Najväčší výber GPS navigácii na Slovensku!

Výpredaj

Garmin Varia cyklo-radar RTL510 + displej RDU 10

   Druhá generácia cyklo-radaru Varia™ pre bezpečnejšiu jazdu na cestách. V kombinácii so samostatným displejom RDU 10 ponúka produkt nezávislé (plnohodnotné) riešenie pre využitie Varia radaru na cestách aj bez pripojeného kompatibilné Garmin zariadenia. Okrem prepracovaného dizajnu ponúka nový radar Varia™ďalšie praktické vylepšenia. Aktívny cyklo-radar vás pri jazde upozorňuje na vozidlá približujúce sa zozadu a v rovnakom momente začne blížiacemu vozidlu signalizovať vašu prítomnosť na ceste. Spätné bezpečnostné (červené) LED svetlo zabezpečí dostatočnú viditeľnosť a približujúce vozidlo upozorní na vašu prítomnosť zmenou intenzity svetla (blikania).

Dostupnosť: Na sklade

Bežná cena: 291,00 €

Špeciálna cena s DPH: 242,00 € bez DPH: 201,67 €

Bežná cena: 291,00 €

Špeciálna cena s DPH: 242,00 € bez DPH: 201,67 €

Popis

Detaily

Vďaka samostatnému displeju RDU 10 dokáže Varia™ cyklo-radar pracovať rovnako dobre ako po pripojení ku kompatibilného cyklopočítača zo série Edge® 25 / 130 / 520 / 520 Plus / 820 / 1000 / 1030 / Explore alebo hodinkám zo sérií Forerunner® 735XT , Vivoactive HR, Forerunner 935, Vivoactive 3 alebo Fenix 5.Cyklo-radar Varia™ je riešením pre lepšiu bezpečnosť cyklistov pri jazde na bežnej cestnej komunikáií, kde dochádza k častným nehodám spôsobených nárazom vozidla zozadu. Varia™ dokáže zaregistrovať a upozorniť jazdca na približujúce sa vozidlá až zo vzdialenosti 140 metrov. V rámci nastavenia spustí pripojená jednotka alarm (zvukové upozornenie) ihneď po zaregistrovaní vozidla. Varia™ rozoznáva aj rýchlosť vozidla a pokiaľ sa približuje príliš rýchlo, tak sa displej sfarbí do červena a spätné LED svetlo zmení (zvýši) intenzitu (blikania).

Po pripojení k Varia™ Vision displeja získate unikátne funkčné spojenie pre bezpečnejšiu jazdu na cestách. Priamo vo výhľade budete informovaný o blížiacich sa vozidlách a ich vzdialenosti za vami.

Vodotesnosť IPX7 Jazda v každom počasí...cyklo-radar Varia™ radar je odolný voči dažďu, snehu, potu a pod.
ANT+ Vybavený bezdrôtovou technológiou ANT+™ (10m) pre pripojenie ku kompatibilnému zariadeniu Garmin alebo displejovej jednotke Varia RDU 10.
Varia kompatibilny Vidieť a byť videný! Pripojení a aktívny radar Varia poskytuje vizuálne informácie doplnené o zvukové alarmy na blížiace sa vozidlo. Automaticky sú detekované iba vozidlá blížiace sa zozadu k vám. Zadné (červené) svetlo je viditeľné až do vzdialenosti 1km a je šírené v zábere až 220 stupňov (od bicykla).
Dobíjateľná batéria Vylepšená výdrž vstavanej (nabíjateľnej) lítium - iónovej batérie s výdržou až do 15 hodín (denný režim - blikanie / intenzita 65 lumenov) alebo s výdržou až do 6 hodín (nočný režim - blikanie - intenzita 29 lumenov). Neprerušované svetlo (bez blikania) ponúka intezitu 20 lumenov s výdržou do 6 hodín.

Parametre

Parametre

Výrobca Garmin
Rozmery balenia, ŠxVxH 6.8 x 13.7 x 6.8 cm
Rozmery zariadenia, ŠxVxH 9.9 x 1.9 x 4.0 cm
Hmotnosť balenia 277,8g
Napájanie nabíjateľná lithium-ion
Akumulátor výdrž 15 hodín - denný režim blikanie (65 lumenov), 6 hodín - nepretrižité svietenie (20 lumenov)
Zvukové alarmy/vibrácia Áno/Nie

Obsah balenia

Obsah balenia

- Varia™ cyklo-radar RTL 510
- Montážna sada (RTL 510) držiakov na rôzne profily sedloviek
- Displejová jednotka RDU 10
- Montážna sada (RDU 10) držiakov na predstavec alebo riadidlá
- microUSB™ kábel
- Dokumentácia - príručka používateľa