Najväčší výber produktov s GPS na Slovensku!

vivosmart 5, Black, S/M

Garmin vívosmart® 5 je malý a pohodlný fitness náramok, ktorý vám pomocou kombinácie chytrých, zdravotných a fitness funkcií dokáže pomôcť s motiváciou k zvýšeniu miery pohybu a zdravšiemu životnému štýlu.

Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 148,00 € bez DPH: 123,33 €
s DPH: 148,00 € bez DPH: 123,33 €

Popis

Detaily

  • Nepretržite meria kroky, srdcový tep a zaťaženie organizmu
  • Jasný, dobre čitateľný displej a batéria, ktorá vydrží až 7 dní prevádzky na 1 nabitie
  • Zmeria a zaznamená chôdzu, beh, jogu, fitness cvičenie, cyklistiku a ďalšie športy
  • Meria dĺžku, jednotlivé fázy a bodovo vyhodnotí kvalitu spánku
  • Na displeji zobrazia správy, hovory a oznámenia zo spárovaného telefónu
  • Možnosť zdieľania GPS z telefónu na záznam trasy z behu, turistiky a jazdy na bicykli

ČITEĽNÝ DISPLEJ, JEDNODUCHÉ OVLÁDANIE
Oproti predchádzajúcej generácii sme zväčšili displej o 66% a zväčšili sme zobrazenie textu. Navyše je ovládanie náramku veľmi jednoduché a intuitívne a to vďaka dotykovému displeju a jednému klasickému tlačidlu.

VYMENITEĽNÉ REMIENKY
Náš fitness náramok má ľahko vymeniteľný remienok. Pokiaľ sa vám s remienkom niečo stane, alebo len budete chcieť zladiť štýl náramku s oblečením, nie je nič jednoduchšie, než náramok v sekunde vymeniť.

UDRŽÍ S VAMI KROK PO MNOHO DNÍ
Majte stály prehľad o svojom zdraví vďaka výdrži batérie až 7 dní v režime chytrých hodiniek.

SLEDOVANIE TEPU NA ZÁPASTÍ
Náramok neustále sleduje váš srdcový tep a môže vás upozorniť, pokiaľ je v pokojovom režime príliš nízky, alebo vysoký. Tieto údaje tiež pomáhajú určiť, akú veľkú námahu počas aktivít vyvíjate.

FUNKCIA BODY BATTERY™
Funkcia zobrazuje stav telesnej energie, ktorá je výsledkom rovnováhy medzi zaťažením a regeneráciou organizmu. Funkcia dosahuje hodnoty od 0 do 100.

PULZNÝ OXYMETER
Použite pulzný oxymeter na náhodnú kontrolu nasýtenia krvi kyslíkom kedykoľvek počas dňa, alebo v noci keď spíte, aby ste zistili, ako dobre vaše telo vstrebáva kyslík.

MONITORING SPÁNKU
Získajte skóre podľa kvality spánku spolu s radami, ako ju môžete zlepšiť, prostredníctvom Garmin Connect™. Môžete sledovať dokonca rôzne fázy spánku, srdcový tep, stres, okysličenie krvi, alebo dýchanie.

ZAŤAŽENIE ORGANIZMU
Náramok priebežne meria pomocou variability srdcového tepu mieru zaťaženia organizmu. Pri vysokom zaťažení vás dokonca vyzve ku krátkemu odpočinku pomocou riadeného dychového cvičenia.

DYCHOVÉ CVIČENIA
Pri únave, alebo dlhšej sústredenej činnosti môžete využiť dychové cvičenia, ktoré patria k funkciám hodiniek. Počas cvičenia budú hodinky sledovať úroveň stresu a dýchania, aby ste získali predstavu o efekte cvičenia.

SLEDOVANIE PITNÉHO REŽIMU
Zaznamenávajte si denný príjem tekutín, aby ste nezanedbávali pitný režim. Môžete si dokonca nastaviť automatický cieľ pre príjem tekutín, ktorý sa odvíja podľa toho, koľko toho počas aktivít vypotíte.

