Najväčší výber GPS navigácii na Slovensku!

Navigácia do auta

Položiek: 6

Nastaviť zostupne
na stránku

Zoznam  Tabuľku 

 1. TomTom GO 6200 WiFi

  TomTom GO 6200 WiFi

  s DPH: 438,00 € bez DPH: 365,00 €

  TomTom GO 6200 je rýchle navigačné zariadenie s 6" displejom a zabudovanou SIM kartou. Pripojenie k sieti Wi-Fi umožňuje vykonávať aktualizácie bez počítača. Volanie handsfree ovládané hlasom a správy zo smartphonu umožňujú byť na príjme a zároveň v bezpečí. Vďaka aplikácii TomTom MyDrive si môžete naplánovať trasy vopred na telefóne a navigačné zariadenie bude pri nasadnutí do auta už pripravené. Doživotná aktualizácia máp zdarma, aktualizácia dopravných informácií a rýchlostných radarov, a dokonca upozornenie na zóny priemernej rýchlosti - to všetko je v cene. Žiadne poplatky za roaming pri cestách do zahraničia.

  Dozvedieť sa viac
 2. TomTom GO BASIC 6"

  TomTom GO BASIC 6"

  s DPH: 198,00 € bez DPH: 165,00 €

  Prenosná navigácia Tomtom Go Basic s 6" displejom s doživotnou online aktualizáciou 45 európskych krajín. Navigácia je schopná zobrazovať na displeji textové správy z pripojeného smartfónu.

  Dozvedieť sa viac
 3. TomTom GO ESSENTIAL 6"

  TomTom GO ESSENTIAL 6"

  s DPH: 244,00 € bez DPH: 203,33 €

  Praktická navigácia s 6" displejom, s možnosťou doživotnej online aktualizácie mapových podkladov a službou volania Handsfree.

  Dozvedieť sa viac
 4. TomTom GO CAMPER

  TomTom GO CAMPER

  s DPH: 419,00 € bez DPH: 349,17 €

  Tomtom Go Camper je praktická navigácia so 6" displejom, s možnosťou doživotnej online aktualizácie mapových podkladov a s možnosťou volania cez Handsfree. Táto navigácia je špeciálne vyvinutá pre obytné automobily a karavany.

  Dozvedieť sa viac
 5. TomTom Start 62 Lifetime

  TomTom Start 62 Lifetime

  s DPH: 147,00 € bez DPH: 122,50 €

  TomTom Start 62 lifetime je cenovo atraktívny navigačný systém, s ktorým už nebudete blúdiť po cudzích mestách, pýtať sa miestnych na cestu alebo dokonca prichádzať neskôr, než ste mali v pláne. Navigácia disponuje mapovými podkladmi 44 krajín vrátane Slovenska, takže Vás rýchlo a bez problémov dovedie do cieľa Vašej cesty.

  Dozvedieť sa viac
 6. TomTom GO PREMIUM 6"

  TomTom GO PREMIUM 6"

  s DPH: 394,00 € bez DPH: 328,33 €

  Prémiová navigácia Tomtom Go Premium s 6" displejom, s doživotnou aktualizáciou prostredníctvom WiFi, s doživotným prístupom k službám Traffic a rýchlostné radary, s možnosťou navigácie v poslednom kilometri aj pešo až rovno pred dvere. Navyše s integráciou služby IFTTT - synchronizácie kalendárov, pripojenie navigácie k zariadeniam v smart domácnosti, interakcie s virtuálnymi asistentmi a odosielanie oznámení.

  Dozvedieť sa viac

Položiek: 6

Nastaviť zostupne
na stránku

Zoznam  Tabuľku