Najväčší výber GPS navigácii na Slovensku!

MIO MiVue 785 GPS, LCD 2,7"

   Záznamová kamera do auta s Full HD rozlíšením a 140° širokým uhlom záberu. Vybavená veľkým 2,7" displejom pre jednoduché ovládanie, kvalitným svetelným objektívom, G-senzorom pre detekciu nárazu a prípadné uzamknutie záznamu v prípade nehody.

Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 148,00 € bez DPH: 123,33 €
s DPH: 148,00 € bez DPH: 123,33 €

Popis

Detaily

- Full HD záznam - 1080p pri 30 fps
- H.264 technológia zaisťujúca vysoko kvalitné video pri menšej veľkosti súboru
- Sklenená optika F2.0 pre skvelé snímky aj v šere a v tme
- Exmor senzor od spoločnosti Sony
- Záznamový uhol 140 °
- 2,7 "dotyková obrazovka
- GPS čip, zobrazenie trasy na Google mapách
- 3 osý G- senzor
- AV-OUT (pre jednoduché prehrávanie nahrávok napr. Na TV)
- Upozornenie na rýchlostné radary s bezplatnou aktualizáciou
- Podpora inteligentného systému ADAS (Advanced Driver Assistance System)
- Automatické nahrávanie a fotografický režim
- Automatická detekcia nehody
- Malý držiak na sklo otočný o 360 °
- Slot pre MicroSD kartu až do kapacity 128GB (až pre 20hod nepretržitého nahrávania)
- rýchlostný alarm
- Možnosť pripojenia zadnej kamery MiVue A20 + (voliteľne) pre duálne nahrávanie
- Nový, moderný dizajn a vysoká kvalita spracovania
- 240mAh vstavaná batéria

Váš očitý svedok pri cestovaní
Kamera MiVue 785 je ideálny spolujazdec pre každého vodiča. Veľký displej a jednoduché ovládanie vám doprajú nerušený zážitok z ciest. Intuitívne senzor nečakaných udalostí a vysoká kvalita nahrávania vám potom pomôžu pri riešení kolízií, dopravných kontrol a ďalších zásadných momentov na ceste. Vstavané GPS navyše poskytne profesionálnym i rekreačným cestovateľom jasný prehľad o prejdených trasách.
Všetky nahrávky nečakaných situácií aj pekných spomienok na cestu možné jednoducho triediť, analyzovať a archivovať v programe MiVue Manager na počítačoch v pohodlí domova. Okrem programu pre správu záznamov a aktualizácií zadarmo získate pri nákupe kamery MiVue 785 tiež flexibilný otočný držiak a nabíjačku do auta.

Vysokokvalitný objektív Exmor ™ zachytí každý detail za každej situácie
Kamera MiVue má vysokú svetelnosť 2.0, a preto vie zaznamenať detaily z ciest aj pri horších svetelných podmienkach. Širokouhlý objektív s rozsahom 140° dokáže zaobstarať nahrávky v kvalite Full HD s rozlíšením 1080p, a to aj v oblasti mŕtveho uhla. Okrem videozáznamu možno vďaka vstavanej batérii MiVue použiť aj ako fotoaparát mimo kabíny automobilu. Okamžite tak máte po ruke spoľahlivé zariadenie, ktoré môžete využiť pre dokumentáciu stavu automobilu po nehode. Veľký displej kamery navyše umožňuje okamžité prehranie videa i fotografií, čo urýchľuje riešenie dopravných situácií priamo na ceste. Rovnako tak vďaka AV výstupu môžete kameru pripojiť napríklad k TV a jednoducho tak zdieľať a prehrávať vaše nahrávky.
  
