Najväčší výber GPS navigácii na Slovensku!

Garmin elektronický výcvikový obojok Delta Smart Bundle

Delta Smart je výcvikový obojok a monitor aktivity vášho psa v jednom.

Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 174,00 € bez DPH: 145,00 €
s DPH: 174,00 € bez DPH: 145,00 €

Popis

Detaily

   Správanie svojho psa máte pod kontrolou vďaka novej aplikácii Garmin Canine Connect, ktorá je bezplatná a po stiahnutí do kompatibilného smartfónu máte prehľad o správaní vášho psa počas dňa, môžete ho cvičiť pomocou elektronického impulzu, tónu alebo vibrácie, a tiež ho Delta Smart odnaučí zbytočne štekať vďaka funkcii BarkLimiter. Delta Smart sa jednoducho upevní na obojok vášho psa (šírka do 2,54 cm). Je ľahká a nenápadná.

Pomocou voliteľných obmedzovacích značiek (dostupné ako voliteľné príslušenstvo) vytvoríte zónu 30 až 90 cm okolo objektu, kde nechcete, aby váš pes chodil, ako sú napríklad odpadkové koše, a keď do tejto zóny vstúpi, Delta Smart ho upozorní, že tam nemá čo hľadať.

Delta Smart vám pomôže vášho psa chrániť, a tiež ho dobre vychovať.

 

Pes - Canine App Bezplatná aplikácia je určená pre použitie s elektronickým výcvikovým obojkom Delta Smart. K aplikácii je možné pripojiť akýkoľvek počet obojkov Delta Smart. V aplikácii si zvolíte stupeň impulzu, tón alebo vibráciu pre výcvik a korekciu štekania, zapnete alebo vypnete funkciu BarkLimiter, priradíte obmedzovacie značky, zistíte, aký mal deň váš pes - odpočinok, aktívny a veľmi aktívny čas.
Pes - Dosah Dosah pri použití vonku je do 30 metrov, vo vnútri do 10 metrov.
Pes - Monitor aktivity Chcete vedieť, aký mal váš pes deň? Stačí sa pozrieť do aplikácie Canine a vidíte, aký čas bol váš pes aktívny, kedy ste s ním boli na dlhšej prechádzke alebo ste sa zabávali na záhrade, a koľko času strávil leňošením a spaním. Delta Smart okrem výcviku monitoruje aj dennú aktivitu vášho psa.
Pes - Korekcia štekania Odnaučte svojho psa štekať bez zjavnej príčiny len preto, aby na seba priťahoval pozornosť okolia. Vďaka dvom integrovaným mikro elektro-mechanickým snímačom je zariadenie vhodné pre všetky typy srsti a plemená psov.
Pes - Výcvikový režim - elektronický impulz Okamžitý krátky elektronický impulz má psa vyrušiť, upozorniť, potrestať v prípade neželanej činnosti. Je to pre psa nepríjemný, v žiadnom prípade však nie neznesiteľný, zážitok, ktorý si spojí s vykonávanou činnosťou a po krátkom čase zistí, že ak sa bude správať tak, ako mu prikážete, žiadny impulz nedostane a výcvik je úspešný. Delta Smart má 10 stupňov intenzity impulzu.
Pes - Výcvikový režim - vibrácia Ak chcete svojho psa len upozorniť, aby prestal s nejakou činnosťou, je možné zvoliť výcvikový režim formou vibrácie. Psa vyruší a okamžite odpúta jeho pozornosť od neželanej činnosti.
Pes - Výcvikový režim - tón Zvukový podnet je tiež jednou z foriem, ako upozorniť psa na nevhodné správanie. Podobne ako vibračný režim, aj tón vyruší psa, a tak odpúta jeho pozornosť od nevhodnej činnosti.
Dobíjateľná batéria Napájanie je zabezpečené nabíjateľnou lítium - iónovou batériou s výdržou až do 3 týždňov.
Vodotesnosť 10 m Delta Smart je vodeodolná (1ATM).

Parametre

Parametre

Výrobca Garmin
Akumulátor typ nabíjateľný líthium - iónový
Akumulátor výdrž až do 3 týždňov
Plávanie na hladine Nie
Rozmery zariadenia, ŠxVxH 63 x 35 x 34 mm
Vodotesnosť Áno (1 ATM)
PC prepojenie Bluetooth® Smart

Obsah balenia

Obsah balenia

-  Delta Smart,
-  1 x elektronická obmedzovacia značka,
-  3 vymeniteľné rámy (sivý, modrý a ružový),
-  nabíjací kábel,
-  používateľská príručka

Možno Vás budú zaujímať aj nasledovné produkty

Garmin Elektronický výcvikový obojok Delta Upland XC

Garmin Elektronický výcvikový obojok Delta Upland XC

s DPH: 292,00 € bez DPH: 243,33 €
Garmin elektronický výcvikový obojok Delta Smart

Garmin elektronický výcvikový obojok Delta Smart

s DPH: 148,00 € bez DPH: 123,33 €