Najväčší výber GPS navigácii na Slovensku!

MIO MiVue Drive 65LM Lifetime Truck

Navigácia s mapami celej Európy (44 krajín) TeleAtlas a integrovanou Full HD (1296p) kamerou, určená pre nákladné vozidlá a karavany.
Obsahuje doživotnú aktulizáciu máp a rýchlostných radarov. Pre príjem aktuálnych dopravných informácií má zabudované TMC. Handsfree zabezpečí pohodlné a bezpečné telefonovanie počas jazdy.

Dostupnosť: Na sklade

s DPH: 278,00 € bez DPH: 231,67 €
s DPH: 278,00 € bez DPH: 231,67 €

Popis

Detaily

Zoznámte sa s Mio MiVue Drive 65 LM Truck, unikátnym riešením typu "všetko v jednom", ktoré stanovuje nový štandard vo svete navigácií a Autokamier. Táto inovatívna kombinácia je vybavená veľkou 6,2 "obrazovkou a ponúka špičkovú navigáciu s integrovanou vynikajúcou Autokamerou Extreme HD (1296p pri 30s / s) a dvoma inteligentnými funkciami systému ADAS. Navigácia vás zbaví starostí s plánovaním trás pre veľké vozidlá. Špecifické trasy sú vypočítané na základe individuálnych údajov, napr. podľa rozmerov vozidla, hmotnosti / nákladu či typu vozidla. Zariadenie vám pomôže vyhnúť sa nebezpečným ostrým zákrutám, nízkym tunelom a ciestám s obmedzeným prístupom.S prístrojom zvládnete rýchlo naplánovať trasu podľa štýlu vašej jazdy a podľa možností vášho vozidla. Navigácia vás hladko prevedie tunelmi a zložitými križovatkami a na konci vašej cesty vám vyhľadá parkovacie miesto. S prístrojom získate okrem iného doživotnú aktualizácia máp a rýchlostných radarov, takže budete vždy môcť využiť najnovšie úseky diaľnic či nových obchvatov vo veľkých mestách.


Autokamera a navigácie fungujú úplne simultánne a zachytí každý okamih bez zastavenia smerovej navigácie. Jednoducho zvolíte v hlavnom menu alebo na obrazovke s mapou možnosť "kamera", a zariadenie prepne na integrovanú Autokameru. MiVue Drive 65 je vybavené vysoko kvalitným skleneným objektívom so širokým zorným poľom 140 stupňov a clonou F1.8.

 
Toto šikovné zariadenie je tiež vybavené vysoko inovačným, integrovaným systémom ADAS (Advanced Driver Assistance System). To znamená, že vás pri jazde podporí dve bezpečnostné funkcie: varovanie pri opustení jazdného pruhu LDWS (Lane Departure Warning System) a varovanie pred čelným stretom FCWS (Forward Collision Warning System). Tieto dve funkcie pridávajú do zariadenia vysokú hodnotu z hľadiska bezpečnosti, pretože LDWS vás upozorní v prípade, že vychádzate s vozidlom z jazdného pruhu, čím potenciálne zabráni priamemu stretu. A ak sa zmenší vzdialenosť medzi vaším vozidlom a vozidlom pred vami, napríklad keď vodič pred vami prudko šliapne na brzdy, funkcia FCWS vás taktiež upozorní. Takže MiVue Drive 65 vás nielen navádza a zaznamenáva vašu cestu, ale tiež vás udržuje v strehu.


Baleni obsahuje aj pamäťovú kartu 16GB - teda zariadenie môžete začať používať ihneď po vybalení ..
 
Múdra navigácia, s ktorou sa nestratíte

Mio Mivue Drive 65 LM vám ponúkne vždy najrýchlejší, najlacnejšie, najľahšie či najkratšiu cestu do vášho cieľa. Systém Learn Pro ™ sa navyše počas cesty naučí váš štýl riadenia a trasu vždy vypočíta tak, aby vám čo najviac vyhovovala. Počas jazdy vás navigácia bude vždy včas informovať o tuneloch a zložitých križovatkách. Vďaka funkcii Lane Guidance vždy pôjdete v správnom jazdnom pruhu. Komplikované križovatky potom hladko prejdete za pomoci 3D modelov a náhľadov. V cieli vám Mivue Drive 65 LM poslúži ako parkovací asistent a nájde pre vaše vozidlo to najbližší parkovacie miesto.
 

S hands-free Bluetooth modulom získate aj šikovného pomocníka pre prijímanie hovorov za jazdy. Navigácia totiž bezdrôtovo komunikuje s telefónom a vďaka citlivému mikrofónu a výkonnému reproduktoru umožňuje bezpečné telefonovanie za volantom. Okrem máp je vo výbave tiež doživoté upozornenie na radary, takže budete vždy vedieť, kde máte riadiť obzvlášť opatrne. Dopravné informácie vás v reálnom čase upozornia na zdržanie na ceste pred vami a ušetria vám drahocenný čas, pretože sa vyhnete dopravným zápcham a neprejazdným miestam.


Nové zariadenie Mio MiVue Drive 65 je skrátka ideálnym spoločníkom na cestách zaisťujúcim bezpečnosť. Inteligentným riešením typu všetko v jednom pre každého, kto si želá prehľadnú obrazovku, kto si váži bezpečnosti a praje si mať očitého svedka na ceste pri používaní navigácie.

 

Základné vlastnosti:

    
• 6.2 "širokouhlý LCD displej odolný proti odleskom

    
• mapy celej Európy (44 krajín) TeleAtlas

    
• navigovanie na čísla popisné aj orientačné
    
• Vstavané TMC (dopravné informácie) & Bluetooth® pre možnosť Hands-Free hovorov

    
• doživotná aktualizácia máp a databázy rýchlostných radarov

    
• QuickStart ™ zjednodušené menu pre jednoduchšie ovládanie

    
• IQ Routes ™ pre optimálnu jazdu podľa hodiny a dňa v týždni

    
• Learn Pro ™ - učia sa štýl jazdy vodiča pre presnejší odhad dojazdu

    
• výber z trasy na jednej obrazovke a plánovanie trasy s viacerými prejazdovými bodmi

    
• 3D náhľady na odbočenie a radenie do jazdných pruhov

    
• vyslovovanie názvov ulíc a významných miest (Text-to-Speech)

    
• sprievodca tunely

    
• parkovací asistent a režim pre peších

    
• Find My Car pre ľahké nájdenie zaparkovaného vozidla

    
kamera
    
• Rozlíšenie videa 2304 x 1296 pri 30fps
    
• Technológia H.264 pre menšiu veľkosť súboru
    
• Sklenená šošovka, F1.8 clona a 140 ° široký pozorovací uhol
    
• Technológia H.264 pre menšiu veľkosť súboru
    
• 3 osý G senzor
    
• Systém podpory riadenia (ADAS)
    
LDWS - systém vás upozorní na situáciu, keď nekontrolovane vychádzate z jazdného pruhu.
    
FCWS - dáva signál v prípade nebezpečenstva možné čelnej zrážky

    
• Možnosť pripojenia ďalšiej prídavné kamery

    
• Natáčanie objektívu kamery

    
• 2x slot na pamäťovú kartu

Parametre

Parametre

Výrobca Mio

Obsah balenia

Obsah balenia

- Mio MiVue Drive 65LM
- napájací
kábel do auta
- otočný držiak na sklo
- DVD so softvérom
- 16GB
pam. karta

Možno Vás budú zaujímať aj nasledovné produkty

DOD LS470W+ Prémiový model autokamery

DOD LS470W+ Prémiový model autokamery

s DPH: 289,00 € bez DPH: 240,83 €