Späť na predchádzajúcu stránku

Becker

Nastaviť zostupne

Zoznam Tabuľku

Strana:
 1. 1
 2. 2
na stránku
 1. Becker Active.5 CE LMU

  Becker Active.5 CE LMU

  S navigáciami BECKER je prémiová kvalita štandardom. Nový BECKER active.5 CE LMU milo prekvapí kombináciou trendy dizajnu, plochého puzdra a 5 "displeja s vysokým rozlíšením. Praktický magnetický držiak navyše umožňuje jednoduchú inštaláciu aj ďalšiu manipuláciu s prístrojom. Polarizované magnetické doštičky umožňujú bezpečný prenos energie z držiaka do samotnej navigácie, takže na nepohodlné zapájaní káblov môžete s radosťou zabudnúť.

  Dozvedieť sa viac
  162,00 € 135,00 € bez DPH

 2. Becker Active.5 LMU

  Becker Active.5 LMU

  S navigáciami BECKER je prémiová kvalita štandardom. Nový BECKER active.5 LMU milo prekvapí kombináciou trendy dizajnu, plochého puzdra a 5 "displeja s vysokým rozlíšením. Praktický magnetický držiak navyše umožňuje jednoduchú inštaláciu aj ďalšiu manipuláciu s prístrojom. Polarizované magnetické doštičky umožňujú bezpečný prenos energie z držiaka do samotnej navigácie, takže na nepohodlné zapájaní káblov môžete s radosťou zabudnúť.

  Mapy: 47 štátov Európy vrátane celého Turecka a Ruska, Základná mapa sveta

  Dozvedieť sa viac
  180,00 € 150,00 € bez DPH

 3. Becker Active.6 CE LMU

  Becker Active.6 CE LMU

  S navigáciami BECKER je prémiová kvalita štandardom. Nový BECKER active.6 CE LMU milo prekvapí kombináciou trendy dizajnu, plochého puzdra a 6" displeja s vysokým rozlíšením. Praktický magnetický držiak navyše umožňuje jednoduchú inštaláciu aj ďalšiu manipuláciu s prístrojom. Polarizované magnetické doštičky umožňujú bezpečný prenos energie z držiaka do samotnej navigácie, takže na nepohodlné zapájaní káblov môžete s radosťou zabudnúť.

  Dozvedieť sa viac
  192,00 € 160,00 € bez DPH

 4. Becker Ready 50 ICE

  Becker Ready 50 ICE

  Navigácia Becker Ready 50 ICE tvorí medzi navigačnými systémami svoju vlastnú triedu. Je vybavená veľkým množstvom unikátnych funkcií, pohodlným ovládaním vďaka tlačidlu Becker EasyBack™ a širokou možnosťou nastavení. K dispozícii Vám bude inteligentní pomocník Becker SituationScan, ktorý stále sleduje priebeh vašej jazdy a navrhuje prípadné obchádzky či automaticky vyhľadá parkovisko.

  Dozvedieť sa viac
  218,00 € 181,67 € bez DPH

 5. Becker Active.6 LMU Plus

  Becker Active.6 LMU Plus

  S navigáciami BECKER je prémiová kvalita štandardom. Nový BECKER active.6 LMU Plus milo prekvapí kombináciou dizajnu, plochého puzdra a 6,2 "displeja s vysokým rozlíšením. Praktický magnetický držiak navyše umožňuje jednoduchú inštaláciu aj ďalšiu manipuláciu s prístrojom.

  Dozvedieť sa viac
  239,00 € 199,17 € bez DPH

 6. Becker Professional 50

  Becker Professional 50

  Navigácia Becker Professional 50 tvorí medzi navigačnými systémami svoju vlastnú triedu. Je vybavená veľkým množstvom unikátnych funkcií, pohodlným ovládaním vďaka tlačidlu Becker EasyBack™ a širokou možnosťou nastavení.

  Prístroj je vybavený aktívnym držiakom, takže všetky káble sú zapojené do držiaku a navigáciu stačí len zacvaknúť a vyraziť.

