Najväčší výber GPS navigácii na Slovensku!

Lowrance HDS7 GEN3 + sonda Chirp / DSI + 3D sonda

Akciový set s 3D sondou a duálnou sondou 60°-120°, (83/200kHz). Uhlopriečka širokoúhleho LED farebného displeja 178mm (16:9) rozlíšenie 800x480 pixelov, 2 zásuvky na micro SD karty, presná 10Hz GPS anténa, WiFi, snímanie do 180°

Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 2 158,80 € bez DPH: 1 799,00 €
s DPH: 2 158,80 € bez DPH: 1 799,00 €

Popis

Detaily

Farebný sonar HDS7 GEN 3. Uhlopriečka širokoúhleho LED displeja 178mm (16:9) rozlíšenie 800x480 pixelov, 2 zásuvky na micro SD karty, presná 10Hz GPS anténa, WiFi, sonarový hĺbkový dosah až do 1524m podľa typu sondy.

Sonar LOWRANCE HDS-7 Gen3+sonda Chirp / DSI+3D sonda

Fishfinder s dotykovým displejom / Chartplotter
Lowrance High Definition System, ktorý integruje špičkové technológie fishfinderu a najnovšie pokroky v navigácii do jedného ľahkopoužitľného zariadenia.
Lowrance High Definition System (HDS) zahŕňa jasnejší, multidotykový displej a lepší procesor s špičkovou fishfinderovou technológiou, vrátanie CHIRP sonaru, Broadband Sounder™, StructureScan® HD, DownScan Imaging ™ a Trackback ™. Navyše najnovšie pokroky v navigácii a v užívateľskom rozhraní, obsahuje aj 10Hz GPS, dualny microSD slot, vstavanú pripojiteľnosť na WiFi – to všetko v jednom ľahkopoužiteľnom zariadení.
Kľúčové prvky:
Prehľadný. 7 palcový, LED podsvietený, multi dotykový a širokouhlý displej.
Jednoduchý na používanie. Vylepšené Lowrance rozhranie s dotykovým displejom, alebo klávesnicou poskytuje bleskurýchly prístup ku všetkým prvkom HDS
Najpokročilejšia fishfinder technológia. Zobrazenie CHIRP sonarovou technológiou a technológiou StructureScan® HD v rovnakom čase pre čo najlepšie zobrazenie rýb a štruktúry dna či už pod loďou, alebo po jej boku.
Rýchle vykonávanie úprav: Rozšírený, rýchlejší procesor a intuitívne užívateľské rozhranie obsahuje rolovacie menu, asistent kurzora, prichytenie na nastavenie rôznych značiek a inovatívny náhľad na dotkykový posuvník.
Zostaňte v spojení: Integrované bezdrôtové pripojenie s Lowrance GoFree App a ostatnými palubnými zariadeniami – zobrazenie a ovládanie HDS Gen3 prostredníctvom vášho mobilu, alebo tabletu cez WiFi.
Čím viac, tým lepšie: Plud-and-play kompatibilita s modulmi LORWANCE - Broadband Radar, SonicHub Marine Audio, SiriusXM® Marine Weather and audio, Class B AIS a DSC VHF, taktiež s vedúcimi technológiami ako je SmartSteer Control pre MotorGuide PinpointGPS a Lowrance Outboard Pilot.
Je možné ho využívať s HDS Gen2 Touch a HDS Gen2 multifunkčnými displejmi.
Ethernetový sieťový porty
Micro-C pripojenie pre NMEA 2000 zariadenia
Video vstup cez voliteľný káblový adaptér (možnosť pripojiť podvodnú kameru)
Rovnaký vstavaný výrez a držiak ako pre HDS Gen2 Touch jednotky
Podporené programom Lowrance Advantage Service

