Najväčší výber produktov s GPS na Slovensku!

Tractive GPS Tracker pre domácich miláčikov

Chcete vedieť, kde presne je práve teraz váš domáci miláčik? Bojíte sa, aby sa vám nezatúlal? Tractive GPS Tracker zaistí zobrazenie polohy vášho maznáčika, kedykoľvek potrebujete.

Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 53,00 € bez DPH: 44,17 €
s DPH: 53,00 € bez DPH: 44,17 €

Popis

Detaily

Malá krabička umiestnená na obojku obsahuje GPS lokátor a integrovanú SIM kartu pre dátový prenos polohy zvieraťa do vášho smartfónu. Pre uľahčenie hľadania vášho miláčika je naviac možné diaľkovo aktivovať svetlo alebo zvukový signál.

Tracker možno tiež využiť na obstaranie záznamu trasy, ktorú zviera prešlo. Ďalšou funkciou je stanovenie okruhu, v ktorom sa zviera môže pohybovať ako bezpečnej zóny. Pokiaľ ju opustí, budete o tom automaticky informovaní pomocou notifikácie na vašom telefóne. Aplikácia pre iOS, Android a Windows zadarmo. Základný mesačný poplatok za pripojenie k mobilnej dátovej sieti je 3,75 €.GPS lokalizácia s okamžitou odozvou
Ak vám už niekedy ušiel pes, alebo sa vaša mačka rada túla, tak celkom určite oceníte výhody zariadení Tractive GPS Tracker. Vďaka integrovanému GPS lokalizátoru a SIM karte totiž budete vždy úplne presne vedieť, kde sa váš domáci maznáčik práve nachádza. Stačí sa len pozrieť do aplikácie na smartfóne, alebo tiež na mapu v internetovom prehliadači, pokiaľ nevlastníte smartfón. GPS Tracker odosiela pravidelné aktualizácie o polohe vášho domáceho maznáčika, pričom frekvencia aktualizácií sa zvyšuje úmerne pohybovej aktivite zvieraťa.

Funkcia virtuálneho plota Safe Zone
Chcete dostávať upozornenia, keď vaš kôň opustí stajňu, alebo keď váš pes zvova preskočí plot? Potom stačí jednoducho v aplikácii aktivovať funkciu Safe Zone a vymedziť ľubovoľne veľký okruh. Ak váš domáci miláčik prekročí hranice vymedzeného okruhu, dostanete okamžite upozornenie na svoj telefón.

Funkcia sledovania v reálnom čase Live Tracking
Tractive ukazuje nielen to, kde bol váš domáci miláčik pred niekoľkými minútami, ale umožňuje vám sledovať aj jeho pohyb v reálnom čase. Aktivujte funkciu Live Tracking a vzápätí na displeji uvidíte celú trasu, kadiaľ a ktorým smerom beží, vďaka čomu môžete odhadnúť, kam má pravděpdobne namierené. Zároveň môžete sledovať, či sa k zvieraťu blížite, alebo sa od neho vzďalujete.

Z aplikácie môžete na diaľku aktivovať svetlo integrované na zariadení, čo vám pomôže stratené zvieratko nájsť aj za znížených svetelných podmienok. Prípadne môžete aktivovať zvukový signál, čo hľadanie strateného zvieraťa ešte viac uľahčí.

Ak z nejakého dôvodu dôjde k tomu, že nie je možné zobraziť aktuálnu polohu vášho zvieraťa, zostane na mape vyznačená jeho posledná známa poloha a história pohybu.

Aktivácia GSM
Po zakúpení aktivujte svoje zariadenie na stránkach výrobcu a vyberte výšku mesačnej tarify pre úhradu služieb spojených s komunikáciou medzi GPS Tracker a vašim telefónom. Pre využívanie v rámci jednej krajiny úplne postačí tarifa Basic, začínajúca na sume 3,75 € mesačne. Ak chcete, aby bolo zariadenie funkčné vo viacerých krajinách (aktuálne cez 80 na celom svete), napríklad sa chystáte na dovolenku, vyberte tarifu Premium, ktorá začína na sume 4,16 € mesačne. V rámci vyššej tarify môžete tiež využívať aj ďalšie vylepšené funkcie aplikácie.

