informácie o umiestnení rýchlostných radarov môžete získavať bezplatne po celú dobu životnosti zariadenia.

 

Aplikácia TomTom MyDrive
Plánujte trasy, kontrolujte živé dopravné informácie a ukladajte si obľúbené položky - kedykoľvek a kdekoľvek - zo smartphonu, počítača alebo tabletu. Akonáhle sa vaše zariadenie TomTom GO zapne v aute a pripojí ku smartphonu, rozpozná všetky ciele alebo obľúbené položky nastavené v aplikácii MyDrive.

 

Aktívny magnetický držiak
Vďaka jedinečnému magnetickému držiaku je príprava zariadení TomTom GO pred každou jazdou úplne jednoduchá. Navigačné zariadenie môžete jednou rukou počas sekundy vložiť či vyňať z držiaka. Nájdite si vo vozidle ideálne miesto a pripevnite držiak na čelné sklo či na palubnú dosku.

 

Technické parametre
Veľkosť displeja: Dotykový displej s uhlopriečkou 6 "(15 cm)
Rozlíšenie obrazovky: WVGA, 800 x 480 pixelov, 154 ppi
Písanie pomocou dotykového displeja: Kapacitný displej
Vnútorná pamäť: 16 GB
podpora kariet micro SD: Áno, až 32 GB
Výdrž batérie: Až 1 hodinu
Montáž do vozidla: Aktívny magnetický držiak
Bluetooth (pre volania, správy, služby Siri a Google now): Áno
Hlasové ovládanie: Áno
Služby TomTom prostredníctvom vstavanej karty SIM: Áno
Služby TomTom prostredníctvom smartfónu: Áno
3D stavby: Áno
Zabudovaná Wi-Fi: Áno

pokrytie máp
Podrobné pokrytie: Albánsko 70%, Andorra, Belgicko, Bulharsko 75%, Chorvátsko, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Gibraltár, Írsko, Island, Taliansko, Cyprus, Lichtenštajnsko, Litva, Lotyšsko, Luxembursko, Madeira, Malta, Maďarsko, Moldavsko , Monako, Holandsko, Nórsko, Nemecko, Poľsko, Portugalsko, Rakúsko, Rumunsko 98%, Rusko 75%, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Spojené kráľovstvo (vrátane Normanských ostrovov), Srbsko, Turecko 92%, Ukrajina 45%, Vatikán, čierna Hora, Česká republika, Grécko, Španielsko (vrátane Kanárskych ostrovov), Švédsko, Švajčiarsko

Spojovacie komunikácie / vidiek: Bosna a Hercegovina, Macedónska republika

Informácie o doprave
Podrobné pokrytie dopravy: Andorra, Belgicko, Dánsko, Fínsko, Francúzsko, Gibraltár, Írsko, Taliansko, Lichtenštajnsko, Luxembursko, Maďarsko, Monako, Holandsko, Nórsko, Nemecko, Poľsko, Portugalsko, Rakúsko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Spojené kráľovstvo, Turecko, Vatikán, Česká republika, Grécko, Španielsko, Švédsko, Švajčiarsko

Pokrytie služby Rýchlostné radary
Dostupné pre :, Andorra, Belgicko, Bulharsko, Chorvátsko, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Gibraltar, Írsko, Taliansko, Litva, Lotyšsko, Luxembursko, Malta, Maďarsko, Monako, Holandsko, Nórsko, Nemecko, Poľsko, Portugalsko, Rakúsko, Rumunsko, Rusko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Spojené kráľovstvo, Srbsko, Ukrajina, Vatikán, Česká republika, Grécko, Španielsko, Švédsko

Podporované jazyky
Užívateľské rozhranie: Americká angličtina, Britská angličtina, bulharčina, chorvátčina, Dánčina, Estónčina, Fínčina, Francúzština, Holandčina, Taliančina, Juhoafrická angličtina, Katalánsky, Litovčina, Lotyština, Maďarčina, Nórčina, Nemčina, Poľština, Portugalčina, Slovenčina, Slovinčina, Turečtina, Čeština, Gréčtina, Španielčina, Španielčina (Latinská Amerika), Švédčina

Hlasové pokyny: Afrikánčina, Americká angličtina, Arabčina, Austrálska angličtina, Britská angličtina, bulharčina, chorvátčina, Dánčina, Fínčina, Francúzština, Holandčina, Holandsky (Belgicko), Írska angličtina, Taliančina, Katalánsky, Litovčina, Maďarčina, Nórčina, Novozélandské angličtina, Nemčina , Poľština, Portugalčina, Portugalčina (Brazília), Slovinský, Srbčina, Turečtina, Čeština, Gréčtina, Španielčina, Španielčina (Argentína / latinská), Španielsky (Chile), Španielsky (Latinská Amerika), Švédčina

Parametre

Parametre

Výrobca TomTom
Uhlopriečka displeja 6,0
Aktualizácia máp Doživotná
Integrovaná kamera Nie

Obsah balenia

Obsah balenia

- TomTom GO 6200 World
- Aktívny magnetický držiak
- USB kábel a nabíjačka do automobilu
- Dokumentácia