Výhody navigácie Lowrance HDS-7 Gen 3:
Interná GPS anténa s 10Hz aktualizátorom pozície poskytuje mimoriadne presné trasy a maximálnu presnosť polohy. Podporuje WAAS/EGNOS/MSAS.
Široké možnosti mapovania – HDS Gen3 obsahuje vstavaný náhľad amerických námorníckych trás pre pobrežné a vnútrozemské americké vody a referenčnú mapu sveta. Je kompatibilný s najlepším výberom máp na trhu. Možnosti zahŕňajú Insight™ HD, Insight™ PRO, Insight Genesis™, Navionics®, C-MAP MAX-N+, Insight™ TOPO a ostatné. Všetky možnosti trás môžu byť použité s plánovacím softvérom Insight Planner ™. Pre viac informácií navštívte webstránku GoFreeMarine.com.
Insight Genesis ™ - personalizované mapy. Vytvorte si vlasné mapy pomocou zaznamenaných sonarových protokolov, uploadujte dáta na Insight Genesis ™ účet, zobrazte si bezpečné detaily trasy online, pridajte prekážky, stihanite si ich na SD kartu a používajte na vode. Navyše máte možnosť zdieľať mapy v komunite Insight Genesis Social Map.
Multi prehľad a zdielanie trás. Sledujte až dve trasy súčasne v dvojrozmernej, alebo trojrozmernej perspektíve s nezávislou kontrolou, rozsahom a schopnosťou prekrytia. Navyše dostante maximum z vašich nákupov z karty trás. Zakúpte si len jednu mapu a sledujte ju na ethernetovo pripojených zariadeniach HDS Gen3, HDS Gen2 alebo Gen2 Touch chartplotter.
Duálne sloty pre microSD karty

Výhody sonaru Lowrance HDS-7 Gen 3:
Vstavaná CHIRP sonar dominuje väčšou citlivosťou, vylepšeným rozlíšením a vynikajúcim potlačením šumu pre jasnejšie zobrazenie rýb.
Vstavané StructureScan® sonarové zobrazovanie. Užite si 180 stupnový pohľad na štrutkúru dna a ryby pod vašou loďou. Vyžaduje StructureScan® HD snímač.
Vstavaný Broadband Sounder™ - zobrazuje a označuje ryby, nástrahové ryby a štruktúru dna pri vyšších rýchlostiach a väčších hĺbkach (od 0,3m - 900m)
StructureMap™ HD – Použite živé, alebo reprodukované protokoly StructureMap™ HD na vytvorenie úžasných podvodných záberov z jazier, riek, alebo morského. StructureMap™ HD môže byť použitý aj ako prekrytie, tiež zapnutý, alebo vypnutý podľa danej trasy, alebo detailu dna.
DownScan Overlay ™ - táto tecnológia prekrýva zobrazovanie do CHIRP sonaru, alebo BroadBand Sounder.
Posuňte sa späť a nikdy neminiete dobré lovné miesto. Taktiež môžete použiť funkciu TrackBack™ pre prehliadanie nahrávok sonaru, označovanie lovných miest a ukladanie pozícií dôležitých miest do pamäte – dno, ryby, miesta na potápanie -- všetko bez straty sonarových údajov pretože HDS® Gen3 nahráva aj počas vytvárania vašich obľúbených miest.

Špecifikácia:
Prehľad:
Displej: 7 palcov / 178 mm, 16:9 – širokouhlý
Rozlíšenie: WVGA farby TFT LCD 800 x 480
Podsvietenie: nastaviteľné LED podsvietenie pre displej a klávesnicu
Výkon RMS (PTP): maximálne 500W (RMS)
Jazyky: Slovenčina po inštalácii firmou SPORTS s.r.o. na túto činnosť poverenou LOWRANCE INC.
Záruka: 2 roky
Displej:
Rozlíšenie: WVGA farby TFT LCD 800 x 480
Typ: 7 palcov / 178 mm, 16:9 – širokouhlý
Podsvietenie displeja: nastaviteľné pre displej a klávesnicu
Typ podsvietenia: LED
Prekrývanie dát zo sonaru a GPS: áno
Rozdelenie displeja: Maximálne na 4 časti

