Najväčší výber produktov s GPS na Slovensku!

TomTom GO PREMIUM 6"

Prémiová navigácia Tomtom Go Premium s 6" displejom, s doživotnou aktualizáciou prostredníctvom WiFi, s doživotným prístupom k službám Traffic a rýchlostné radary, s možnosťou navigácie v poslednom kilometri aj pešo až rovno pred dvere. Navyše s integráciou služby IFTTT - synchronizácie kalendárov, pripojenie navigácie k zariadeniam v smart domácnosti, interakcie s virtuálnymi asistentmi a odosielanie oznámení.

Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 394,00 € bez DPH: 328,33 €
s DPH: 394,00 € bez DPH: 328,33 €

Popis

Detaily

- Aktualizácia cez Wi-Fi® - Svetové mapy a softvér
- Doživotný * prístup k službám Traffic a Rýchlostné radary prostredníctvom vstavanej karty SIM
- Navigácia v poslednej časti cesty a funkcia Nájsť môj automobil
- Integrácia služby IFTTT - synchronizácie kalendárov, pripojenie k zariadeniam v smart domácnosti, interakcie s virtuálnymi asistentmi a odosielanie oznámení. 
- Prepojenie a ovládanie všetkých smart zariadení v domácnosti pomocou navigácie - Plánovanie ciest so službami TomTom MyDrive a Road Trips - Zdieľanie očakávaného času príchodu, polohy a upozornení
Aktualizácia svetových máp cez zabudovanú Wi-Fi
Získavajte najnovšie svetové mapy a aktualizácie softvéru pre navigačné zariadenia TomTom GO Premium prostredníctvom zabudovanej Wi-Fi bez potreby počítača.

TomTom Road Trips a MyDrive
Užívajte si vzrušenie z cesty. Inšpirujte a nechajte sa inšpirovať. Služby TomTom Road Trips a TomTom MyDrive vám pomôžu objaviť a naplánovať trasy alebo nájsť počas cesty zaujímavé a malebné miesta priamo v navigačnom zariadení.

Integrácia služby IFTTT - uložiť, synchronizovať a nastaviť
Premeňte udalosti na cieľové body pre svoje navigačné zariadenie. Využite funkciu služby IFTTT v zariadení TomTom GO Premium na synchronizáciu umiestnenia a adresy udalostí, ktoré ste si uložili do kalendára.

Zdieľajte svoje umiestnenie a očakávaný čas príchodu
Vďaka spoľahlivým časom príchodu budú vaši priatelia, príbuzní aj spolupracovníci spokojnejší. Zdieľajte svoje umiestnenie a čas príchodu bezpečne a bez nutnosti použiť mobilný telefón. Pomocou navigačného zariadenia pre automobily môžete posielať upozornenie na ceste domov alebo do práce prostredníctvom integrácie služby IFTTT

Kompatibilný so softvérom pre rozpoznávanie hlasu Siri a službou Google Now 
Získajte plný prístup k svojmu osobnému asistentovi, zatiaľ čo budete mať telefón bezpečne v batožine alebo vo vrecku v režime úspory batérie. Spýtajte sa na aktuálnu predpoveď počasia, skontrolujte si kalendár, volajte alebo vyhľadávajte informácie na internete a pritom sa sústreďte na cestu.
Doživotný prístup k upozorneniam na rýchlostné radary
Spoľahlivé upozornenia na stacionárne a mobilné rýchlostné radary. Vyhnite sa nepríjemnostiam vďaka pravidelným aktualizáciám o umiestnení pevných a mobilných radarov, bez príplatku po celú dobu životnosti * zariadení TomTom GO Premium.

Volanie handsfree a správy zo smartphonu
Vychutnajte si pohodlie handsfree volaní pri riadení. Reproduktor a mikrofóny zariadení TomTom GO sú navrhnuté a prispôsobené pre vysoko kvalitné volanie. Vypočujte si správy zo smartphonu bezpečne, s rukami na volante a očami na ceste. Povedzte "Áno", keď vám zariadenie TomTom GO Premium navrhne, že vám správy prečíta, alebo jednoducho zavolajte ľuďom, ktorí vám napísali, pomocou volanie handsfree.

Ovládanie hlasom
Ovládajte navigačné zariadenie TomTom GO Premium svojím hlasom. Aktivujte hlasové ovládanie vetou "Ahoj TomTom" a rýchlo si nastavte budúci cieľ, vyhľadajte adresu, získajte alternatívnu trasu alebo upravte nastavenie hlasitosti či jasu.