ADAS (Advanced Driver Assistance System)
To znamená, že vás pri jazde podporí dve bezpečnostné funkcie: varovanie pri opustení jazdného pruhu LDWS (Lane Departure Warning System) a varovanie pred čelným stretom FCWS (Forward Collision Warning System). Tieto dve funkcie pridávajú do zariadenia vysokú hodnotu z hľadiska bezpečnosti, pretože LDWS vás upozorní v prípade, že vychádzate vozidlom z jazdného pruhu, čím potenciálne zabráni priamemu stretu. A ak sa zmenší vzdialenosť medzi vaším vozidlom a vozidlom pred vami, napríklad keď vodič pred vami prudko šliapne na brzdy, funkcia FCWS vás tiež upozorní. Rovnako tak je možné nastaviť interval zvukové výstrahy ako upozornenie na možnú únavu a potrebu odpočinku.
  
Ostražitý spolujazdec postráži automobil bez dozoru a pomôže s riešením nehôd
Kamera MiVue 785 je vybavená G senzorom, ktorý rýchlo reaguje na náhlu zmenu smeru jazdy a preťaženia. Integrovaný snímač zaznamenáva smer jazdy v troch osiach. Vďaka tomu možno zistiť, odkiaľ prišiel náraz a ako k nemu došlo. V momente, keď G senzor zaznamená razantnú zmenu pohybu, kamera automaticky uloží záznamy o udalosti.
 
GPS prijímač zaznamená trasy vašich ciest
Vstavaná GPS umožnuje zaznamenať všetky absolvované cesty do mapových podkladov. Po synchronizácii kamery a programu MiVue Manager tak vodič získa podrobný prehľad o všetkých jazdách vo forme videa, smeru jazdy, rýchlosti i grafického znázornenia ciest na Google mapách.
 
Aktuálne databázy radarov zaistí pohodovú jazdu bez pokút
Prístroj je vybavený GPS lokátorom, ktorý priebežne sleduje súradnice automobilu. Vďaka tomu dokáže kamera odhadnúť rýchlosť jazdy aj jej smer. MiVue 785 tiež vie porovnať dáta o polohe a smere jazdy vozidla s vstavanou databázou radarov. Počas ciest vás tak prístroj upozorní zvukovým signálom na výskyt radaru a vždy budete vedieť, kde ísť zvlášť opatrne a zložiť nohu z plynu. Databáza pre model 785 je navyše po dobu životnosti zariadenia bezplatne aktualizovaná.

2.7 palcov dotyková obrazovka
Naozaj jednoduché, intuitívne a príjemné ovládanie kamery.

HUD displej
Počas jazdy zobrazuje aktuálny čas, rýchlosť a nahrávanie. Rovnako tak aj varovanie, vrátane zostávajúcej vzdialenosti, k rýchlostnému radaru.

MiVue Manager - ideálny nástroj pre sledovanie, zdieľanie a archiváciu ciest
MiVue Manager je počítačový program pre správu, analýzu a archiváciu nahraných dát. Program je kompatibilný s operačnými systémami Windows i Mac. Vďaka G senzoru v kamere dokáže MiVue Manager analyzovať udalosti pred nehodou a pomôcť tak aj s určením smeru jazdy vinníkov kolízií. Za pomocou dát z integrovanej GPS dokáže program zobraziť aj grafické znázornenie prejdených trás v Google mapách. Obľúbenou funkciou programu je tiež zdieľanie nahratých videí na YouTube a Facebooku.

Parametre

Parametre

Výrobca Mio
Akumulátor typ vstavaný 240mAh
Displej - uhlopriečka, "; cm 2.7" (16:9)

Obsah balenia

Obsah balenia

- Predná kamera
- Napájací kábel
- O
točný držiak na sklo

   Kamera podporuje MicroSD kartu až do kapacity 128GB, čomu odpovedá 20 hod nepretržitého nahrávania.

   Výrobca nedodáva mikroSD kartu ako súčasť balenia. Túto je potrebné si dokúpiť !!!


Možno Vás budú zaujímať aj nasledovné produkty

DOD LS470W+ Prémiový model autokamery

DOD LS470W+ Prémiový model autokamery

s DPH: 289,00 € bez DPH: 240,83 €