Najväčší výber GPS navigácii na Slovensku!

DokiWatch S - detské hodinky s GPS a videotelefónom - Sonic Blue

Prvé chytré hodinky s videotelefónom a GPS kombinujú možnosti videohovorov, hlasovej komunikácie, zasielania správ, emotikonov a sledovania polohy do jedného štýlového zariadenia, ktoré sadne na akúkoľvek detskú ruku. dokiWatch S podporujú aj obojsmerné videohovory, volanie cez mobilné dáta, majú v sebe kalendár, fotoalbum a dokonca si vaše ratolesti môžu upraviť tapetu hodiniek podľa ich priania. Hlavný zmysel chytrých hodiniek pritom zostáva rovnaký - rodičia majú úplný prehľad o tom, kde sa ich dieťa práve nachádza a či je v poriadku.


Hodinky dokiWatch S boli navrhnuté tak, aby ich deti rady nosili. hravé, zábavné a v atraktívnom detskom dizajne.

Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 234,00 € bez DPH: 195,00 €
s DPH: 234,00 € bez DPH: 195,00 €

Popis

Detaily

Prichádza nová generácia najmodernejších a najmúdrejších detských hodiniek na svete - dokiWatch S. Prvé chytré hodinky s videotelefónom a GPS kombinujú možnosti videohovorov, hlasovej komunikácie, zasielania správ, emotikonov a sledovania polohy do jedného štýlového zariadenia, ktoré sadne na akúkoľvek detskú ruku. dokiWatch S podporujú aj obojsmerné videohovory, volanie cez mobilné dáta, majú v sebe kalendár, fotoalbum a dokonca si vaše ratolesti môžu upraviť tapetu hodiniek podľa ich priania. Hlavný zmysel chytrých hodiniek pritom zostáva rovnaký - rodičia majú úplný prehľad o tom, kde sa ich dieťa práve nachádza a či je v poriadku. dokiWatch S predstavujú skvelú alternatívu k šikovným telefónom. Hodinky dokiWatch S boli navrhnuté tak, aby ich deti rady nosili. hravé, zábavné a v atraktívnom detskom dizajne.

Kde sa nachádza moje dieťa?
Každému rodičovi sa iste uľaví, ak má možnosť zistiť, kde sa v daný okamih nachádza jeho dieťa a či je v poriadku. To je hlavný účel detských chytrých hodiniek dokiWatch S. Prečo sú dokiWatch S zrejme najlepšie hodinky pre deti na svete? Okrem lokalizačných služieb umožňujú audio a obojsmerné videohovory, zasielanie hlasových správ, odosielanie emotikonov a prijímanie textových správ. Medzi ďalšie funkcie patrí aj kalendár, vlastný fotoalbum či jednoduchý šport tracker. Zďaleka nie všetky deti majú dostatok pohybu potrebného pre ich zdravý rozvoj. Rodičom preto pomôže každodenné informácie o počtov krokov ich dieťaťa, spálených kalóriách a prejdenej vzdialenosti.

 
V tom najdôležitejšom, v bezpečnosti detí, nenechávajú dokiWatch S nič na náhode. Okrem možnosti kedykoľvek zistiť polohu dieťaťa si rodič môže navyše nastaviť, aby bol upozornený, ak jeho dieťa opustí stanovenú oblasť. Dieťa má tiež trvale po ruke tlačidlo SOS, ktorého aktiváciou zašle výstražnú notifikáciu všetkým stanoveným členom rodiny a doručí im informáciu o jeho aktuálnej polohe aj zvukový záznam z miesta v dĺžke 60 sekúnd. 

Jednoduchá komunikácia v rámci rodiny
Pre bezpečnosť detí v určitom veku je dôležité, aby mohli ľahko komunikovať s rodinou, kedykoľvek je to potrebné, a aby ich zároveň nemohol kontaktovať ktokoľvek cudzí. Riešením sú chytré detské hodinky dokiWatch S, fungujúce tiež ako telefón, ale iba s definovaným okruhom osôb. Príslušníci rodiny a ďalšie osoby autorizované rodičmi komunikujú s dieťaťom a jeho dokiWatch S pomocou svojich chytrých telefónov a aplikácie doki.

Pohodlným ovládaním na farebnom dotykovom displeji môžu deti nielen telefonovať v rámci rodinného okruhu, ale pomocou integrovanej kamerky dokonca využívať obojsmerné videohovory či si odfotiť selfie fotografiu s kamarátmi. Deti môžu hovory uskutočniť pomocou dát a tak ušetriť peniaze za bežný hovor. Hodinky vedia veľmi pohodlne prijímať a odosielať zvukové správy. Rodičia môžu dieťaťu naopak zasielať diskrétne textové správy. Emotikon zaslaný opačným smerom potom často oznámi všetko.

Šikovný lokátor
Rodičia a prípadne nimi poverení rodinní priatelia môžu na svojom smartfóne v aplikácii dokiWatch kedykoľvek skontrolovať miesto, kde sa dieťa nachádza. Pre maximálnu presnosť tejto informácie v exteriéri alebo interiéri hodinky využívajú nielen GPS, ale aj lokalizačné informácie GSM a WiFi sietí.

