Najväčší výber GPS navigácii na Slovensku!

GPS výrobcovia

Položiek: 3

Nastaviť zostupne
na stránku

Zoznam  Tabuľku 

 1. Garmin Montana 610 + SK TOPO

  Garmin Montana 610 + SK TOPO

  s DPH: 492,00 € bez DPH: 410,00 €

     Montana 610 je univerzálny GPS navigátor, ktorý prekoná vaše očakávania. Robustnosť a všestrannosť dostávajú v tomto bezkonkurenčnom spojení nový význam. Odolný dizajn a vodotesnosť ho predurčujú na pohyb v prírode. Možnosti napájania a voliteľné montážne sety z našej ponuky mu vytvoria miesto v akomkoľvek vozidle, na motocykli, ATV prípadne plavidle.

  Dozvedieť sa viac
 2. Garmin Montana 680 + SK TOPO

  Garmin Montana 680 + SK TOPO

  s DPH: 547,00 € bez DPH: 455,83 €

      Montana 650 je univerzálny GPS navigátor, ktorý prekoná vaše očakávania. Robustnosť a všestrannosť dostávajú v tomto bezkonkurenčnom spojení nový význam. Odolný dizajn a vodotesnosť ho predurčujú na pohyb v prírode. Možnosti napájania a voliteľné montážne sety z našej ponuky mu vytvoria miesto v akomkoľvek vozidle, na motocykli, ATV prípadne plavidle. Na rozdiel od modelu Montana 610 ponúka Montana 680 v základnej výbave integrovaný 5 megapixlový fotoaparát s autofokusom a automatickým geotagovaním.

  Dozvedieť sa viac
 3. Garmin Montana 680t Europe + SK TOPO

  Garmin Montana 680t Europe + SK TOPO

  s DPH: 579,00 € bez DPH: 482,50 €

      Montana 680t Europe je univerzálny GPS navigátor, ktorý prekoná vaše očakávania. Robustnosť a všestrannosť dostávajú v tomto bezkonkurenčnom spojení nový význam. Odolný dizajn a vodotesnosť ho predurčujú na pohyb v prírode. Možnosti napájania a montážne sety mu vytvoria miesto na akomkoľvek vozidle alebo plavidle. Na rozdiel od modelu Montana 680 ponúka Montana 680t Europe okrem fotoaparátu aj predinštalovanú topografickú mapu Európy.

  Dozvedieť sa viac

Položiek: 3

Nastaviť zostupne
na stránku

Zoznam  Tabuľku