Sonar:
Hĺbkový alarm: Áno
Frekvencie echolotu: 455/800 kHz (StructureScan® HD), 40-60kHz, 85-145kHz, 130-210kHz (CHIRP), 50 kHz / 83 kHz / 200kHz
Alarm plytčiny: Áno
Meranie teploty: Áno
Typ príjmača: výber Lowrance a Airmar®
Sieťové pripojenia:
NMEA výstup: NMEA 0183 a NMEA 2000®
Napájanie: 12 vDC ( 10-17 vDC – min.-max.)
GPS Navigácia:
Pamať na 200 trás a 5000 cieľových bodov
Typ GPS antény: interná 10Hz ultra vysoko citlivá WAAS + EGNOS +MSAS
Vlastné mapovanie: Navionics® Gold, Navionics+ a Platinum, taktiež aj Jeppessen C-MAP MAX-N+
Mapovanie pozadia: vstavané celosvetové referenčné mapovanie pozadia
Ostatné:
Výstupný vyýkon (KW): 500 W RMS

Sonda Chirp/DSI
HST-WSBL duálna sonda 83kHz a 200kHz s teplotným snímačom a uhlom snímania do 120° a 60° vhodná pre sonary Lowrance. Dĺžka kábla 6,6m.

Lowrance StructureScan® 3D REAL umožňuje rybárom vidieť ryby, prekážky a dno v nádhernom trojrozmernom zobrazení. StructureScan® 3D REAL zobrazovanie skenuje podvodný terén a prekážky kde sa zdržujú ryby a vytvára 180 stupňový trojrozmerný pohľad s vysokým rozlíšením spod vašej lode. Vďaka tejto jedinečnej zobrazovacej schpnosti môžu rybári lepšie porozumieť, kde sa nachádzajú ryby a prekážky vo vzťahu k ich lodi. 3D fotografii podobné trojrozmerné zobrazenie je možné na sérii Lowrance HDS Gen3 sonaroch / GPS navigátoroch, pri použití v kombinácii so sondou SideScan 3D Skimmer® a 3D StructureScan® modulom priestorového snímania.

StructureScan® 3D
StructureScan 3D je poháňaný multi-lúčovou sonarovou technológiou, ktorá vytvára odhaľujúce zobrazenie s jedinečnými detailmi prevodom skenovaného podvodného terénu a prekážok kde sa zdržujú ryby do 180 stupňového, trojrozmerného pohľadu s vysokým rozlíšením.
Sonarové zobrazenie jednoduché na pochopenie
Sledujte 3D obraz z ľubovoľného uhla s funkciou ScanTrack ™ panoramatického-nakloneného-otáčaného ovládania použitím ovládacích príkazov na dotykovej obrazovke a prednastavených pozícií pohľadu jednoduchých na použitie.

Nájdite najlepšie lovné miesta rýchlejšie
StructureScan® 3D umožňuje rybárom ľahšie pochopiť, kde sa ryby a prekážky nachádzajú vo vzťahu k ich lodi. Pomalou plavbou ponad potenciálne lovné miesto so širokým, 180-stupňovým pokrytím snímania, rybári môžu rýchlo vyhľadávať najlepšie lovné miesta a úkryty - ako sú náhle zmeny hĺbky, body, priekopy, skaliská, zatopené kríky, zarastené pre stromov, vraky a ďalšie.
Bezkonkurenčná čistota zobrazenia bočných ľúčov SideScan
Ak chcete zabezpečiť čo najjasnejšie bočné SideScan pohľady, bol dizajn 3D StructureScan sondy vylepšený so zvýšeným počtom senzorov pre väčší zobrazovací výkon.

Parametre

Parametre

Výrobca Lowrance

Obsah balenia

Obsah balenia

sonar
sonda Chirp / DSI (HST-WSBL duálna sonda 83kHz a 200kHz)
Lowrance sonda 3D REAL (StructureScan® 3D W/ XDCR)
držiak
napájací kábel
HDS-7 GEN3 Kryt obrazovky