Najväčší výber GPS navigácii na Slovensku!

Becker

Položiek: 6

Nastaviť zostupne
na stránku

Zoznam  Tabuľku 

 • Becker Active.5s CE

  Navigácia BECKER active.5s CE je pokročilá navigácia s veľkým jasným displejom s uhlopriečkou 5" (12.7 cm). Za rozumnú cenu tu nájdete celý rad pokročilých navigačných funkcií, výborný výpočet trasy, mapy strednej Európy a tiež aktívny držiak MagClick s prijímačom RDS-TMC. Novinkou je možnosť úpravy naplánovanej trasy jednoduchým pretiahnutím na inú cestu.

  Dozvedieť sa viac
  s DPH: 148,00 € bez DPH: 123,33 €

 • Becker Active.6s EU plus

  Navigácia BECKER active.6s EU plus je pokročilá navigácia s veľkým jasným displejom s uhlopriečkou 6.2 "(15.8 cm) a Bluetooth handsfree. Za rozumnú cenu tu nájdete celý rad pokročilých navigačných funkcií, výborný výpočet trasy, mapy strednej a východnej Európy a tiež aktívny držiak MagClick s prijímačom RDS-TMC. Novinkou je možnosť úpravy naplánovanej trasy jednoduchým pretiahnutím na inú cestu.

  Dozvedieť sa viac
  s DPH: 223,00 € bez DPH: 185,83 €

 • Becker transit.5s EU

  Vytvorené pre vodičov nákladných automobilov

  Navigácia BECKER transit.5s EÚ je spoľahlivým pomocníkom pre profesionálnych vodičov. Stačí nastaviť rozmery, hmotnosť a ďalšie parametre vozidla a navigácia sa potom vyhne miestam, ktorými nemožno spoľahlivo prejsť. Prístroj je vybavený veľmi jasným kapacitným displejom s uhlopriečkou 5 palcov, mapou pre celú Európu s doživotnou aktualizáciou a všetkým, čo má poriadna navigácie vedieť.

  Dozvedieť sa viac
  s DPH: 298,00 € bez DPH: 248,33 €

 • Becker transit.6s EU

  Vytvorené pre vodičov nákladných automobilov

  Navigácia BECKER transit.6s EÚ je spoľahlivým pomocníkom pre profesionálnych vodičov. Stačí nastaviť rozmery, hmotnosť a ďalšie parametre vozidla a navigácia sa potom vyhne miestam, ktorými nemožno spoľahlivo prejsť. Prístroj je vybavený veľmi jasným kapacitným displejom s uhlopriečkou 6,2 palca, mapou pre celú Európu s doživotnou aktualizáciou a všetkým, čo má poriadna navigácie vedieť.

  Dozvedieť sa viac

  Bežná cena: 369,00 €

  Špeciálna cena s DPH: 318,00 € bez DPH: 265,00 €

 • Becker transit.6sl EU Plus

  Navigácia BECKER ready.6l EU Plus je skvelá a jednoduchá navigácia s displejom s uhlopriečkou 6 palcov, aktívnym držiakom, doživotnou aktualizáciou máp 46 štátov európy a všetkými dôležitými funkciami.

  Dozvedieť sa viac

  Bežná cena: 449,00 €

  Špeciálna cena s DPH: 418,00 € bez DPH: 348,33 €

 • BECKER mamba.4 LMU Plus

  Jazda na motorke je sloboda, zábava a trocha dobrodružstva. Nejde tak o najkratšiu alebo najrýchlejšiu trasu k cieľu. Ide o cestu samotnú. Na základe spätnej väzby od mnohých aktívnych motorkárov bola vyvinutá navigácia, ktorá nenecháva nič na náhodu a spĺňa všetky náročné požiadavky. Vyvinutá motocyklistami pre motocyklistov vedie BECKER mamba.4 cez tie najkrajšie priesmyky, okolo najzaujímavejších pamiatok a po čo najviac kľukatých cestách ... .

  Dozvedieť sa viac
  s DPH: 476,00 € bez DPH: 396,67 €

Položiek: 6

Nastaviť zostupne
na stránku

Zoznam  Tabuľku