Najväčší výber produktov s GPS na Slovensku!

Výpredaj

Garmin Vector 3 Single Upgrade pedále

Tento produkt Vám umožní jednoducho "upgradovať" zjednodušený Vector™ 3 Single na plnohodnotné riešenie snímania výkonu pre oba pedále Vector™ 3.

Dostupnosť: Na sklade

Bežná cena: 469,00 €

Špeciálna cena s DPH: 390,00 € bez DPH: 325,00 €

Bežná cena: 469,00 €

Špeciálna cena s DPH: 390,00 € bez DPH: 325,00 €

Popis

Detaily

Balenie Vector™ 3 Single Upgrade pedál obsahuje všetko potrebné pre jednoduchú montáž pre doplnenie plnohodnotného riešenia snímania výkonu na oboch pedáloch.

Hlavné prednosti plnohodnotného riešenia pre snímanie výkonu na oboch pedáloch

Štandardná metrika, ktorú poskytuje Vector™ 3 Single na výstupe - aktuálny a celkový výkon (W), kadencia a pod. okamžite doplníte o pokročilé merania a metriky.

Rozšírený výstup po ugrade - pripojení Vector™ 3 Single Upgrade pedála ponúka o.i. údaje súvisiace s analýzou už získaných dát, ktoré popisujú:

CYCLING DYNAMICS - zobrazenie kompletnej výkonnostnej metriky na kompatibilnom Edge*, ktorý poskytuje grafický výstup s informáciami o čase strávenom v sedle/postoji, fázach výkonu, silových fázach, stredovom vyvážení plochy pedálov (PCO), uhly silovej fázy a pod.

> TE= Torgue Effectiveness - efektivita krútiaceho momentu.
> Seated / Standing position - čas státia / sedenia v pedáloch.
> PS= Pedal Smoothness - plynulosť pedálovania.
> FTP = Functional Threshold Power - najvyšší priemerný výkon, ktorý ste schopný udržiavať počas 1 hodiny.
> IF = Intensity Factor- vyjadruhe vzťah vynaloženej námahy k vašemu maximu resp. vyčíslenie intenzity tréningu oproti aktuálnej úrovni / schopnostiam.
> TSS = Training Stress Score - spôsob merania zaťaženia organizmu počas jazdy. Hodnota TSS napomáha vyvažovať inteznitu tréningu a následnú regeneráciu tela.
> PP = Power Phase - fáza výkonu poskytuje hodnotné informácie o aplikovaní výkonu v priebehu otáčky kľuky.
> NP = Normalized Power- odhadovaný výkon, ktorý by ste mohli udržiavať, ak je váš výstupný výkon dokonale konštantný (stály) - prepočítavané aj na základe rozdielov spôsobených napr. silným vetrom / stúpania a pod.

Integrovaný snímač kadencie Upgrade pedál pre Vector 3 Single pre plnohodnotné využitie systému Vector 3.
Bluetooth new NOVINKA: Bluetooth® integrované rozhranie pre pripojenie pedálov Vector aj napríklad k iným Bluetooth® kompatibilným cyklopočítačom tretích strán.
Napájanie Vector pedálov Vymeniteľná batéria typu 2 x LR44- bežná výdrž 120 hodín
ANT+ bezdrôtové rozhranie ANT+ bezdrôtové komunikačné rozhranie pre pripojenie Vector ku kompatibilnému zariadeniu.
LOOK KÉO pedále Systém Vector používa osvedčenú konštrukciu pedálov KÉO.
Rýchla montáž/demontáž Vďaka jednoduchej konštrukcií systému Vector sú pedále okamžite pripravené na použitie a prípadne použitie na viacerých bicykloch nezávisle
USB ANT Správnu funkčnosť si zabezpečíte aktualizáciou ovládacieho softvéru Vector. Všetko potrebné (firmware a iné aktualizácie) nahráte jednoducho bez nutnosti demontáže pedálov cez bezdrôtové rozhrania Bluetooth (cez smartfón) alebo ANT+ (pripojený kompatibilný Edge). Stačí keď pedále budú v dosahu v okruhu do 5m od pripojeného smartfónu alebo Edge cyklopočítača. Pre spustenie procesu aktualizácie musia byť pedále pripojené k smartfónu (Bluetooth) alebo využijete bezdrôtové rozhranie ANT+ pripojeného Edge. Všetko obslúžite cez voľne dostupnú aplikáciu pre smartfóny >Garmin Connect™ Mobile

Parametre

Parametre

Výrobca Garmin
Rozmery balenia, ŠxVxH 33,5 x 14,7 x 5,6 cm
Napájanie 2 x LR44/SR44 (gombíková batéria)
Typ batérie 2 x LR44/SR44 (vymeniteľná)
Vodotesnosť Áno
Kompatibilita s externými zariadeniami (ANT) Áno
Prepojenie Bluetooth / ANT+ (bezdrôtové)

Obsah balenia

Obsah balenia

1) 1 x Vector 3 pedál (so snímačom výkonu) - pravý
2) Montážne príslušenstvo
3) Montážna príručka