Späť na predchádzajúcu stránku

Becker

Nastaviť zostupne

Zoznam Tabuľku

Strana:
 1. 1
 2. 2
na stránku
 1. Becker Active.6 LMU Plus (Otvorené balenie)

  Becker Active.6 LMU Plus (Otvorené balenie)

  S navigáciami BECKER je prémiová kvalita štandardom. Nový BECKER active.6 LMU Plus milo prekvapí kombináciou dizajnu, plochého puzdra a 6" displeja s vysokým rozlíšením. Praktický magnetický držiak navyše umožňuje jednoduchú inštaláciu aj ďalšiu manipuláciu s prístrojom.

  Dozvedieť sa viac
  144,18 € 120,15 € bez DPH

 2. Becker Active.5s CE

  Becker Active.5s CE

  Navigácia BECKER active.5s CE je pokročilá navigácia s veľkým jasným displejom s uhlopriečkou 5" (12.7 cm). Za rozumnú cenu tu nájdete celý rad pokročilých navigačných funkcií, výborný výpočet trasy, mapy strednej Európy a tiež aktívny držiak MagClick s prijímačom RDS-TMC. Novinkou je možnosť úpravy naplánovanej trasy jednoduchým pretiahnutím na inú cestu.

  Dozvedieť sa viac
  148,00 € 123,33 € bez DPH

 3. Becker Active.5s EU

  Becker Active.5s EU

  S navigáciami BECKER je prémiová kvalita štandardom. Nový BECKER active.5s EU je veľmi praktická a cenovo dostupná navigácia s 5" displejom s vysokým rozlíšením. Praktický magnetický držiak navyše umožňuje jednoduchú inštaláciu aj ďalšiu manipuláciu s prístrojom.

  Dozvedieť sa viac
  168,00 € 140,00 € bez DPH

 4. Becker Active.6s CE

  Becker Active.6s CE

  Navigácia BECKER active.6s CE je pokročilá navigácia s veľkým jasným displejom s uhlopriečkou 6.2 "(15.8 cm). Za rozumnú cenu tu nájdete celý rad pokročilých navigačných funkcií, výborný výpočet trasy, mapy strednej Európy a tiež aktívny držiak MagClick s prijímačom RDS-TMC. Novinkou je možnosť úpravy naplánovanej trasy jednoduchým pretiahnutím na inú cestu.

  Dozvedieť sa viac

  Bežná cena: 190,00 €

  Špeciálna cena: 178,00 € 148,33 € bez DPH

 5. Becker Active.6s EU plus

  Becker Active.6s EU plus

  Navigácia BECKER active.6s EU plus je pokročilá navigácia s veľkým jasným displejom s uhlopriečkou 6.2 "(15.8 cm) a Bluetooth handsfree. Za rozumnú cenu tu nájdete celý rad pokročilých navigačných funkcií, výborný výpočet trasy, mapy strednej a východnej Európy a tiež aktívny držiak MagClick s prijímačom RDS-TMC. Novinkou je možnosť úpravy naplánovanej trasy jednoduchým pretiahnutím na inú cestu.

  Dozvedieť sa viac
  223,00 € 185,83 € bez DPH

 6. Becker Active.7s EU

  Becker Active.7s EU

  S navigáciami BECKER je prémiová kvalita štandardom. Nový BECKER active.7s EU je veľmi praktická a cenovo dostupná navigácia s 7" displejom s vysokým rozlíšením. Praktický magnetický držiak navyše umožňuje jednoduchú inštaláciu aj ďalšiu manipuláciu s prístrojom.

  Dozvedieť sa viac
  268,00 € 223,33 € bez DPH

 7. Becker Active.7sl EU

  Becker Active.7sl EU

  S navigáciami BECKER je prémiová kvalita štandardom. Nový BECKER active.7sl EU milo prekvapí kombináciou dizajnu, plochého puzdra a veľkého 7" displeja s vysokým rozlíšením. Praktický magnetický držiak navyše umožňuje jednoduchú inštaláciu aj ďalšiu manipuláciu s prístrojom. Polarizované magnetické doštičky umožňujú bezpečný prenos energie z držiaka do samotnej navigácie, takže na nepohodlné zapájaní káblov môžete s radosťou zabudnúť.

  Dozvedieť sa viac
  277,00 € 230,83 € bez DPH

 8. Becker transit.5 LMU

  Becker transit.5 LMU

  Vytvorené pre vodičov nákladných automobilov

  Navigácia s doživotnou aktualizáciou máp 47 európskych štatov vrátane Ruska a Turecka. Možnosť zadania šírky, hmotnosti, výšky, typu a počtu náprav vozidla, podľa ktorých sa potom riadi výpočet trasy. Úplne novým voliteľným kritériom je voľba trasy v závislosti na stúpaní alebo klesaní na trase. Preslávený Becker SituationScan ponúka sadu funkcií, ktoré spríjemnia vašu jazdu užitočnými, aktuálnymi informáciami a odporúčaniami. To všetko s prihliadnutím na aktuálnu dopravnú situáciu.

  Dozvedieť sa viac

  Bežná cena: 311,00 €

  Špeciálna cena: 288,00 € 240,00 € bez DPH

 9. Becker transit.5s EU

  Becker transit.5s EU

  Vytvorené pre vodičov nákladných automobilov

  Navigácia BECKER transit.5s EÚ je spoľahlivým pomocníkom pre profesionálnych vodičov. Stačí nastaviť rozmery, hmotnosť a ďalšie parametre vozidla a navigácia sa potom vyhne miestam, ktorými nemožno spoľahlivo prejsť. Prístroj je vybavený veľmi jasným kapacitným displejom s uhlopriečkou 5 palcov, mapou pre celú Európu s doživotnou aktualizáciou a všetkým, čo má poriadna navigácie vedieť.

  Dozvedieť sa viac
  298,00 € 248,33 € bez DPH

 10. Becker Professional.6sl EU

  Becker Professional.6sl EU

  Navigácia BECKER professional.6sl EU je najvybavenejším modelom obsahujúcim kompletnú sadu funkcií, vstup na cúvaciu kameru, WiFi, Bluetooth a veľký jasný kapacitný displej s vysokým rozlíšením a uhlopriečkou 15,8 cm. Okrem skvelej grafiky s 3D terénom, nadštadarných funkcií a aktívneho držiaku, ponúka tiež veľmi jednoduchú aktualizáciu máp bez pripájania k PC.

  Dozvedieť sa viac
  314,00 € 261,67 € bez DPH

Nastaviť zostupne

Zoznam Tabuľku

Strana:
 1. 1
 2. 2
na stránku