Uvedené sumy sa platia z dôvodu zaistenia nepretržityej GSM služby (24 hodín denne). Ostatné náklady spojené s prevádzkou služby nesie výrobca. Nejedná sa o klasickú zmluvu s telefónnym operátorom, takže vás nečakajú žiadne poplatky za aktiváciu, SMS, dátový prenos či rôzne skryté poplatky. Odpadajú vám tiež starosti spojené so zariaďovaním vhodnej tarify, ako tomu obvykle býva u iných zariadení komunikujúcich na báze GSM. Službu môžete tiež kedykoľvek prestať alebo začať využívať. Rovnako tak môžete meniť aj zvolenú tarifu.


Vlastnosti:
Integrovaná SIM karta a GPS modul
Presné GPS zameranie s okamžitou odozvou
Frekvencia aktualizácie pozície zariadenia v závislosti na pohybovej aktivite zvieraťa
Záznam histórie trasy a vyznačenie poslednej známej pozície
Funkcia Live Tracking - sledovanie pohybu zvieraťa v reálnom čase
Funkcia Safe Zone - virtuálny plot s okamžitou notifikácií pri jeho narušení
Mesačná tarifná platba za GSM služby od 3,75 bez ďalších poplatkov a zmlúv
Zobrazenie vašej vzdialenosti od zvieraťa
push notifikácia
Podporované zariadenia: iOS 7.0 a novšie, Android od verzie 4.03, Windows Phone od verzie 8.1
Vodotesné prevedenie do 1 m (IPX7)
Pevná pracka na obojok do šírky 46 mm a hrúbky 6 mm
Výdrž batérie 2-5 dní
Plné dobitie za 2 hodiny
Rozmery: 51 mm x 41 mm x 15 mm
Hmotnosť: 35 g
Doporučené pre zvieratá s hmotnosťou vyššou ako 4,5 kg


Určené pre
Apple Watch 38 mm, Apple Watch 42 mm, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini 1, iPad Pro 12.9, iPad Pro 9.7, iPad Air 2, iPad Air 1, iPad 4, iPad 3, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone SE, iPhone 6S Plus, iPhone 6S, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5S, iPhone 5C, iPhone 5, iPhone 4S, Samsung Galaxy J3, Samsung Galaxy A7, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S7 edge, Samsung Galaxy S6 edge plus, Samsung Galaxy S6 edge, Samsung Galaxy S6, Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy S5 Neo, Samsung Galaxy S5 Active, Samsung Galaxy S5 Mini, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S4 Active, Samsung Galaxy S4 Mini, Samsung Galaxy Note 4, Samsung Galaxy Note 3, Samsung Galaxy Note 8.0, Nokia Lumia 950, HTC One A9, HTC One M9, HTC One M8, LG Nexus 5, LG Nexus X5, LG G5, LG G4, LG G3, LG G2

Parametre

Parametre

Výrobca Tractive

Obsah balenia

Obsah balenia

1x GPS Tracker
2x pracka na obojok rôznych veľkostí
1x USB kábel
1x A / C adaptér (110-240 V)

Možno Vás budú zaujímať aj nasledovné produkty

Garmin Alpha 100 + TT15 (mini) + SK/EU TOPO

Garmin Alpha 100 + TT15 (mini) + SK/EU TOPO

s DPH: 849,00 € bez DPH: 707,50 €
Garmin Alpha 50 + T5 (mini) + SK/EU TOPO

Garmin Alpha 50 + T5 (mini) + SK/EU TOPO

s DPH: 758,00 € bez DPH: 631,67 €