Najväčší výber GPS navigácii na Slovensku!

GPS navigácie

Položiek: 3

Nastaviť zostupne
na stránku

Zoznam  Tabuľku 

 • Garmin Edge 820

  NOVINKA! Edge 820 - GPS cyklopočítač pre pokročilý tréning aj navigáciu. Dodávaný v základnej výbave s cyklomapou Európy*. Okrem prepracovaného používateľského rozhrania ponúka Edge 820 nové možnosti nastavenia používateľských profilov, ktoré si dokážete optimalizovať na základe druhu aktivity (tréning, pretek, indoor) s doplnením typu používaného bicykla (cestná cyklistika, MTB, eBike a pod.).

  Dozvedieť sa viac
  s DPH: 377,00 € bez DPH: 314,17 €

 • Garmin Edge Explore 820

  Zjednodušená verizia cyklopočítača zo série Edge 820. Edge Explore 820 optimaliizovaný predovšetkým pre navigáciu a súvisiace funkcie so zjednodušením používateľským rozhraním a možnostami nastavení profilov a pod. Dodávaný v základnej výbave s cyklomapou Európy* a podporou STRAVA live segments.
  Tovar dostupný na objednávku. Doba dodania približne 2 týždne!

  Dozvedieť sa viac
  s DPH: 279,00 € bez DPH: 232,50 €

 • Garmin Edge 820 Bundle

  NOVINKA! Edge 820 - GPS cyklopočítač pre pokročilý tréning aj navigáciu. Dodávaný v základnej výbave s cyklomapou Európy, pulzomerom a snímačmi rýchlosti a kadencie. Okrem prepracovaného používateľského rozhrania ponúka Edge 820 nové možnosti nastavenia používateľských profilov, ktoré si dokážete optimalizovať na základe druhu aktivity (tréning, pretek, indoor) s doplnením typu používaného bicykla (cestná cyklistika, MTB, eBike a pod.).

  Dozvedieť sa viac
  s DPH: 478,00 € bez DPH: 398,33 €

Položiek: 3

Nastaviť zostupne
na stránku

Zoznam  Tabuľku