Navigácia v poslednej časti cesty / Nájsť môj automobil
TomTom GO Premium a aplikácia TomTom MyDrive sú s vami doslova na každom kroku vašej cesty. Pozícia vášho automobilu sa uloží do mobilného telefónu, takže si ju nemusíte pamätať, keď sa budete vracať späť.

Integrácia služby IFTTT
Pre príjemné privítanie a bezstarostné lúčenie synchronizujte svoj termostat, garážové brány, svetlá, virtuálnych asistentov, kalendár a múdre zariadenia s funkciou služby IFTTT na zariadení TomTom GO Premium.

Prispôsobené trasy
Navigačné zariadenie TomTom GO Premium automaticky ukladá vaše trasy v čase, keď po nich idete, aby ste si ich mohli vychutnať znova, prispôsobiť a zdieľať ich s ostatnými vodičmi alebo ich zdieľať v službe TomTom Road Trips.
Obrazovka
Veľkosť displeja: 6"
Rozlíšenie obrazovky: WVGA
Rozlíšenie obrazovky: 480 x 800 pixelov
Resolution: 154 PPI
Písanie pomocou dotykového displeja

Pamäť
Interná pamäť: 16 GB
podpora kariet micro SD: Áno, až 32 GB

Batérie
Výdrž batérie: Až 1 hodinu

Držiak
Aktívny magnetický držiak: Áno

iné
Bluetooth (pre volania, správy, služby Siri a Google now): Áno
Hlasové ovládanie: Áno
Služby TomTom prostredníctvom smartfónu: Áno
Služby TomTom prostredníctvom vstavanej karty SIM: Áno
3D stavby: Áno


pokrytie mapy
Podrobné pokrytie: Albánsko, Andorra, Belgicko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko 75%, Bielorusko, Chorvátsko, Estónsko, Faroe Islands, Fínsko, Francúzsko, Gibraltár, Írsko, Island, Taliansko, Kosovo, Cyprus, Lichtenštajnsko, Litva, Lotyšsko, Luxembursko, Macedónska republika 77%, Malta, Maďarsko, Moldavsko 52%, Monako, Holandsko, Nórsko, Nemecko, Poľsko, Portugalsko, Rakúsko, Rumunsko, Rusko 82%, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Spojené kráľovstvo (vrátane Normanských ostrovov ), Srbsko, Turecko 92%, Ukrajina 65% Vatikán, Čierna Hora, Česká republika, Grécko, Španielsko, Švédsko, Švajčiarsko
 
Informácie o doprave
Podrobné pokrytie dopravy: Belgicko, Bulharsko, Chorvátsko, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Írsko, Island
Taliansko, Litva, Lotyšsko, Luxembursko, Malta, Maďarsko, Holandsko, Nórsko, Nemecko, Poľsko, Portugalsko
Rakúsko, Rumunsko, Rusko, Slovensko, Slovinsko, Spojené kráľovstvo, Turecko, Ukrajina, Česká republika Grécko, Španielsko, Švédsko, Švajčiarsko

Podporované jazyky *
Užívateľské rozhranie: americká angličtina, britská angličtina, bulharčina, chorvátčina, dánčina, estónčina
fínčina,francúzština, holandčina, taliančina, juhoafrická angličtina, katalánsky, litovčina, lotyština, maďarčina, nórčina, nemčina, poľština, portugalčina, slovenčina, slovinčina, turečtina, Čeština, Gréčtina, Španielčina, španielčina (Latinská Amerika), Švédčina,

hlasové pokyny
afrikánčina, americká angličtina, arabčina, austrálska angličtina, britská angličtina, bulharčina, chorvátčina, dánčina, fínčina, francúzština, holandčina, holandsky (Belgicko), írska angličtina, taliančina, katalánčina, litovčina, maďarčina, nórčina, novozélandská angličtina, nemčina, poľština, portugalčina, portugalčina (Brazília), slovinský, srbčina, turečtina, čeština, gréčtina, španielčina, španielčina (Argentína / latinská), španielsky (Chile), španielsky (Latinská Amerika), švédčina

Parametre

Parametre

Výrobca TomTom
Uhlopriečka displeja 6,0
Aktualizácia máp Doživotná
Integrovaná kamera Nie

Obsah balenia

Obsah balenia

- Navigácia
- aktívny držiak do auta
- USB kábel
- Napájací kábel do auta
- Manuál