Najväčší výber GPS navigácii na Slovensku!

Navigácia na motorku

Položiek: 3

Nastaviť zostupne
na stránku

Zoznam  Tabuľku 

 • Garmin zumo 345LM CE Lifetime

  Vytvorený pre dobrodružstvo, Zrodený pre jazdu. Vďaka režimu výpočtu dobrodružná trasa, kde viete nastaviť ďalšie možnosti ako kľukatosť, kopcovitosť a vyhnutie sa hlavným cestám na 4,3" dotykovom displeji, ktorý viete ovládať v rukaviciach a ktorý je ľahko čitateľný na slnku, je navigátor zumo 345 "vytvorený pre to pravé vzrušenie."

  Dodávané s doživotnou aktualizáciou máp.

  Tovar dostupný na objednávku. Čakacia doba približne 2 týždne!

  Dozvedieť sa viac
  s DPH: 394,00 € bez DPH: 328,33 €

 • Garmin zumo 595LM Lifetime

  Čo sa deje na ceste pred vami? Garmin zumo 595LM viete prepojiť so smartfónom a cez aplikáciu Smartphone Link tak bezdrôtovo prijímať informácie o počasí a doprave. Táto aplikácia taktiež umožňuje LiveTrack. Ide o "vychytávku", ktorá umožňuje zdieľať priateľom polohu a miesto pobytu počas jazdy.

  Vstavaný palubný počítač s digitálnym palivomerom je štandardnou funkciou každej navigácie zumo. Je teda ľahké odhadnúť, koľko kilometrov môžete jazdiť skôr ako vám dôjde benzín. Palivomer ponúka dynamické upozornenie na natankovanie paliva a dokonca poskytne konkétne benzínové stanice po ceste.

  Dozvedieť sa viac

  Bežná cena: 691,00 €

  Špeciálna cena s DPH: 597,00 € bez DPH: 497,50 €

 • Garmin zumo 396 LMT-S Lifetime

  Premeňte každú cestu na dobrodružstvo s novým Garmin zumo 396 LMT-S. Táto 4.3” motocyklová GPS navigácia, ponúka dobrodružné „kľukaté“ trasy, bezdrôtové zdieľanie GPX súborov s trasami pre ostatných jazdcov a smart funkcie prostredníctvom mobilnej aplikácie Smartphone Link.

  Dozvedieť sa viac
  s DPH: 396,00 € bez DPH: 330,00 €

Položiek: 3

Nastaviť zostupne
na stránku

Zoznam  Tabuľku