Späť na predchádzajúcu stránku

Becker

Nastaviť zostupne

Zoznam Tabuľku

Strana:
 1. 1
 2. 2
na stránku
 1. Becker Ready 50 SE LMU

  Becker Ready 50 SE LMU

  Navigácia Becker Ready 50 SE LMU tvorí medzi navigačnými systémami svoju vlastnú triedu. Je vybavená 12,7 cm veľkým displejom a pohodlným ovládaním vďaka praktickým funkciám a širokou možnosťou nastavení. K dispozícii Vám bude inteligentní pomocník Becker SituationScan, ktorý stále sleduje priebeh Vašej jazdy a navrhuje prípadné obchádzky či automaticky vyhľadá parkovisko. Jednou z jeho funkcií je Detour Assistant, ktorá reaguje na neočakávané dopravné obmedzenia a umožní vám vyhnúť sa oneskoreniu stlačením jedného tlačidla.

  Dozvedieť sa viac
  164,00 € 136,67 € bez DPH

 2. Becker Ready 45 LMU

  Becker Ready 45 LMU

  Autonavigácia Becker Ready 45 LMU tvorí medzi navigačnými systémami svoju vlastnú triedu. Ponúkne vám logické a jednoduché ovládanie, množstvo užitočných funkcií a širokú ponuku nastavení. K dispozícii vám bude inteligentný pomocník Becker SituationScan, ktorý stále sleduje vašu jazdu a ponúka prípadné obchádzky, skratky alebo automaticky nájde najbližšie parkovisko. Jednou z jeho funkcií je Detour Assistant, ktorá sleduje priebeh Vašej jazdy, reaguje na nečakané spomalenie či odbočenie a umožní vám vyhnúť sa oneskoreniu stlačením jedného tlačidla.

  Dozvedieť sa viac
  178,00 € 148,33 € bez DPH

 3. Becker Ready 50 LMU

  Becker Ready 50 LMU

  Navigácia Becker Ready 50 LMU tvorí medzi navigačnými systémami svoju vlastnú triedu. Je vybavená veľkým množstvom unikátnych funkcií, pohodlným ovládaním vďaka tlačidlu Becker EasyBack™ a širokou možnosťou nastavení. K dispozícii Vám bude inteligentní pomocník Becker SituationScan, ktorý stále sleduje priebeh vašej jazdy a navrhuje prípadné obchádzky či automaticky vyhľadá parkovisko. Jednou z jeho funkcií je Detour Assistant, ktorá sleduje priebeh Vašej jazdy, reaguje na neočakávané spomalenie či odbočenie a umožní vám vyhnúť sa oneskoreniu stlačením jedného tlačidla.

  Dozvedieť sa viac
  201,00 € 167,50 € bez DPH

 4. Becker Ready 50 LMU Plus

  Becker Ready 50 LMU Plus

  Navigácia Becker Ready 50 LMU Plus tvorí medzi navigačnými systémami svoju vlastnú triedu. Je vybavená veľkým množstvom unikátnych funkcií, pohodlným ovládaním vďaka tlačidlu Becker EasyBack™ a širokou možnosťou nastavení. K dispozícii Vám bude inteligentní pomocník Becker SituationScan, ktorý stále sleduje priebeh vašej jazdy a navrhuje prípadné obchádzky či automaticky vyhľadá parkovisko. Jednou z jeho funkcií je Detour Assistant, ktorá sleduje priebeh Vašej jazdy, reaguje na neočakávané spomalenie či odbočenie a umožní vám vyhnúť sa oneskoreniu stlačením jedného tlačidla.

  Mapové dáta 44 Európskych štátov + Turecko + Rusko

  Dozvedieť sa viac

  Bežná cena: 241,00 €

  Špeciálna cena: 209,00 € 174,17 € bez DPH

 5. Becker Ready 50 ICE

  Becker Ready 50 ICE

  Navigácia Becker Ready 50 ICE tvorí medzi navigačnými systémami svoju vlastnú triedu. Je vybavená veľkým množstvom unikátnych funkcií, pohodlným ovládaním vďaka tlačidlu Becker EasyBack™ a širokou možnosťou nastavení. K dispozícii Vám bude inteligentní pomocník Becker SituationScan, ktorý stále sleduje priebeh vašej jazdy a navrhuje prípadné obchádzky či automaticky vyhľadá parkovisko.

