Najväčší výber GPS navigácii na Slovensku!

MIO MiVue 751, LCD 2,7"

Autokamera do auta MiO MiVue 751 poskytuje nahrávanie v rozlíšení 2560x1440p QUAD HD rýchlosťou 30 snímok za sekundu. Technológia H.264 zabezpečuje vysoko kvalitné video pri menšej veľkosti súboru.

Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 161,00 € bez DPH: 134,17 €
s DPH: 161,00 € bez DPH: 134,17 €

Popis

Detaily

• Sklenená optika F1.8 pre skvelé snímky aj v šere a v tme
• Záznamový uhol 140 ° s technológiou dynamického rozsahu
• 2,7 "obrazovka 16: 9
• GPS čip, zobrazenie trasy na Google mapách
• 3 osý G- senzor
• Parkovací režim s detektorom pohybu - vyžaduje trvalé napájanie
• Upozornenie na rýchlostné radary s bezplatnou aktualizáciou a možnosťou pridania ďalších miest
• Podpora inteligentného systému ADAS (Advanced Driver Assistance System) - systém varovania pred
čelným stretom, náhlym vybočením z jazdného pruhu, mikrospánkom vodiča
• Automatické nahrávanie a fotografický režim (zábery obsahujú súradnice GPS)
• Možnosť pripojenia zadnej kamery MiVue A20 + (voliteľne) pre duálne nahrávanie
• Automatická detekcia nehody
• Malý držiak na sklo otočný o 360 °
• Slot pre MicroSD kartu až do kapacity 128GB (až pre 20hod nepretržitého nahrávania)
• Rýchlostný alarm
• Nový, moderný dizajn a vysoká kvalita spracovania
• 240mAh vstavaná batéria
• české menu
• balenie: kamera MiVue 751, dlhý napájací kábel do auta, otočný držiak na skloVaša ochrana na cestách - bezpečnostné výstrahy a vysoko kvalitné širokouhlé záznamy budú vášim očitým svedkom pri cestovaní!

Kamera MiVue 751 je ideálny spolujazdec pre každého vodiča. Veľký displej a jednoduché ovládanie vám doprajú nerušený zážitok z ciest. Intuitívne senzor nečakaných udalostí a vysoká kvalita nahrávania vám potom pomôžu pri riešení kolízií, dopravných kontrol a ďalších zásadných momentov na ceste. Vstavané GPS navyše poskytne profesionálnym i rekreačným cestovateľom jasný prehľad o prejdených trasách.

Všetky nahrávky nečakaných situácií aj pekných spomienok na cestu možné jednoducho triediť, analyzovať a archivovať v programe MiVue Manager na počítačoch v pohodlí domova. Okrem programu pre správu záznamov a aktualizácií zadarmo získate pri nákupe kamery MiVue 751 tiež flexibilný otočný držiak a nabíjačku do auta.


Vysokokvalitný objektív zachytí každý detail za každej situácie
Kamera MiVue 751 je navrhnutá tak, aby zachytila ​​každý detail pomocou záznamu so širokým 140 ° zorným uhlom vo vysokom rozlíšení 2560 * 1440p QUAD HD a s clonou F1.8. Táto veľmi kvalitná kamera zachytí všetko potrebné vrátane ŠPZ a zadných svetiel, bez ohľadu na to, či je deň alebo noc. Vysoká kvalita obrazu a videa je kľúčová pri dokazovaní okolností nehody. Záznamy z kamery MiVue 751 sú nespochybniteľne presné.
 
Bezpečnostné funkcie - pre jazdu bez obáv
Kamera MiVue 751 obsahuje vopred nainštalované bezpečnostné funkcie, ktoré zvýšia vašu bezpečnosť na cestách. Pokročilé asistenčné systémy pre vodiča vrátane systému varovania pred čelným nárazom, systému výstrahy pred vybočením z jazdného pruhu a systému varovania pred mikrospánkom vodiča.
Kamera MiVue 751 je vybavená upozornením pred rýchlostnými radarmi, ktoré sa aktualizujú po celú dobu životnosti zariadenia. Môžete tiež doplniť nové radary, ktoré ešte doposiaľ neboli pridané do databáze.Pomocí kamery MiVue 751 budete vždy v obraze a v rozmedzí povolenej rýchlosti.
 
Ostražitý spolujazdec postráži automobil bez dozoru a pomôže s riešením nehôd
Kamera MiVue 751 je vybavená G senzorom, ktorý rýchlo reaguje na náhlu zmenu smeru jazdy a preťaženia. Integrovaný snímač zaznamenáva smer jazdy v troch osiach. Vďaka tomu možno zistiť, odkiaľ prišiel náraz a ako k nemu došlo. V momente, keď G senzor zaznamená razantnú zmenu pohybu, kamera automaticky uloží záznamy o udalosti.
 
GPS prijímač zaznamená trasy vašich ciest
Vstavaná GPS umožnuje zaznamenať všetky absolvované cesty do mapových podkladov. Po synchronizácii kamery a programu MiVue Manager tak vodič získa podrobný prehľad o všetkých jazdách vo forme videa, smeru jazdy, rýchlosti i grafického znázornenia ciest na Google mapách.
 
Aktuálne databázy radarov zaistí pohodovú jazdu bez pokút
Prístroj je vybavený GPS lokátorom, ktorý priebežne sleduje súradnice automobilu. Vďaka tomu dokáže kamera odhadnúť rýchlosť jazdy aj jej smer. MiVue 751 tiež vie porovnať dáta o polohe a smere jazdy vozidla s vstavanou databázou radarov. Počas ciest vás tak prístroj upozorní zvukovým signálom na výskyt radaru a vždy budete vedieť, kde ísť zvlášť opatrne a zložiť nohu z plynu. Databáza pre model 751 je navyše po dobu životnosti zariadenia bezplatne aktualizovaná.

Základná obrazovka
Počas jazdy zobrazuje aktuálny čas, rýchlosť a nahrávanie. Rovnako tak aj varovanie, vrátane zostávajúcej vzdialenosti, k rýchlostnému radaru.

MiVue Manager - ideálny nástroj pre sledovanie, zdieľanie a archiváciu ciest
MiVue Manager je počítačový program pre správu, analýzu a archiváciu nahraných dát. Program je kompatibilný s operačnými systémami Windows i Mac. Vďaka G senzoru v kamere dokáže MiVue Manager analyzovať udalosti pred nehodou a pomôcť tak aj s určením smeru jazdy vinníkov kolízií. Za pomocou dát z integrovanej GPS dokáže program zobraziť aj grafické znázornenie prejdených trás v Google mapách. Obľúbenou funkciou programu je tiež zdieľanie nahratých videí na YouTube a Facebooku.

Parametre

Parametre

Výrobca Mio
Akumulátor typ vstavaný 240mAh
Displej - uhlopriečka, "; cm 2.7" (16:9)

Obsah balenia

Obsah balenia

- Kamera
- Dlhý napájací kábel do auta
- O
točný držiak na sklo

   Kamera podporuje MicroSD kartu až do kapacity 128GB, čomu odpovedá 20 hod nepretržitého nahrávania.

   Výrobca nedodáva mikroSD kartu ako súčasť balenia. Túto je potrebné si dokúpiť !!!


Možno Vás budú zaujímať aj nasledovné produkty

DOD LS470W+ Prémiový model autokamery

DOD LS470W+ Prémiový model autokamery

s DPH: 329,00 € bez DPH: 274,17 €