  Dozvedieť sa viac
  257,00 € 214,17 € bez DPH

 7. Becker Ready 70 LMU

  Becker Ready 70 LMU

  Navigácia Becker Ready 70 LMU so 7 '' (17.8 cm) veľkým displejom tvorí medzi navigačnými systémami svoju vlastnú triedu. Je vybavená veľkým množstvom unikátnych funkcií, pohodlným ovládaním vďaka tlačidlu Becker EasyBack™, k dispozícii je 3D animovaný asistent radenia do jazdného pruhu,  náhľady križovatiek a široké možnosti ďalších nastavení. K dispozícii Vám bude inteligentní pomocník Becker SituationScan, ktorý stále sleduje priebeh vašej jazdy a navrhuje prípadné obchádzky či automaticky vyhľadá parkovisko. Jednou z jeho funkcií je Detour Assistant, ktorá sleduje priebeh Vašej jazdy, reaguje na neočakávané spomalenie či odbočenie a umožní vám vyhnúť sa oneskoreniu stlačením jedného tlačidla.

  Dozvedieť sa viac
  266,00 € 221,67 € bez DPH

 8. Becker Transit 50

  Becker Transit 50

  Navigácia Becker Transit 50 tvorí medzi navigačnými systémami svoju vlastnú triedu. Je vhodná pre kamióny, karavany a autobusy. Je vybavená 5 '' veľkým displejom a pohodlným ovládaním vďaka praktickým funkciám ako napríklad rozpoznávanie reči - Becker OneShot Speech Dialogue System, ktorý vám dovolí začať plánovať svoju jazdu vyslovením adresy cieľa jednou vetou. Navyše vám bude k dispozícii inteligentní pomocník Becker SituationScan, ktorý stále sleduje priebeh Vašej jazdy a navrhuje prípadné obchádzky či automaticky vyhľadá parkovisko.

  Dozvedieť sa viac
  287,00 € 239,17 € bez DPH

 9. BECKER revo.1

  BECKER revo.1

  Navigácia Becker revo.1 je inovatívnym riešením v oblasti GPS navigácií do auta. Modulárna konštrukcia je na trhu jedinečnou tým, že modul s elektrikou bol oddelený od displeja v podobe ModuClick aktívnej kolísky. Táto konštrukcia slúži ako základ pre inovatívne funkcie ProActive Auto Start. Táto funkcia zapne zariadenie samostatne a vypočíta očakávanú cestu vrátane zahrnutia aktuálnych informácií o dopravnej situácii. To sa môže realizovať ešte pred tým, ako nasadnete do Vášho vozidla. Becker ModuClick technológia umožňuje dokonalú integráciu navigačného prístroja do vozidla. Premyslené koncepty ovládania minimalizujú rozptýlenie od dopravnej situácie a Vy sa tak môžete sústrediť na to, čo je dôležité - šoférovať auto.

  Dozvedieť sa viac
  368,00 € 306,67 € bez DPH

 10. BECKER revo.2

  BECKER revo.2

  Navrhnutá pre nákladné vozy, autobusy a karavany

  Navigácia Becker revo.2 je inovatívnym riešením v oblasti GPS navigácií do auta. Modulárna konštrukcia je na trhu unikátna tým, že displej bol oddelený od modulu s elektronikou v podobe ModuClick aktívnej kolísky. Táto konštrukcia slúži ako základ pre inovatívnu funkciu ProActive Auto Start. Táto funkcia zapne zariadenie samostatne a vypočíta očakávanú cestu vrátane zahrnutia aktuálnych informácií o dopravnej situácii. To sa môže realizovať ešte pred tým, ako nasadnete do Vášho vozidla. Pri vypočítavaní trasy berie ohľad na zadané parametre vozidla ako je napr. hmotnosť, dĺžka, výška, šírka, počet náprav a typ nákladu.

  Becker ModuClick aktívna kolíska môže vždy zostať v aute napríklad spolu s napojenými konektormi pre Vašu zadnú kameru (video-in) alebo audio systém (audio-out). To umožňuje dokonalú integráciu do vozidla.


  Dozvedieť sa viac
  399,00 € 332,50 € bez DPH

Nastaviť zostupne

Zoznam Tabuľku

Strana:
 1. 1
 2. 2
na stránku