AlertArea
Rodičia majú možnosť si v aplikácii nastaviť určitú dôležitú oblasť, napríklad školu a jej blízke okolie. Zakaždým, keď dieťa túto zónu opustí alebo do nej vstúpi, bude rodič upozornený.

SOS mode
V prípade dieťaťa si každá nehoda, drobná alebo väčšia, zaslúži maximálnu pozornosť a podporu rodičov. Podržaním tlačidla SOS na 3 sekundy dieťa spustí režim núdzové situácie:
1) Všetkým rodinným príslušníkom a rodičmi autorizovaným osobám je zaslaná tiesňové notifikácia.
2) Začne sa nahrávať zvukový záznam hlasu dieťaťa a zvukov v jeho okolí, ktorý sa automaticky odošle predvoleným kontaktom.
3) Všetci dostanú bezprostredne aktualizovanú informáciu o polohe dieťaťa.

Class mode
Pomocou aplikácie doki môžu sami rodičia nastaviť pre jednotlivé dni v týždni dobu, počas ktorej sú komunikačné funkcie dokiWatch pre deti nedostupné, napríklad počas vyučovania. To sa samozrejme netýka času a funkcie SOS, ktoré sú dieťaťu k dispozícii natrvalo.

fitness Tracking
Súčasťou dokiWatch je virtuálny domáci maznáčik dokiPet, ktorý neustále stráži dostatok pohybu dieťaťa nutný pre jeho zdravý rozvoj. dokiPet tak spolu s rodičmi môže dieťa motivovať k zdravému pohybu. Rodičia majú k dispozícii informácie o dennom počte krokov dieťaťa, spálených kalóriách a prejdenej vzdialenosti.

Ďalšie užitočné funkcie
Deti si na svojich dokiWatch S môžu vytvoriť vlastný fotoalbum. Na hodinkách tiež nájdu jednoduchý kalendár, do ktorého si môžu zadávať nejaké úlohy či domáce povinnosti. Užitočná je aj múdra asistentka od Amazonu Alexa, ktorú je možné na dokiWatch S aktivovať a opýtať sa ju na akékoľvek informácie. V tomto prípade si deti skvele precvičia znalosť anglického jazyka.


Bezplatná aplikácia doki pre smart telefóny a tablety so systémom iOS (od verzie 7.0) alebo Android (od verzie 4.0).

Odporúčanie:
Chytré hodinky dokiWatch S vyžadujú funkčnú NanoSIM kartu s aktívnou dátovou tarifou. Ak chcete využívať funkciu videohovorov aj bez pripojenia k WiFi sieti, odporúčame tarifu s mesačným dátovým balíčkom 512 MB 1 GB.

vlastnosti:
Chytré hodinky, videotelefón a GPS lokátor v jednom
Ovládanie dotykovým displejom a postrannými tlačidlami
obojsmerné videohovory
Audiohovory
Zvukové správy
Príjem textových správ
Odosielanie emotikonov
Presné GPS zameranie s využitím GPS, GSM a WiFi sietí
Aplikácia doki pre iOS a Android zadarmo
Prístup k aplikácii pre rodinných príslušníkov
AlertArea - stráži prekročenie hraníc prednastavenej oblasti
SOS mode - okamžité riešenie pre krízové ​​situácie dieťaťa
Class mode - rodičia môžu prednastaviť alebo na diaľku vykonať deaktiváciu funkcií dokiWatch
Fitness Tracking - prehľad dennej fyzickej aktivity dieťaťa prístupný rodičom
Volanie skrze dátový profil
jednoduchý kalendár
Podpora hlasovej asistentky Alexy od Amazonu
Tvorba vlastného fotoalbumu
Prispôsobenie tapety a plochy
Automatické ukladanie dát na zašifrovaný cloud výrobcu

Špecifikácia:
Slot pre NanoSIM kartu
Kapacita batérie pre cca 24 hodín bežného používania
Určovanie polohy pomocou GSM / GPS / WiFi
Využíva OS Android
3G mobilné pripojenie
Kamera s 2 megapixelmi
akcelerometer
Dotykový TFT displej 1,22 "
Bluetooth 4.0 Smart
Hmotnosť 60 g

Určené pre

HTC One, Huawei P10, Huawei P10 Plus, LG Nexus 5X, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini 1, iPad Pro 10.5, iPad Pro 12.9, iPad Pro 9.7, iPad 9.7 (2017), iPad Air 2, iPad Air 1, iPad 4, iPad 3, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone SE, iPhone X, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 6S, iPhone 8, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5S, iPhone 5C, iPhone 5, iPhone 4S, Samsung Galaxy A3 (2017), Samsung Galaxy A5 (2017), Samsung Galaxy S8 Plus, Samsung Galaxy S8, Samsung Galaxy A7, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S7 edge, Samsung Galaxy S6 edge plus, Samsung Galaxy S6 edge, Samsung Galaxy S6, Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy S5 Neo, Samsung Galaxy S5 Active, Samsung Galaxy S5 Mini, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S4 Active, Samsung Galaxy S4 Mini, HTC One A9, HTC One M9, HTC One M8, LG Nexus 5, LG G5, LG G4, LG G3, LG G2

Parametre

Parametre

Výrobca DokiWatch

Obsah balenia

Obsah balenia

Hodinky DokiWatch S