MERANIE FREKVENCIA DÝCHANIA
Sledujte svoje dýchanie v priebehu dňa, počas spánku, pri dychových cvičeniach a pri cvičení jogy.

FUNKCIA PRE ŽENY
Aplikáciu Garmin Connect môžete použiť aj na sledovanie menštruačného cyklu, alebo priebehu tehotenstva. Zaznamenávajte príznaky, získajte tipy na cvičenie a výživu.

VEK PODĽA KONDICIE
Táto funkcia používa biologický vek, vašu týždennú vysoko intenzívnu aktivitu, pokojový srdcový tep a BMI alebo percento telesného tuku na odhadnutie, či je vaše telo mladšie alebo staršie, než v skutočne je. Môžete získať aj tipy, ako znížiť svoj vek podľa kondície.

MOTIVÁCIA NA ZLEPŠENIE KONDICIE
Náramok vívosmart® pri aktivitách sleduje vaše kroky, minúty intenzívnej aktivity, spálené kalórie a ďalšie veličiny. Všetky potrebné štatistiky budete mať priamo na svojom zápästí.

VŠESTRANNÉ ŠPORTOVÉ VYUŽITIE
Použite náramok a zaznamenajte si chôdzu, beh, jogu, pilates, fitness cvičenie, dychové svičenia, posilňovanie a ďalšie aktivity.

MOŽNOSŤ PRIPOJENIA GPS
Náramok ponúka možnosť využitia GPS z pripojeného kompatibilného telefónu, pre presnejšie meranie aktivít, ako je chôdza, beh, alebo jazda na bicykli.

MÚDRE OZNÁMENIA
Priamo na displeji môžete čítať textové správy, emaily a upozornenia, ak bude zariadenie spárované s telefónom. Pri spárovaných telefónoch s Android™ OS môžete na správy odpovedať dokonca niektorou z rýchlych odpovedí.

BEZPEČNOSTNÉ FUNKCIE
Pri spojení s telefónom sú k dispozícii bezpečnostné funkcie Detekcia nehôd (počas vybraných vonkajších aktivít) a Assistance, ktoré zvoleným kontaktom posielajú v núdzovej situácii automaticky správy s informáciou o aktuálnej polohe.

DENNÍK GARMIN CONNECT™
Tréningový denník v podobe webovej a mobilnej aplikácie. Aplikácia Garmin Connect ukladá, vyhodnocuje a zdieľa zravotné a tréningové dáta, ktoré sú zariadením možné merať.

STUPEŇ VODEODOLNOSTI
Fitness náramok je vodeodolný do 5 ATM, preto si ho bez obáv môžete ponechať na ruke pri plávaní, alebo v sprchovaní.

Parametre

Parametre

Výrobca Garmin
Rozmery zariadenia, ŠxVxH 1,95 x 1,07 x 21,7 cm, obvod zápästia 12,2 - 18,8 cm
Displej - veľkosť, ŠxV 10,5 x 18,5 mm
Displej - rozlíšenie, ŠxV 88 x 154 pixelov
Displej typ OLED dotykový
Hmotnosť zariadenia 24,5 g
Akumulátor typ nabíjateľný líthium - iónový
Akumulátor výdrž až do 7 dní
Vodotesnosť Áno (povrchové plávanie, sprchovanie)
Snímač srdcovej frekvencie Áno, na zápästí
Automatická synchronizácia s PC Áno
Garmin Connect™ kompatibilita Áno
Auto Lap® (začne okruh po určitej vzdialenosti) Áno
Dotyková obrazovka Áno
Hodinkové funkcie (čas, dátum, budík) Áno
Kompatibilita s externými zariadeniami (ANT) Áno
Prepojenie Bluetooth® Smart / ANT+ / USB

Obsah balenia

Obsah balenia

  • vívosmart 5, S/M: obvod zápästia 122 - 188 mm,
  • nabíjací/dátový kábel,
  • manuál.