  Dozvedieť sa viac
  218,00 € 181,67 € bez DPH

 6. Becker Professional 50

  Becker Professional 50

  Navigácia Becker Professional 50 tvorí medzi navigačnými systémami svoju vlastnú triedu. Je vybavená veľkým množstvom unikátnych funkcií, pohodlným ovládaním vďaka tlačidlu Becker EasyBack™ a širokou možnosťou nastavení.

  Prístroj je vybavený aktívnym držiakom, takže všetky káble sú zapojené do držiaku a navigáciu stačí len zacvaknúť a vyraziť.

  Dozvedieť sa viac
  257,00 € 214,17 € bez DPH

 7. Becker Ready 70 LMU

  Becker Ready 70 LMU

  Navigácia Becker Ready 70 LMU so 7 '' (17.8 cm) veľkým displejom tvorí medzi navigačnými systémami svoju vlastnú triedu. Je vybavená veľkým množstvom unikátnych funkcií, pohodlným ovládaním vďaka tlačidlu Becker EasyBack™, k dispozícii je 3D animovaný asistent radenia do jazdného pruhu,  náhľady križovatiek a široké možnosti ďalších nastavení. K dispozícii Vám bude inteligentní pomocník Becker SituationScan, ktorý stále sleduje priebeh vašej jazdy a navrhuje prípadné obchádzky či automaticky vyhľadá parkovisko. Jednou z jeho funkcií je Detour Assistant, ktorá sleduje priebeh Vašej jazdy, reaguje na neočakávané spomalenie či odbočenie a umožní vám vyhnúť sa oneskoreniu stlačením jedného tlačidla.

  Dozvedieť sa viac
  266,00 € 221,67 € bez DPH

 8. Becker Transit 50

  Becker Transit 50

  Navigácia Becker Transit 50 tvorí medzi navigačnými systémami svoju vlastnú triedu. Je vhodná pre kamióny, karavany a autobusy. Je vybavená 5 '' veľkým displejom a pohodlným ovládaním vďaka praktickým funkciám ako napríklad rozpoznávanie reči - Becker OneShot Speech Dialogue System, ktorý vám dovolí začať plánovať svoju jazdu vyslovením adresy cieľa jednou vetou. Navyše vám bude k dispozícii inteligentní pomocník Becker SituationScan, ktorý stále sleduje priebeh Vašej jazdy a navrhuje prípadné obchádzky či automaticky vyhľadá parkovisko.

  Dozvedieť sa viac
  287,00 € 239,17 € bez DPH

 9. BECKER revo.1

  BECKER revo.1

  Navigácia Becker revo.1 je inovatívnym riešením v oblasti GPS navigácií do auta. Modulárna konštrukcia je na trhu jedinečnou tým, že modul s elektrikou bol oddelený od displeja v podobe ModuClick aktívnej kolísky. Táto konštrukcia slúži ako základ pre inovatívne funkcie ProActive Auto Start. Táto funkcia zapne zariadenie samostatne a vypočíta očakávanú cestu vrátane zahrnutia aktuálnych informácií o dopravnej situácii. To sa môže realizovať ešte pred tým, ako nasadnete do Vášho vozidla. Becker ModuClick technológia umožňuje dokonalú integráciu navigačného prístroja do vozidla. Premyslené koncepty ovládania minimalizujú rozptýlenie od dopravnej situácie a Vy sa tak môžete sústrediť na to, čo je dôležité - šoférovať auto.

  Dozvedieť sa viac
  372,00 € 310,00 € bez DPH

 10. Becker Transit 70 LMU

  Becker Transit 70 LMU

  Navigácia Becker Transit 70 LMU tvorí medzi navigačnými systémami svoju vlastnú triedu. Je vhodná pre kamióny, karavany a autobusy. Je vybavená 7 '' (17.8 cm) veľkým displejom a pohodlným ovládaním vďaka praktickým funkciám ako napríklad rozpoznávanie reči - Becker OneShot Speech Dialogue System, ktorý vám dovolí začať plánovať svoju jazdu vyslovením adresy cieľa jednou vetou. Navyše vám bude k dispozícii inteligentní pomocník Becker SituationScan, ktorý stále sleduje priebeh Vašej jazdy a navrhuje prípadné obchádzky či automaticky vyhľadá parkovisko.

  Dozvedieť sa viac
  414,00 € 345,00 € bez DPH

Nastaviť zostupne

Zoznam Tabuľku

Strana:
 1. 1
 2. 2
na stránku